Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
3. mar 2010

ahoj evi. 🙂

evitkamalicka
3. mar 2010

prcku ahojky....ako sa mate?

prcekkk
3. mar 2010

nic moc,kubíno má kašel a hrozně sýpe,asi zajdeme zítra k dr.
a já brouzdám na MMB a vybírám mu bundu,kalhoty a nějaký trička.....jaro se blíží a kubik má skoro prázdnou skříň 😅

co u váš?

prcekkk
3. mar 2010

evi,kubik měl na roce 82cm,a já teď nevim,jestli kupovat věci vel.86 nebo 92 😔 poradíš?
podle mě z té 86 brzy vyroste,ne?

evitkamalicka
3. mar 2010

my sa mame fajn, zajtra idem do poradne.....ja mam teraz dilemu ci kupit postielku alebo kosik pre druhe mimi, kedze Adamko sa postielky nechce vzdat, uz pekne spinkal na valende, ale ako mu zacali ist stolicky a bol nervozny, tak sme ho dali naspat do postielky a to sme nemali robit, lebo teraz valendu nechce ani vidiet

prcekkk
3. mar 2010

třeba ho to přejde až vylezou zoubky a bude zase na posteli.
mě se hrozně líbí ty košíky,ale postýlka zase vydrží déle,ne?nebo až bude mimi tak pochopí,že postel je jeho 😉

evitkamalicka
3. mar 2010

praveze ja by som chcela kosik, lebo neviem kde potom budeme postielky skladovat ked uz v nich nebudu spat a tak dufam, ze kym mimi vyrastie s kosika, Adamko uz bude spat na valende

prcekkk
3. mar 2010

to máš pravdu,asi bych šla možná taky do košíku.chvíli tam spát bude a pak půjde do postýlky a Adámek jako velký chlap do postele 😀

evitkamalicka
3. mar 2010

len na nete som nic poriadne nenasla, asi neviem hladat

prcekkk
3. mar 2010

tak to jsme dvě,mě to taky strašně dlouho trvá,než najdu to,co hledám 🙂

poradíš mi,jak s těma vel.pro Kubíka?

evitkamalicka
3. mar 2010

ja by som uz kupila 92

prcekkk
3. mar 2010

já si právě taky myslim,kalhoty i trička jdou ohnout a bunda snad vypadat blbě nebude,když bude trošku větší

nakupuješ taky na netu nebo v obchodech?

evitkamalicka
3. mar 2010

ja nakupujem aj na nete aj v obchode, ako kedy

luli82
3. mar 2010

evitka: Já z toho měla taky hrůzu, asi před 2 měsíci jsme malej koupili postel, takovou už větší bez zábran a zkusili jsme ji dát zrovna do svého pokojíčku. Do té doby s náma spala v ložnici, 2 dny jsme tam spali s ní a protože to probíhalo naprosto v pohodě, tak jsme ji tam nechali samotnou a krásně tam spinká. My zase měli problém, že se pořád v noci budila na čaj, známá poradila zkusit dát v noci vodu a teď už se zbudí jen jednou nebo až ráno na mléčko. Tak jsem moc ráda.

Foogy: To je super, že už tě pustili, tak se opatruj a šetři se. Už to máme za pár holka, já už se na ten porod tak těším, že bych nejradši rodila hned 😵 😀 😵 Nedovedu si představit, kdybych měla přenášet 😝

Holky, dnes jdu k doktorovi a už budu chodit každý týden, tak držte palce, ať slyším nějaké pozitivní zprávy, že už to vypadá nebo tak něco...

evitkamalicka
4. mar 2010

ahojky,
tak som doma z poradne, vsetko ok, dokonca aj tlak som mala v norme 115/75, vahovy prirastok 0, AFP dopadli dobre, riziko mam 1:4325, dalsia poradna 1.4. a to bude aj velky ultrazvuk

evitkamalicka
4. mar 2010

luli ako dopadla poradna?

luli82
4. mar 2010

evi: Dobře, všechno v normálu. Dr. říkal, že si myslí, že se ještě příští týden uvidíme. Jen tlak je hraniční 105/60, já mám furt nízký, no.....CS4, což nevím, jestli je moc nebo málo, je hlavičkou dolů, což je dobře, ale to už je dlouho. Včera jsem večer měla poslíčky, tak doufám, že do 14 dnů to bude, se už nemůžu dočkat...

prcekkk
5. mar 2010

dobré ránko přejeme...

prcekkk
5. mar 2010

maminy,super,že je vše ok
luli,už se ti to blíží,co?
evi,za chvíli budete vědět pohlaví,necháte si říci?

prcekkk
5. mar 2010

tady fakt nikdo není?

evitkamalicka
5. mar 2010

ahojky,
jasne ze chceme vediet pohlavie, uvidime ci sa dr. nemylil a ci to bude to dievcatko

prcekkk
5. mar 2010

ahojky,
to by bylo hezký,kdybyste měli páreček 🙂

prcekkk
5. mar 2010

nakupuješ už něco?

evitkamalicka
5. mar 2010

no bola by to parada a hlavne MM by sa tesil

prcekkk
5. mar 2010

ten by chtěl holčičku?

evitkamalicka
5. mar 2010

ano a velmi

prcekkk
5. mar 2010

to já jsem chtěla taky,ale mm byl stopro převědčený,že je to kluk,tak už jsem ani nedoufala....

evitkamalicka
5. mar 2010

mne je to v podstate jedno, hlavne nech je to zdrave.....uz som vybrala ten kosik pre mimi, mam ho v albume, tak hned ako nam vratia dane, idem ho kupit

luli82
5. mar 2010

prcekk: No jo, blíží, ty posli každý večer, to už je mazec. Dnes jsem poprala, něco poklidila, něco poklidím ještě odpoledne, já už bych chtěla do týdne rodit... 😀 Si nedovedu představit, kdybych měla přenášet, ale nějak to cítím, že už to bude brzy...

evitkamalicka
5. mar 2010

lu tak drzim palce, aby si nemusela prenasat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre