Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
17. máj 2010

Adamko mal v roku 9,5kg a teraz ma 11,5kg

megn
17. máj 2010

Evi no u nás to vypadá na holčičku, ale dokud neuvidím neuvěřím.. Jsem jak nevěřící Tomáš 😀 důkaz chci vidět, takže si musím počkat do září. Jedinou růžovku nekoupím, dokud mi to nepotvrdí můj doktor, páč tuhle informaci mám prozatím z 3D.. Pindík vidět nebyl, ale třeba byl jen dobře zamaskován, žejo 😅

megn
17. máj 2010

evi už si byla na cukru?

evitkamalicka
17. máj 2010

megn ano bola, pred mesiacom

evitkamalicka
17. máj 2010

u nas to tiez vyzeralo na dievcatko a na 4D bol pindur ako hrom 😀

megn
17. máj 2010

evi právě jsem koukla na tu vybavičku co má Oliverek mezi nožičkama 😀
takovou výbavičku jsme na 3D zatím neobjevili, on už i můj doktor v 19 tt tipoval holčičku, ale pokud to ještě aspoň jednou nebude potvrzeno, tak nic nekupuju.. Však známe jaká jsou potom překvápka na porodním sále, takže mimču říkám Tonda a MM mě opravuje na Tonička 😀

megn
17. máj 2010

tak mě cukr čeká za 14 dní a jsem celá happy 😖

evitkamalicka
17. máj 2010

megn neboj, prezijes ten cukor

megn
17. máj 2010

evi jakés měla hodnoty na oGGT?

evitkamalicka
17. máj 2010

na lacno 5,2 hodinu po glukoze 6,2 a 2 hodiny po glukoze 4,9

megn
17. máj 2010

to víš že to přežiju, jen se bojím výsledku, páč u Honzíka mi vyšly hůř a musela jsem docházet do diabet.ambulance

evitkamalicka
17. máj 2010

aj mne pri Adamkovi vysli hranicne hodnoty, ale teraz nastastie vsetko ok

megn
17. máj 2010

tak tos měla úplně super. jedlas ten den předem normálně a kdy nejpozději?

evitkamalicka
17. máj 2010

jedla som normalne a este vecer o 18te som si dokonca dala sladky kolacik, ale do rana uz nic len cistu vodu

megn
17. máj 2010

dala sis večer ještě sladké hmm, to si asi dám taky, nějak bez sladkého nedokážu existovat 🙂

Budeš rodit přirozeně, či jak to máš po tom císaři s Adim?

evitkamalicka
17. máj 2010

megn zatial to vyzera na cisarsky, kedze maly je dost nizko a aj placenta a tlaci mi na jazvu a obcas to pekne boli, hlavne teraz ked je uz vacsi

megn
17. máj 2010

evi hlavně ať je všechno v pořádku!

evitkamalicka
17. máj 2010

tak veru....a ty sa ako citis?

megn
17. máj 2010

joo dobře, díky za optání. Akorát furt bojuju s únavou, ale to je marné, když musím běhat kolem malého dítěte, však z vlastní zkušenosti znáš 🙂

evitkamalicka
17. máj 2010

no a za chvilu budes musiet behat okolo dvoch, som zvedava ako to u nas bude vyzerat

megn
17. máj 2010

evi to mi povídej, strašně se těším na toho druhého broučka, ale zároveň se bojím jak to budu zvládat, páč máme ty dětičky brzo po sobě, ale my jako zkušené matky si poradíme však? 😀
nejhorší asi bude ten rozjezd po příjezdu z porodnice a ty neprospané noci

evitkamalicka
17. máj 2010

ale nejako to zvladneme

megn
17. máj 2010

evi musím letět, tak se opatruj a přeji hezký den! Ikdyž dle toho počasí, nevím nevím nu

prcekkk
17. máj 2010

dobré ránko všem přeji 😉

prcekkk
17. máj 2010

fakt nikdo?

kousinka
17. máj 2010

já jo já jo prcku 😀

luli82
17. máj 2010

Ahojky, nechy, megn - děkuju. Megn, jo mám ty plavky. Proč? Chtěla by si je? Jsou ale dost velké...

prcekkk
17. máj 2010

ahojky kousi,jak je?dlouho si tu nebyla?

prcekkk
17. máj 2010

ahojky luli

kousinka
17. máj 2010

byla ale nepsala 😀 znáš mě ... já jak nemám co říct k tématu tak radši mlčím 😀 ale poctivě dočítám 😉
takže abych nezapomněla evit gratuluju k chlapečkovi 😀 taky bych chtěla druhýho chlapečka 😅
a máme se pořád stejně 😀 tzn. výborně 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre