Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
11. feb 2010

tak ono to bude asi lepší,když bude spinkat,co?
jak často a jak dlouho ti teď spí?

evitkamalicka
11. feb 2010

spi mi doobedu este tak 1-1,5 hodinky a cez obed 3 hodinky a potom klasika vecer az do rana

prcekkk
11. feb 2010

nazdárek,nespíme a koníkujeme 😀 ....

prcekkk
12. feb 2010

čauky baby 😀 .

evitkamalicka
12. feb 2010

pekny den sa praje 🙂

prcekkk
12. feb 2010

vám taky 😉

evitkamalicka
12. feb 2010

co robite? ja si akurat davam cerstvo dopecenu strudlu, mam uz navarene, upratane

prcekkk
12. feb 2010

teda ty jsi aktivní,hned takhle po ránu 😔 já akorát uspala Kubíka

prcekkk
12. feb 2010

ale uklízet bych taky potřebovala,ale nechce se mi...

evitkamalicka
12. feb 2010

prcku no musim co ine mi ostava

prcekkk
12. feb 2010

já vim,dnes přijedou vaši?a v kolik?

evitkamalicka
12. feb 2010

o take 2 hodinky cca

prcekkk
12. feb 2010

a jezdí autem?

evitkamalicka
12. feb 2010

ano autom, vlakom by urcite nesli, nemaju to radi

evitkamalicka
17. feb 2010

kde ste vsetky?

luli82
19. feb 2010

No to netuším, co se tady děje, že se nic neděje 😔 asi všichni spí nebo co

danka24
autor
19. feb 2010

ahojteee huraaa porazili sme RUSOU 😀 😀 😵 😵 😵

evitkamalicka
19. feb 2010

huraaaaaaaaaaaa Slovenskoooooooooooooo 😵

luli82
20. feb 2010

Hurá, porazili jsme Slováků 😀 Holky, dělám si srandu......... 😀 😵 😀

foogy
21. feb 2010

Ahoj holky!

Holky a já dopadla... Musím ležet s nohama nahoře a nesmím nic dělat. Dobrý, ne?
Pač mi v pátek a včera fakt brutálně natekly nohy. Ale to jste neviděly. Myslela jsem, že mi praskne kůže. Ke všemu mi vyskočil tlak a bílkoviny v moči. Tak jsme volali známé, co dělá staniční na gyndě a řekla, ať ležím, nohy hooodně vysoko a hodně piju a hlavně nic nedělám. Tak tady ležím, nohy až u stropu, běhám na WC. A manža kolem mě skáče - nosí mi džusíček, čajíček, naklepává polštář... A je fakt, že dneska ráno je to už lepší.
Zítra musím do nemocnice na nějaké vyšetření, chtějí mě radši prý prohlídnout.

A už se na toho našeho čmeldíčka těším, jsem strašně zvědavá, co to bude a jestli to bude vlasatý

😵

luli82
22. feb 2010

Ahojky
Fogy, to mě mrzí, ale hlavně že jste s mimískem v pořádku. Já měla při Elišce taky problémy ke konci s natékáním nohou a výborné je lehnout si, dát nohy nahoru a dělat takové to cvičení špička-pata. Střídavě jednu a druhou nohu. Tak nás to učili ve cvíču pro těhu a fakt to pomáhalo. Já s tím teď kupodivu nemám vůbec problémy, ale zase mě strašně pálí žáha, ale Gaviscon naštěstí dobrý, takže tak. Ale už bych nejradši tak za týden rodila, to začínám 9. měsíc. Už se moc necítím... Já myslím, že do poloviny března to budu mít za sebou, nebo aspoň si to přeju 😵

evitkamalicka
22. feb 2010

dobre ranko, vcera som mala priserny den, navsteva nam domov doniesla crevnu chripku, cely den som pregrcala, prehnackovala, ani voda sa vo mne neudrzala, v noci ma nastastie grcanie preslo, ale schudla som za ten jeden den 3kg, taka som vycerpana, no muzik vyzera furt biedne, tak nam dr. donesie lieky, zakazal nam prist, aby sme v cakarni nikoho nenakazili, Adamko je nastastie ok

luli82
22. feb 2010

evitka: Jejda, tak ať jste brzy ok. Snad to Adamko nechytí...

evitkamalicka
22. feb 2010

Adamko je ok, nema ani teplotu, ani hnacku ani nezvracia, len ma mrzi ze musi byt cely den sam v detskej kym nas to uplne neprejde, aby sme ho nenakazili

luli82
22. feb 2010

A on tam vydrží? A jak ho krmíš, přebaluješ a tak?

foogy
22. feb 2010

Holky, jsem zpět a nič moč...
Změřili mi tlak, zkoukli moč, natočili monitor (to byla krása, to dají dvě placky na bříško a sledují, jak se mimi hýbe a je to se zvukem, tak to je sranda, jak to tam škrundá, hihi no a vzali mi krev a chtěli si mě tam nechat, nakonec jsem to ukecala do zítřka. Že se uvidí zítra dle krve, ale prý si mám radši připravit tašku. Tlak mám hraniční.

danka24
autor
22. feb 2010

HOJTE fogynka daj vediet co a ako si dopadla zajtra este vydrzte par tt a uz budete vsetci 3 pokope 😵 😵

my sme dnes boli na ockovani do noziciek mala plackala ale nastastie sme to zvladli chudatenko moje krasne .. a vazime 4900g doki nas pochvalila ze kraasne sme pribrali 😵 😵 boli sme1.februara a mala 4230g takze super drobcek mi uz spinka od 17 som jej dala paralenovy cipok tak dufam ze pomoze 😵

evitka drzkajte sa 😵 😵 a nech vam to skoro prejde 😉
lu tak to uz sa vam krati coskoro budete 4 😵 😵 Eliska sa urcite tesi 😵

prcekkk
23. feb 2010

foogy,téda to obskakování musí být fajn,ne?ale kdyby to tak šlo bez těch problémů ☹ už se ti to blíží,toto uteklo...

luli,teda já zírám,ty už máš taky 36tt? 😨

evi,teda obdivuju adámka,on to sám vydrží?

danka,malá krásně roste 😉

luli82
23. feb 2010

Holky, už 9. měsíc, já už chci rodííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííítttttttttttttttttttttttt 😵 Jinak dnes jsme byly na 1. dávce proti klíšťatům s Eliškou, tak chudinka taky plakala, ale teď už dobrý...

evitkamalicka
23. feb 2010

ahojte

Adamko to sam vydrzi, krmila a prebalovala som ho normalne, len som si riadne vydezinfikovala ruky, ale dnes uz je dobre tak uz je obcas aj pri nas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre