• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
jééé já bych málem zapomněla :confused: :pensive:

Milá Danuško,drahoušku,k dnešnímu svátku Ti přejeme s prckem hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a brzy // a posíláme sladkýho hubana :astonished:
11. dec 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky
11. dec 2008 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm,tak to bych neodolala,hlavně teda tomu řízku :grinning: :grinning: :grinning:

no už asi plus,minus jo :slight_smile: doobjednala jsem teď ještě flees.mikču vel.56 a dupky,tak asi v tom :slight_smile: mám to vlastně v albu :slight_smile:
11. dec 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky evi,tak jak? :slight_smile:
11. dec 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku dobre, sme s Adamkom u nasich az do Vianoc, manzelik ostal doma, krst dopadol dobre, nejake foto je v albume
11. dec 2008 o 11:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé ty jsi vlastně u vašich.a až do Vánoc?nebude manželovi smutno bez vás? :slight_smile: koukala jsem na fotečky a jsou krásný,tak hlavně,že to dopadlo dobře
IP :slight_smile:
11. dec 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku děkuju :dizzy_face: ten byl sladkej ten huban :dizzy_face: :grinning: budete dneska oslavovat tchýňku? a co jsi ji koupila k svátku?

a já taky přeju Dance: všechno NEJ NEJ NEJ a brzo nějaky štěstíčko v bříšku :wink: :dizzy_face:

evit,ahojky!a pečete s mamkou cukroví? :slight_smile:
11. dec 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koupila jsem ji kosmetiku a chtěla jsem dnes kyti,ale nedostanu se do města,tak to bude bez kytky :pensive:
a jak budete slavit vy?co dostaneš?

Dani tobě taky vše nej,ikdyž na Slovensku asi svátek dnes nemám,co? :dizzy_face:
11. dec 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,a ty už si začala péct?my pekly včera s tchýní celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je hotovo
11. dec 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku no já svolala oslavy až na neděli...takže budu muset ukuchtit nějaký dort a buchtu :wink: a nevím co dostanu asi nejspíš penízky :sweat_smile:
a v sobotu jdeme blahopřát neteři k svátku (asik ji koupím takovou tu kytku z kokin a časák barbii :grinning: )

tchýňka bude mít určo radost z kosmetiky :wink: a kytku ji můžeš dát dodatečně :wink:
11. dec 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíme,třeba ji koupim zítra :wink: my budeme s rodinou taky slavit až v neděli,v sobotu má svátek i švagrovka,tak to oslavíme dohromady :slight_smile:
penízky jsou nejlepší,ne?alespoň si můžeš koupit to,co chceš ty
11. dec 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku my budeme péct s mamkou a pečeme na poslední vždycky až na poslední chvíli takže asi příští týden teprve :wink:
ale už jsem pekla doma perníčky a ty mi manža se psem skoro všechny se*****....a to jsem je neměla ani nazdobeny :sweat_smile: chaloupky mám taky napečeny...ale ještě jsem se nedostala k tomu je nazdobit :rolling_eyes: :sweat_smile:
11. dec 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penízky jsou super :grinning:
11. dec 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
téda,ty jsi šikula :wink: perníčky bych si taky dala
11. dec 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si koupiš?máš na něco zálusk?
11. dec 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chtěla bych nějakou šik bundu nebo boty :wink:
11. dec 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,tak to budeš kočka :wink:
já si nějak nemůžu vybrat,když jsem byla koukat v obchodech :frowning2: přijde mi to občas,jak z jinýho světa - ta móda
11. dec 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdeš dnes nakupovat?
11. dec 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku někdy jo....ale já mám vyhlídlou takovou manchestrákovou bundu delší tak pod prdel a v pase pásek a vypadá celkem fajn....no uvidíme jak bude vypadat na mě :grinning:
11. dec 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku ještě nevím...vůbec se mi nechce :pensive: a taky musím čekat na kolegyňku až se vrátí ze skladu
11. dec 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manžestr je dobrý :wink: to určitě půjde...

aha :slight_smile: já musim jít povlíkat a vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povlíkat vám? nebo mimoušovi? :slight_smile:
11. dec 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám :slight_smile: prckovi to mám vyprané,vyžehlené a uložené ve skříni...povlíct to chci až po novém roce,aby se na to zbytečně neprášilo,víš?
11. dec 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku smutno mu je, vola mi kazdy den aj 5 krat

nechy no nieco budeme piect, ale este nie sme rozhodnute co
11. dec 2008 o 11:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to jo :wink: taky už bych doma nám měla převlíct postele...ale mě se táááááák nechce...ale asi v sobotu to spáchám :wink:
11. dec 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,tak je chuděrka doma a kdo mu vaří?zvládá to sám?

nechy,to si taky říkám,přemlouvám se už od víkendu :pensive:
11. dec 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak aj ja nechy ti posielam cmuuuk a vela zdravicka a stastiiiicka :dizzy_face: :dizzy_face: a vytuzene babatko v naruci :dizzy_face:

inac ja mam meniny v januari 3 :grinning:
11. dec 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych to asi tak dlouho bez manži nevydržela :pensive:
Holky,co máte dnes dobrýho k obídku?
prcku urcite to zvlada
11. dec 2008 o 11:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok