• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
@evitkamalicka to je super,závidím :wink:
15. feb 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prcekkk je to fajn, keď si človek môže robiť kedy chce a mať voľno kedy chce, no nie každý má takú možnosť....ty ideš do práce?
15. feb 2011 o 10:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka jestli nějakou najdu,tak určitě :slight_smile:
15. feb 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prcekkk jaaj ty si teraz bez prace....no dnes je to fakt tazke, drzim palce nech sa ti podari
15. feb 2011 o 10:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka díky,snad jo
15. feb 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prcekkk no nič končím, lebo príde kuriér, idem posielať nejaké balíky, tak sa maj
15. feb 2011 o 10:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
měj se evi
15. feb 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočičky ... tak se zase trochu vracím, i když to se mnou stejně nebude tak slavný :grinning: znáte mě :grinning: flákám se jinde nebo hraju hokej s krakenem :grinning:
17. feb 2011 o 14:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kousinka Ahojky!!! Už jsem ti gratulovala v albíčku, ale tohodle není nikdy dost, takže ještě jednou velká gratulka k miminečku!!!! To je zpráva!!!!!
Hlavně, ať jste hodně zdraví!!!!
17. feb 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kousinka jeeej gratulujem :dizzy_face:
17. feb 2011 o 19:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
se nemůžu nechat zahanbit ne ? tady se spokojeně dvoukoluje už dlouho a já už se na to nemohla koukat a neúčastnit se :grinning: :sweat_smile:
18. feb 2011 o 11:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky maminy

teda kousi,co to vidim :confused: velká gratulace :wink:
18. feb 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Má niektorá nejaký recept na úspešné otehotnenie?? Ja som potratila v 13tt a teraz sa snažíme druhý mesiac a neúspešne. Začínam mať hlavu v smútku a zmocňuje sa ma zúfalstvo, že sa nám už nepodarí.
19. feb 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kočky, teda tady to nějak vázne v poslední době. Jdu vás pozdravit, abyste neřekli, že sem taky nezavítám a že se ani nepochlubím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

@vrana gratulka :dizzy_face:
6. apr 2011 o 09:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kousi a vrana-gratuluju a vítejte v klubu :dizzy_face:
já užž to mám za pár a nemůžu se dočkat-druhé těhotenství je fakt mazec a řekla bych o hodně náročnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nechynka tak já si sice protrpěla první tři měsíce, narozdíl od krakenkovo těhu, a to teda dost krutě :frowning2: ale teď bych řekla že kolikrát si ani nevzpomenu že jsem těhu :frowning2: chudinka moje zanedbávaná :frowning2: až večer když mažu bříško - to zas krakenek neměl :grinning:

ale je fakt že jsem jen v půlce, až budu u konce jako ty tak možná taky budu mluvit jinak :grinning: :grinning:
2. máj 2011 o 18:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, jsem si na vas vzpomnela, nasla si vas moc gratuluju kousince, vrane a nechynce k druhemu tehu!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vsem moc zdravicka!
28. máj 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luccii Luci, tobě taky mega velká gratulace!!! To je ale novinka!!!!! Tak ať je v šechno v pořádku a opatruj se!!!!

Jo, holky, Míša Urbi už má holčičku Amélii :dizzy_face:
28. máj 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jen tak načuhuju jestli se tu něco nezměnilo :grinning:
20. jún 2011 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kousinka u nas nastesti jeste ne, ale za chvilku by u nechynky mohlo :wink:

@nechynka co si myslis, ze cekate? :wink:

my porad jeste nemame jmena :pensive: vy uz asi jo, co? :slight_smile:
20. jún 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo nechy to má fakt za pár :grinning:
mi přijde že to šíleně utíká... dycky se párkrát vyspim a najednou je tu další kontrola :-O a to chodím míň často než s krakenkem :grinning:

my už jméno máme, původně to měla bejt soňa, ale pak přišel manžel s emou a nějak se to ujalo víc, tak jsme to definitivně změnili ... i když moje máma chodí co tejden s nějakym šílenym jménem :angry: teda ne že by nebyly krásný ty jména, ale prostě buď se totálně nehodí k příjmení, nebo prostě jsou divný :grinning: ale to je u ní naprosto normální, všechno chce ovlivňovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale má smůlu, přes emu už vlak nejede :wink:
a kdyby náááááhodou dorost pindík, tak to bude Denis :grinning:
zatím jsem projistotu nekoupila ještě vůbec nic holčičího :grinning: počkám na velkej utz teď a pak už to teda spustím .. mám předvybráno a v červenci asi zruinuju zásoby na účtě :grinning:
21. jún 2011 o 10:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, kousi, taky mi to utika rychle, asi to bude temi prcky, co mame doma :wink:
no ja zatim nedokupuju obleceni zadny, na maly mimco mame po Vojtikovi a vse je neutralni (dokonce se nam tehdy seslo par ruzovych kousku :grinning: ) takze potrebujem jen chranic matrace, kolotoc a hraci deku
a jaky se ti zda mimco? klidnejsi nez prcek? my asi cekame druhyho neposedu :sweat_smile: a snazi se vehementne prokopat ven, az uz to nekdy opravdu neni prijemny :sweat_smile:
21. jún 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nás je až nepřirozenej klid, malá je fakt lenošek, doufám že jí to vydrží i ven :grinning: :grinning: zasloužila bych si to po malym hypouškovi radioaktivním :grinning:
je fakt že si na ní kolikrát za celej den pořádně ani nevzpomenu :frowning2: až večer se hejčkáme, to se pak převaluje. na druhou stranu je to pro ní dobrá průprava, áju nemůže přetlouct aktivitou ...

já potřebuju jen mantinel, ten jsem kdysi věnovala... a zavinku, tu sice jednu mám, ale druhou by si princeznička zasloužila :grinning: jinak jsem usoudila, že holt musí vydržet pod modrejma nebesama, protože je popravdě líto dávat další litr jen za tyhle věcičky na půl roku :frowning2:
22. jún 2011 o 08:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak koukám, že pořád fungujete :wink:

všem vám gratuluju k druhým miminkům, hezky se rozrůstáte :wink:
22. jún 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kousinka no mantinel taky zvazuju, zatim mame velkou postylku jeste neslozenou, cekame na objednanou matraci a rost, ale k posteli mantinel neni, tak mozna koupime ten vsunovaci...

jo, to jsem si taky rikala, ze bych si po tomhle neposedovi zaslouzila klidnejsi dite, ale asi mam smulu :sweat_smile: uz to vidim, ze to bude presna kopie Vojtika :wink:
25. jún 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence,
s manželom budeme v oktobri spolu 2 roky...a aj 2 roky sa snažíme o bábo a stále nič...:((( niekedy som z toho už bezradná....vidím, že aj manžel by chcel veľmi bábo.....
Máte nejaký recept na otehotnenie?? :slight_smile:)))) alebo dobré rady?? :slight_smile:) :wink:
26. jún 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hoj holky, tady se to trochu rozjelo? To koukám. U nás to vypadá zase na holčičku ale ještě to nemáme 100% potvrzené. Tak uvidíme co na 3D.
@luccii Gratuluju k druhému miminku! Už to máš za pár.

@helisek84 Heli ahoj, jak se pořád máš? Co nového?
27. jún 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrana ahojky :dizzy_face: mám se...mám se dobře:slight_smile: rakovině jsem nedala šanci, teď srovnáváme hodnoty na štítnou žlázu, přestěhovala jsem se k chlapovi...mám novou práci...v podstatě si není na co stěžovat:slight_smile: no a protože vy si tu těhotníte o 106, tak na některé hold nezbývá :grinning:
27. jún 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helisek84 Před chvílí jsem četla ten tvůj článek, to je fakt mazec, čím vším sis prošla. Ale věřím, že už máš napořád vybráno a bude jen a jen dobře. :sunglasses:
27. jún 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok