• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
ahoj holky, co nového?
megn,na Helču jsem taky zvědavá-hoď foto!!!
jak se chystáte na vánoce-už máte napečeno,uklizeno,nazdobeno?
u nás bordel jak v tanku, nejsem schopná jaksi nic udělat a o pečení ani nemluvím :pensive:
15. dec 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky nechy,
naklizeno jen zlehko a napečeno taktéž :slight_smile:.vůbec to nehrotit,s dítětem to snad ani nejde.
hrozně se těšim na štědrý den,jak bude Kubik reagovat :slight_smile:
16. dec 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nechynka Nechy, no neke!!!! Ty jsi těhulka!!!! Moooc gratuluju, to je krásná novinka! To máte teda super dárek Vánocům :wink: :dizzy_face: A jak se cítíš? Jak ti je?
Tuhle jsem to tady projížděla, jestli není nějaká nová těhulka a nic a ty ses pochlubila až včera...

Já nějak extra naklízet nebudu, stejně doma na Ježuchu nebudeme, ale peču, to mě baví.
A dneska už plánuju začít balit dárky, abych to pak nehonila na poslední chvíli :wink:
16. dec 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teďka jsem dorazila z práce,jsme se zase minuly :pensive:
16. dec 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nechynka Já právě odjíždím k našim. Nechy, ale napiš, jak se máš a co tvoje těhu????
16. dec 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky,
tak ako kolace napecene? darceky nakupene?
16. dec 2010 o 16:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
Nechy, téééééda, obr gratulace! super. to se vám povedlo hned co? mám radost.
Foogy, Olík je krásný zlatíčko, škoda, že nám to v létě nevyšlo, ale nebudem házet flintu do žita a určo se uvidíme - buď na jaře a nebo pak už i s Urbim č.p. II :grinning:

jinak u nás moc vánoční nálada není, zemřela mi babička, v pondělí bude pohřeb, tak nějak není ta správná vánoční atmosféra. ale v úterý jedeme do ČB na velký UTZ a necháme si říct, jestli má miminko pinďoura nebo ne a věříme, že bude vše v pořádku, tak snad se správně naladíme a vánoce si užijeme. Myslím, že letos už si to Fík hodně užije, tak se na to moc těšim :wink:

17. dec 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdarte kočandy :wink:
jsem sem musela zabrousit a juknout co je novýho... se picnu takových změn..teď projíždim fotečky... neuvěřitelný jak to letí :slight_smile:))))
27. dec 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdárek,přejeme všem krásný nový rok,ať je ještě lepší,než ten loňský :astonished:

nechy,oooobbbbbbrrrrrrrrrrroooooooooovvvvvvvvvsssssssssskkkkkkkáááááááááááá
gratulace :wink:
2. jan 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
aj my prajeme krásny a šťastný Nový rok

@nechynka gratulujem
2. jan 2011 o 12:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooo :confused:
26. jan 2011 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste kto?nechy blahozelam:slight_smile:
31. jan 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste kto?nechy blahozelam:zipper_mouth:
31. jan 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
vůbec nestíhám-ale je mi smutno z toho,že tady byla taková fajn diskuse a tady je tak mrtvo :pensive:
napíšu aspoň co u nás nového:
včera jsme slavili Ondráškův rok a půl...je to šílený jak to letí-už z něho je chlapák plný síly,dokáže už plno věcí-den ode dne je samostatnější :dizzy_face: lítá doma jak drak,leze po nábytku,dělá pořád nepořádek,na nočník chodit se nám pořád nedaří, spinká s náma v posteli...ale jinak je to můj andílek a za nic bych ho nevyměnila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no a druhé mimčo-čekáme zase v červenci-tentokrát by to měl být ale rak :grinning: doufám,že všechno dopadne OK-před týdnem to bylo docela tragédie-začala jsem krvácet,takže neschopenka a ležím doma-odpočívám teda poctivě ani na net nemám čas,protože když uvařím trošku pouklízím tak toho mám zase dost a jdu ležet a tak pořád dokola
co u vás nového?
1. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a děkuju za gratulace :dizzy_face:
1. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

taky mě to mrzí,je to hrozný,že už sem nikdo nechodí
:cry:
jinak hezky odpočívej,ať jste ty i mimčo v pořádku.a jména už máte?
9. feb 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady fakt nikdo není?
9. feb 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééé Anet, krásná profilová fotka-Kubík vypadá úplně jinak...přihoď pár nových foteček prosím :dizzy_face:
jména jaksi neřešíme...ale bude to určitě česká klasika-nic exotickýho líbí se nám: Eliška, Nikolka, Kristýnka, Jakub, Tomáš, Martin :slight_smile:
10. feb 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky nechy,přihodila jsem nějaký fotky z oslavy narozenin,tak můžeš kouknout :wink:
jinak jména krásný....nikolka a jakub :grinning: :wink: úúúžasný
15. feb 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooj
15. feb 2011 o 09:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky evi,jak je?
15. feb 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prcekkk super a čo nového u vás?
15. feb 2011 o 10:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nic :slight_smile:.hledám na netu kubikovi nějaký kostým na karneval,ale bohužel se mi nedaří.
co vy,dětičky jsou krásný a už táááák velký
15. feb 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prcekkk veru rastú ako z vody, ináč nič nové, čakám kedy konečne Olimu výjde prvý zúbok, lebo zatiaľ nič
15. feb 2011 o 10:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka :slight_smile: a jinak se máte jak?
15. feb 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prcekkk ináč sa máme super, malí sú zlatí, už sa pekne spolu zahrajú, je to fajn
15. feb 2011 o 10:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka tak to je super.nás čeká někde v dubnu,květnu zápis do školky a na podzim jsem myslela,že by to tam mohl jít Kubik zkusit :slight_smile: a v lednu do práce,doufám
15. feb 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prcekkk u nas je zápis od dnes celý mesiac, ale ja ho ešte nechávam doma, pôjde na budúci rok
15. feb 2011 o 10:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka tak určitě,když jsi doma s prckem,tak proč ne
15. feb 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prcekkk ja budem doma aj po materskej, kedže som živnostník a ten eshop mi celkom dobre ide, tak sa teším, že nemusím byť na nikoho odkázaná
15. feb 2011 o 10:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok