Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
15. dec 2010

ahoj holky, co nového?
megn,na Helču jsem taky zvědavá-hoď foto!!!
jak se chystáte na vánoce-už máte napečeno,uklizeno,nazdobeno?
u nás bordel jak v tanku, nejsem schopná jaksi nic udělat a o pečení ani nemluvím 😔

prcekkk
16. dec 2010

ahojky nechy,
naklizeno jen zlehko a napečeno taktéž 🙂.vůbec to nehrotit,s dítětem to snad ani nejde.
hrozně se těšim na štědrý den,jak bude Kubik reagovat 🙂

foogy
16. dec 2010

@nechynka Nechy, no neke!!!! Ty jsi těhulka!!!! Moooc gratuluju, to je krásná novinka! To máte teda super dárek Vánocům 😉 😵 A jak se cítíš? Jak ti je?
Tuhle jsem to tady projížděla, jestli není nějaká nová těhulka a nic a ty ses pochlubila až včera...

Já nějak extra naklízet nebudu, stejně doma na Ježuchu nebudeme, ale peču, to mě baví.
A dneska už plánuju začít balit dárky, abych to pak nehonila na poslední chvíli 😉

nechynka
16. dec 2010

teďka jsem dorazila z práce,jsme se zase minuly 😔

foogy
16. dec 2010

@nechynka Já právě odjíždím k našim. Nechy, ale napiš, jak se máš a co tvoje těhu????

evitkamalicka
16. dec 2010

ahoj kocky,
tak ako kolace napecene? darceky nakupene?

urbi
17. dec 2010

ahoj holky
Nechy, téééééda, obr gratulace! super. to se vám povedlo hned co? mám radost.
Foogy, Olík je krásný zlatíčko, škoda, že nám to v létě nevyšlo, ale nebudem házet flintu do žita a určo se uvidíme - buď na jaře a nebo pak už i s Urbim č.p. II 😀

jinak u nás moc vánoční nálada není, zemřela mi babička, v pondělí bude pohřeb, tak nějak není ta správná vánoční atmosféra. ale v úterý jedeme do ČB na velký UTZ a necháme si říct, jestli má miminko pinďoura nebo ne a věříme, že bude vše v pořádku, tak snad se správně naladíme a vánoce si užijeme. Myslím, že letos už si to Fík hodně užije, tak se na to moc těšim 😉

sluninka
27. dec 2010

nazdarte kočandy 😉
jsem sem musela zabrousit a juknout co je novýho... se picnu takových změn..teď projíždim fotečky... neuvěřitelný jak to letí 🙂))))

prcekkk
2. jan 2011

nazdárek,přejeme všem krásný nový rok,ať je ještě lepší,než ten loňský 😲

nechy,oooobbbbbbrrrrrrrrrrroooooooooovvvvvvvvvsssssssssskkkkkkkáááááááááááá
gratulace 😉

evitkamalicka
2. jan 2011

ahojky,
aj my prajeme krásny a šťastný Nový rok

@nechynka gratulujem

evitkamalicka
26. jan 2011

haloooooooooooooooooooo 😕

danka24
autor
31. jan 2011

kde ste kto?nechy blahozelam🙂

danka24
autor
31. jan 2011

kde ste kto?nechy blahozelam🤐

nechynka
1. feb 2011

ahoj holky
vůbec nestíhám-ale je mi smutno z toho,že tady byla taková fajn diskuse a tady je tak mrtvo 😔
napíšu aspoň co u nás nového:
včera jsme slavili Ondráškův rok a půl...je to šílený jak to letí-už z něho je chlapák plný síly,dokáže už plno věcí-den ode dne je samostatnější 😵 lítá doma jak drak,leze po nábytku,dělá pořád nepořádek,na nočník chodit se nám pořád nedaří, spinká s náma v posteli...ale jinak je to můj andílek a za nic bych ho nevyměnila 😵 😵 😵
no a druhé mimčo-čekáme zase v červenci-tentokrát by to měl být ale rak 😀 doufám,že všechno dopadne OK-před týdnem to bylo docela tragédie-začala jsem krvácet,takže neschopenka a ležím doma-odpočívám teda poctivě ani na net nemám čas,protože když uvařím trošku pouklízím tak toho mám zase dost a jdu ležet a tak pořád dokola
co u vás nového?

nechynka
1. feb 2011

a děkuju za gratulace 😵

prcekkk
9. feb 2011

ahojky

taky mě to mrzí,je to hrozný,že už sem nikdo nechodí
😢
jinak hezky odpočívej,ať jste ty i mimčo v pořádku.a jména už máte?

prcekkk
9. feb 2011

tady fakt nikdo není?

nechynka
10. feb 2011

jéééé Anet, krásná profilová fotka-Kubík vypadá úplně jinak...přihoď pár nových foteček prosím 😵
jména jaksi neřešíme...ale bude to určitě česká klasika-nic exotickýho líbí se nám: Eliška, Nikolka, Kristýnka, Jakub, Tomáš, Martin 🙂

prcekkk
15. feb 2011

ahojky nechy,přihodila jsem nějaký fotky z oslavy narozenin,tak můžeš kouknout 😉
jinak jména krásný....nikolka a jakub 😀 😉 úúúžasný

evitkamalicka
15. feb 2011

ahooooooooooj

prcekkk
15. feb 2011

ahojky evi,jak je?

evitkamalicka
15. feb 2011

@prcekkk super a čo nového u vás?

prcekkk
15. feb 2011

asi nic 🙂.hledám na netu kubikovi nějaký kostým na karneval,ale bohužel se mi nedaří.
co vy,dětičky jsou krásný a už táááák velký

evitkamalicka
15. feb 2011

@prcekkk veru rastú ako z vody, ináč nič nové, čakám kedy konečne Olimu výjde prvý zúbok, lebo zatiaľ nič

prcekkk
15. feb 2011

@evitkamalicka 🙂 a jinak se máte jak?

evitkamalicka
15. feb 2011

@prcekkk ináč sa máme super, malí sú zlatí, už sa pekne spolu zahrajú, je to fajn

prcekkk
15. feb 2011

@evitkamalicka tak to je super.nás čeká někde v dubnu,květnu zápis do školky a na podzim jsem myslela,že by to tam mohl jít Kubik zkusit 🙂 a v lednu do práce,doufám

evitkamalicka
15. feb 2011

@prcekkk u nas je zápis od dnes celý mesiac, ale ja ho ešte nechávam doma, pôjde na budúci rok

prcekkk
15. feb 2011

@evitkamalicka tak určitě,když jsi doma s prckem,tak proč ne

evitkamalicka
15. feb 2011

@prcekkk ja budem doma aj po materskej, kedže som živnostník a ten eshop mi celkom dobre ide, tak sa teším, že nemusím byť na nikoho odkázaná

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre