• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
foogy drzim palce....ja som kvoli tlaku rodila cisarskym
23. feb 2010 o 14:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - už je ti líp? To je dobře? A manžovi? Teda mít v těhu takovou střevní chřipku! hrůza!

Já se hlásím už z nemocnice.
Změřili mi tlak, natočili monitor, udělali UTZ - představte si, mimi má stejnou váhu a stejné cm jako minulý týden a teď už ležím na pokoji. Naštěstí jsem tady sama a u okna, tak jsem šťastná!!!
Akorát nemám TV, půjčují jí na recepci od půl 1 do půl 3 a manža pro ní šel o půl 3 a už měl smůlu. Tak to dneska musím vydržet bez ní.
Jo a čmeldovi se tady nelíbí, budu ho muset uplatit nějakým zákuskem

Evitko - to mi říkali, že tady měli minulý týden 2 těhule, co měly tlak 240/140. To už je mazec! Já ráno měla 155/100 a teď 130/100. Takže to není tak hrozný. Je to hraniční, ale nechtějí nic zanedbat.
23. feb 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fogynka moja vydrzkaj v tej nemocnici ochvilu uz budete 3 .. a do kedy planuju ta nechat v nemocke?
23. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogynka zly je ten spodny tlak ked je nad 90, vrchny az tak nevadi, uz to nejako vydrz
23. feb 2010 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, nevím, jak dlouho si mě tady nechají, říkali, že možná tak ten týden - tak uvidíme. Nic ale se mnou nedělají, akorát mi chodí měřit tlak a sbírají čůránky :wink:
Akorát mě teda děsně bolí hlava :frowning2:
23. feb 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy a nedavaju ti infuzky s magnezkom na tlak? lebo mne davali
23. feb 2010 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky!
přišla jsem nakouknout, jak je na tom Foogynka a koukám, že je v nemocnici... asi nějaká telepatie či co... tak kočko, držte se tam s čmeldou oba dva! a brzy šup domů!
to vypadá na preeklampsii že? mně si tam takhle taky nechali, ale už den před termínem - a jak píšeš, strašně mě bolela hlava a hodně mě bolelo pod pravými žebry, to je prý taky znak... tak se drž!

a teda jsem málem chytala oči pod stolem, když jsem u Lu viděla ten 36.týden!!!! a čekáš kloučka jo? to je krásný :slight_smile:

tak se držte, těhulky!

Evi, jsem mrkla, jak jsi psala, jak ti Adamko krásně spinká přes den, to je suprový! šikula teda.
23. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - magnézko mi dávají v tabletkách a já ještě piju neperlivou Magnezii. Ale zatím se hajzl pořád drží 140/100 :angry:

V noci jsem toho moc nenaspala, pořád jsem se převalovala a když už jsem ve 3 zabrala, tak mě v 5 vzbudili na tlak. Ale k snídani byly 2 loupáky, tak mám hned lepší náladu :grinning: Žrádlo, no, hihi.

urbi - díky moc za povzbuzení!!!!
No, o víkendu mi natekly šíleně nohy, do toho tlak a dokonce jsem měla i bílkovinu v moči, tak měli strach z pree, ale to už mi zmizelo, zbyl jenom ten tlak, ale i ten stačí - ohrožuje miminko a prý hlavně mě. Ale ono to bude dobrý, to je přeci jasný :wink:
urbi - doufám, že já tady do porodu nebudu. Za a) bych tady horko těžko vydržela (jsem totiž poprvé v nemocnici) a za b) jsem si koupila Epi-no, tak chci doma trénovat a za c) 8. března máme jít s manžou na předporodní kurz, tak se toho chci účastnit :wink:

urbi - no, s Lu jsme na tom stejně. To je co?
24. feb 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Foogy: Tak přece si v nemocnici, tak ať ti to tam holka rychle uteče a tlak se umoudří, ať můžeš brzy domů. Myslím na vás. Já už v noci taky vůbec nespím, furt běhám na wc a jakoby poslíčci, či co....

Urbi: Tak ještě, že si ty kukadla našla :slight_smile: No jo, hrozně to letí, já myslím, že do poloviny března bude Pavlík na světě, tak snad se nemýlím, hrozně bych si to přála. Už je to mazec. A myslím, že jemu už se u mě taky moc nelíbí, protože se tak strašně mrví večer, až je to nepříjemné, to jsem u Elišky neznala.

Jo holky, ségra jde dnes na ultrazvuk do Brna, budou už vědět, co to bude, tak jsem zvědavá. Je v 19. týdnu a mají to mít v červenci. Tak u nás v rodině bude fakt veselo :slight_smile: Jo a nemá vůbec žádné bříško :confused:
24. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

foogy,ty jsi v nemocnici? :frowning2: tak ať je vše ok,hlavně že máš připojení a můžeš tu být s námi
24. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku - no jo, jsem. Hlídají mi tlak. Mám ho hraniční.
Dneska jsem se přestěhovala na nadstandart, tak mám pohodu a klid a hlavně za mnou kdykoliv a kdokoliv může přijít, mám tady TV, hifi, ledničku, vlastní sociálky a manža tady dokonce může přespat :wink:
25. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak mám po vizitě.
Ještě si mě tady nechají. Ale jsem s tím nějaká smířená či co. Ono to tady fakt docela utíká, tak mi to ani nevadí.
A primář je strašně milej a povídal: no, včera ráno jste měla tlak 145/95 a to tady ležíte. Bych chtěl vidět, když vás pustíme domů, začnete uklízet a za 2 dny vás tady máme zpět. Je ale fakt, že já bych doma poctivě ležela. Sice mě to nebaví a otravuje, ale jsem v tomhle rozumná, vím, že to dělám pro mimi. No, ale mám se tady jako v hotelu, neuvěřitelně to utíká, chodí návštěvy - tak houby zle.

Jo, holky, ráno v 5 mě zase přišli budit a čmelda dostal takovou škytavku - takhle sebou ještě neškubal. A já na něj: Taky se ti to nelíbí, viď? A on: Škyt. A já: To mě taky ne, ale musíme to vydržet, víš. Schrupneme si pak před obědem. A on: Škyt To se mi líbí - tak malej a už komunikuje
26. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky.....foogynka, teda skoro ako na dovolenke :sweat_smile:
26. feb 2010 o 09:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, tak mi tlak začal klesat a teď tady byl doktor a prý by mě mohli na začátku příštího týdne pustit. Ježiš - jak já jsem šťastná!!!!!!! :dizzy_face:

Jdu hodit spršku, umýt vlasy, odpo přijde švagrovka, naši a pak manžílek, tak ať jsem kočička - mňau :slight_smile:
27. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdárek,
chtěla jsem se zeptat,máte některá v dětském pokojíku nebo ložnici to noční světlo?
Jaké kdyžtak?A jste spokojené?

Díky :wink:

Foogy,je super,že tlak se umoudřil a půjdeš domů
1. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

my mame len detsky luster taky tlmeny, ziadne ine svetlo nemame
1. mar 2010 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdárek,
chtěla jsem se zeptat,máte v ložnici nebo dětským noční světlo?
A jaké kdyžtak?Jste spokojené

Foogy,to je super,že půjdeš domů :wink:
1. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh pridalo ti to 2x
1. mar 2010 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
no nějak mi to blbne :cry:

aha,já kvůli kubikovi,aby měl v noci světlo,víš?ve tmě poslední dobou jančí
1. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nas Adamko by nezaspal keby mal svetlo, on musi mat v noci tmu
1. mar 2010 o 10:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kuřátka, je to neuvěřitelné, ale je tu březen a my už v tomto měsíci budeme asi 4, no dílo, jak to letí. V sobotu jsme byli v Zoo ve Zlíně v Lešné, malá nadšená, maminka totálně k.o. Litovala jsem, že jsem jela, protože ty kopce, no hrůza, manžel tlačil v jedné ruce kočár s Eliškou, v druhé slona (mě :grinning: ). Ale bylo to super jinak. Pak jsme se stavili v restauračce, malá tam řádila a strašně se jí to líbilo. Včera jsme byli na karnevale, malá nadšená, vložím nějakou fotku, jak bude troška času. Večer už byla totálně zničená... :dizzy_face: To jsme byli v našem rodném městě. 14.3. je karneval u nás, tam kde teď bydlíme, tak pokud neporodím, tak půjdeme i sem.
1. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky!
No, ještě mě nepustili a tlak mi pořád hapruje, takže si prý nemám dělat plané naděje, takže tady asi chvíli ztvrdnu. Ale jsem s tím smířená... Hlavně, že mimiňáka a mně kontrolují a jsme pod dohledem, kdyby něco..
1. mar 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy nevadi, pre mrnuska musis vydrzat
1. mar 2010 o 14:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - jojo, přesně - hlavně, abysme byli oba zdraví!!! to je důležité.
Akorát jsem říkala manžovi, že jak ležím na nadstandartu, tak mu to moje válení vyjde safra draho, hihi :grinning:
1. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ano, ja by som chcela tiez pri tomto porode na nadstandard ak bude volny
1. mar 2010 o 14:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - je to paráda, fakt! Akorát u nás v Brodě je o to hroznej frc, dokonce už na porodnici zařídili 2 takové pokoje. Tady na gyndě je jeden a já měla obr štěstí, že se uvolnil, byl mi nabídnut a do 10 minut se na něj ptaly další 3 ženské.

Zítra velká vizita, dám vám vědět, jak to se mnou vypadá.

evit - tobě ty tt naskakují!!!!! Kdy jdeš na velký UTZ na pohlaví?
1. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy na velky ultrazvuk asi az o mesiac, vo stvrtok mam poradnu tak sa dozviem kedy
2. mar 2010 o 08:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jdu domůůůůůůůůůůůů
Primář mi řekl, jestli mám doma domácí tlakoměr a jestli chci, tak mě pustí domů. Ale že je to tak na týden, že si myslí, že tam do týdne budu zpět, že ten tlak je pořád vysokej. A já, že mi je to jedno, že chci zdravé mimi. A on: Tak já vás pustím, ale počítejte s tím, že tady do týdne budete zpět a to už vás pak do porodu nepustíme. To už tady budete muset vydržet.

Takže si cestou z nemocnice musím koupit porodní vložky a kalhotky, zítra na nehty a ještě k holiči a v pondělí máme porodní kurz a pak se uvidí. Budu myslet pozitivně a doufat, že tady neskončím. Uvidíme.

Jo a byla jsem na vyšetření u nás v 6.patře - tam jsou porodnické sály a zrovna se tam rozbrečelo miminko a vedle na pokoji má maminka kontra po 5ti minutách a vezli jí nahoru rodit.
Holky, jak je to všechno takhle vedle mě, tak z toho mám takový zvláštní pocit...
2. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

foogy,to je super,že jdeš domů :wink:
3. mar 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj

foogynka len davaj doma na seba pozor a pekne oddychuj
3. mar 2010 o 09:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok