Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
3. okt 2010

@foogy my sme mali krstiny minuly vikend

prcekkk
13. okt 2010

holky,kde všechny jste? ☹

nechynka
13. okt 2010

ahoj holky!
prcku dnes jsem chtěla přijít jak si mě prozvonila ale byli jsme ve městě?
co u vás nového?

a gratulace megn k Helencééééééééééééééééééé 😵 😵 😵 😵
megn přihoď nějaky foto 😵

evitkamalicka
13. okt 2010

ahojky

nechynka
13. okt 2010

ahoj evit!coo kluci?jsou hodní?

evitkamalicka
14. okt 2010

@nechynka zatial sa to da zvladnut.....a vy ako?

nechynka
14. okt 2010

Ondrášek je zlatíčko-teďka mu rostou trojky dole tak je trošku protiva...ale jinak je moc hodný 😵 tento měsíc se začínáme snažit o druhého prcka tak doufám,že vám budu brzo hlásit // 😉

jak se má lu, foogy?

a taky jsem vyčíhla že urbi čekají druhýho prcka 😵 gratuluju 😵

evitkamalicka
14. okt 2010

@nechynka jeej tak to drzim palceky

foogy
14. okt 2010

Ahoj holky!
@urbi Jůůů, gratuluju k těhulkování!!! Jak ti je? Ani jsme přes léto nestihly ten sraz, viď? Jenže na nás nejdřív byla zima, pak zase ty vedra, to jsme byli pořád doma, pak jsme měli problém s kojením, pak já nemocná, pak Olík, pak Ládin... No, prostě furt něco.

foogy
14. okt 2010

@nechynka Snaženíčko? Tý brďo! Tak držím palečky, aby to vyšlo!
Holky, vy teda jedete 😉 Ale dyk je to dobře! Moc vám to všem přeju! 😵

foogy
14. okt 2010

Nás Olík se začal tak jakoby plazi, lehce si sedá a začíná se kapičku vztekat. Ale jinak je to maminčin miláček 😵

evitkamalicka
14. okt 2010

@foogy ahojky....a uz papate prikrmy?

foogy
14. okt 2010

Fotky ze křtin:

evitkamalicka
14. okt 2010

@foogy krásne

foogy
14. okt 2010

Jo, papáme. Zatím mu teda vařím a náramně mu to chutná.
Akorát musím přiznat, že v tom mám trošku hokej, co smí a co ne a kdy a jak... A všude píšou něco jiného...

evitkamalicka
14. okt 2010

@foogy ja som si z kazdej tabulky zobrala nieco, ale vacsinou som sa tymi tabulkami ani neriadila

foogy
14. okt 2010

Evit a jak vy? Co Adámek na bráchu? A kojíte?

evitkamalicka
14. okt 2010

@foogy bohuzial uz nekojime, neni mliecko....velmi sa lubia drobci, Adamko sa s nim uz pekne hra s hrkalkami

foogy
14. okt 2010

Evit, dyk to nevadí, ne? Já se ptám jenom proto, že mě zajímá, jak pokračujete. Žes říkala, že u Adámka jsi nekojila.
My jsme taky na Bebě a spokojenost je na obou stranách. Olík začal konečně přibírat, jí po 3 hodinách, což je pohoda. Když si vzpomenu, že brečel co hodinu hlady ☹ A hlavně jsem se už mohla pustit do cvičení a zdravého život. stylu 😀
Minulý pátek jsme měli s manžou výročí, tak pro mě připravil překvápko v podobě výletu do Brna. Takže jsme malého nechali mamce a fičeli jsme. A bylo to parádní!

evitkamalicka
14. okt 2010

@foogy super, tak ste si troska uzili, mne Oli pribera az az, z porodnice sme sli s vahou 2890g a na dvojmesacnej poradni mal 5200g 😅

foogy
14. okt 2010

@evitkamalicka Evit, lepší, že přibírá, než kdyby ne 😉
To Oliverek má v 6ti měsících 6460g (porodní 3410g). Asi bude hubenější po mužovi.
Evit a co s tím svatebním salonem? Pozastavila jsi to teď nebo jak to máš?
A dorty pečeš úúúúžasný! Kdybys bydlela blíž, měla bys zakázky 😉

evitkamalicka
14. okt 2010

@foogy Oli pribera lepsie ako Adamko a aj rychlejsie rastie.....internetovy obchod so satami mam aj dalej a torty robim tiez

evitkamalicka
14. okt 2010

@foogy salon planujem ked skoncim matersku s Olim

urbi
14. okt 2010

ahojky 🙂) @foogy , @nechynka , díky za gratulace 😵 my se ani moc nesnažili 😀 tak nějak to vyšlo hned, zatím je vše ok, tak snad to tak bude i nadále. přála jsem si květnové dítko, tak jsem ráda, teď ještě kdyby vyšla holčička a budu happy, ale to budu i z kluka 🙂. je mi celkem fajn až na příšernou únavu, ale už i ta se snad bude lepšit.

@foogy, fotky nádherný, Oli je fakt nádherný dítě 😵

nechynka
15. okt 2010

@urbi tak to je moc krásny, a květňátko je úžasný 😵 taky moc toužím po holčičce ale když to bude zdravej klučík tak taky nebudu nic namítat 😉
@foogy fotky z křtin nádherný-Olivka je takovej buclík malinkatej-my teď ve 14měs máme 12,1kg-pořád hledám to naše malinkaty miminko a on už je to obrovskej chlap 😨 😵

@evitkamalicka evi a zvládáš to v pohodě? já právě se toho bojím jak budu zvládat dvě děti-Ondra je živel a nechci aby se pak cítil odstrčený,když je teď zvyklý,že je středem pozornosti...a děsí mě představa,že bude řvát mimino a Ondra taky...už teď jenom si to představuju tak mě bolí hlava 😝 😀

nechynka
15. okt 2010

@foogy a ještě pro pobavení-Ondrášek měl 6kg v 6ti týdnech 😀 😀 😀

evitkamalicka
15. okt 2010

@urbi gratulujem

@nechynka zvladam to zatial super, Oli je uz velmi vnimavy, takze ked ho polozim na hraciu deku vedla Adamkovho kralovstva hraciek, tak je tam spokojny, sleduje starsieho brasku a naopak Adamko sa s nim pekne hra s hrkalkami a podobne

prcekkk
20. okt 2010

nazdárek maminy,tady je teda pěkný ticho,že se nestydíte 😉

urbi,moc gratuluju k tt a přeju,ať je vše ok

evi,foogy,krásně vám rostou drobečkové

kde je ten čas,když byl Kubik takhle malý,viď nechy?

evitkamalicka
20. okt 2010

ahojky

foogy
20. okt 2010

@prcekkk Anet, pressovač máme, máme Nespresso od Krupsu na kapsle a jsem s ním moc spokojená a celkově se značkou Nespresso jsme celá rodina spokojená! Mají i perfektní služby.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre