Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

helisek84
27. jún 2011

@vrana máš krásnou fotku 😵 mně už ani nic nemůže překvapit, počítám absolutně se vším...🙂

kousinka
28. jún 2011

taky si zrovna říkám heli čím ty si asi musela bejt v minulym životě 😨
a jinak my už jedem druhý kolo, takže by ses mohla přidat ne 😉 ?
jo a vrány krásnou fotku mi ani nepřipomínej 😀 potvora se sluníčkuje a mně nechala doma 😖 😀

vrana
28. jún 2011

Heli děkuju. Škoda že jsi utekla z FB, tvoje fotky mě bavily moc, jsi šikula 🙂 A taky posílám nějaký těhu bacily 🙂

nechynka
1. aug 2011

ahoj holky-hlásím,že už to mám za sebou 😀
22.7.2011 se nám ve 14:26 císařským řezem narodil Tomášek
zatím je to zlatíčko...tak doufám,že mu to vydrží,protože jeho brácha nám zvyšuje tlak dokonale

vrana
2. aug 2011

@nechynka Nechy moc gratuluju a ať vám dělá samou radost 🙂

foogy
2. aug 2011

@nechynka Daní, mooooooc gratuluju!!!!! 😵 A přeju celé rodince hodně zdravíčka a štěstíčka!!!! 😵
😵 Až budeš mít chvilku, písni, co porod. Docela jsi mě šokovala, že jsi šla císařem.

kousinka
2. aug 2011

tak vítej na světě Tomí 😉 a buď pořád zlatíčko 😉

luccii
2. aug 2011

nechynko, moc blahopreju k Tomaskovi a preju mu moooooc zdravicka a vam pevne nervy, at to s jeho braskou zvladate 😉

nechynka
4. aug 2011

holky moc děkujeme za gratulace 😵
@foogy já jsem měla nástup na vyvolání-už jsem týden přenášela, 10:30 mi zavedli tabletu, 11:30 mi začali bolesti, 12:30 už to bolelo fest co 4minuty, no a 13:45 mě přišla zkontrolovat porodní asistentka s doktorkou a zjistili,že jsem na 5cm otevřená, tak mi píchli vodu, pak mě doktorka znovu vyšetřovala a zjistili,že Tomášek je jaksi otočený,že má čelní polohu nebo co-prostě by nešel záhlavím ale čelíčkem a obličejem,takže okamžitě mě vezli na sál-byl to mazec-jsem z toho byla v šoku a když jsem se probudila tak mi nedokázal nikdo říct,jestli je Tomášek OK až za 1,5hod za mnou s manžou přišli-prý je ke mě nechtěli pustit dokud se nevzpamatuju 😔
a ještě je mazec-že 3dny mi Tomáška nosili jenom na kojení, až 4den jsem ho dostala na pořád
jinak pokud můžu srovnat tak normální porod je asi lepší-bolí to hodně ale jenom chvilku a je to prostě asi přirozenější 😉

luccii
13. aug 2011

ahojky, tak my uz jsme 4 🙂
8.8. v 5:38 se nam narodil Toník (50 cm, 3,62 kg)

porod byl ultra rychly, za 2 h 20 od prvni kontrakce, byl lepsi nez minule a na poporodnim jsem pobyla 3 dny
malej krasne bumba (narozdil kdysi od Vojtika), kadi pri temer kazdem kojeni, problem mam jen se silene nalitymi prsy = kameny
Tonicek je moc hodnej, sem tam place, ale nic strasnyho, kez by mu to vydrzelo
zato Vojtik teda "zlobi" dost, no to jsem cekala, ale stejne to prozivam dost spatne (nejlepsi je, kdyz krici oba najednou, nebo kdyz kojim a Vojtik se pocura a ted to z nej kape a on zacne behat po pokoji...)

kousinka
13. aug 2011

ooooooooooooooooooooo moc gratulujeme Toníček taky ukázkové mimi 😀
a jestli je ještě hodné, tak to je paráda ... a neboj, Vojtí se taky časem srovná a bude to brácha jak se patří ...

a trochu závidím, byť bych potřebovala aspoň do 29 vydržet, ale nevidim to moc růžově 😀 😀 na druhou stranu už se strašně těším až bude venku, docela se začínám bát jak ten porod stihnu ☹

vrana
14. aug 2011

@luccii Jé, další miminko! Moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka 😵 Malej se určitě srovná, je to pro něj změna, dej mu čas. 🙂 Taky jsem zvědavá, jak to to naše prvorozené dítko bude snášet.

foogy
16. aug 2011

@luccii Luci, mooooc gratuluju k Toníčkovi! Ať je hodně zdravej a šťastnej!!! 😵

denousek
16. aug 2011

pardon snažilky,dovolím si vám ukázat muj inzerat v připade zajmu se ozvěte 🙂
https://www.modrykonik.cz/bazar/jine-pro-mamink...

luccii
16. aug 2011

holky moc diky za gratulace 🙂

kousinka
26. aug 2011

a já se jdu taky chlubit 🙂

emi je tu 😀 a je tak hodná a krásná a vůbec skvělá 😀 tak doufám že jí to vydrží ... ája kupodivu je z ní naprosto poprděnej, pořád jí ohlažuje, pomáhá mi strašně moc, nosí věci, při přebalování všechno podává, v autě jí drží za ruku 😀 😀 no prostě čekám kdy se něco zvencne a ty děti začnou zlobit a pozabíjí se 😀

foogy
27. aug 2011

@kousinka Leonko, mooooooc gratuluju k Emince 😵 😵 A přeju hodně zdravíčka a lásky a ať z ní vyroste ta nejšťastnější holčička pod sluncem 😵
A jak jako za hodinku a půl? To jako fakt?? Tý jo!!!

kousinka
28. aug 2011

to jako fakt @foogy 😀 01:45 mi praskla voda a 3:20 byla Ema na světě 😵 ale tím pádem se ruší jakákoliv myšlenka na třetí dítě 😀 😀 neni šance ho odrodit, leda ve výtahu 😀

luccii
30. aug 2011

@kousinka moc moc gratuluju k holcicce a preju ji hodne zdravicka 🙂 at je i nadale hodna a braska at nezacne zlobit 😉 mamince preju pevne nervy 😉

foogy
8. nov 2011

Ahoj holky! Tak jak se máte? Jak si užíváte mrňátek?

vrana
9. nov 2011

Ahoj holky, tady je mrtvo co?

Jdu vás taky konečně pozdravit a říct novinu, že od 18.10. jsme doma 4. 😵 Narodila se nám Natálka, 49 cm a 3590 g. Málem kočka stihla termín, měla jsem 17.10. a ona se narodila dvě hodiny po půlnoci. Porod mazec, dost rychlej. Ve 22.45 mi doma prdla voda a ve 2.02 byla malá na světě, manžel byl na sále přesně 7 minut 😲. Ale co se bolesti týče, bylo to teda huuustý, nebo už si ten první nepamatuju. No a teď už chápu holky co mají druhý a mám úplně stejný pocity, že je mi líto, že už bych to nikdy neměla zažít. Byl to úžasnej pocit zažít normální porod, ne vyvolávanej, včetně adrenalinu - prdla voda, tak jedeme. Hrozně ráda na to vzpomínám. A to že mi malou dali na sále na hodinu a tak. Prostě super 😵

Dávám pár foteček té naší kočičky.

Jinak Kája je zatím zlatá, má ji moc ráda, pořád by chovala (ostatně to já taky 😀 ), pomáhá a tak. Jen zlobí se spaním, což si myslím že je reakce na Naty, tak se s tím musíme nějak poprat...

foogy
9. nov 2011

@vrana Hani, ještě jednou gratuluju k Natálce, máte kouzelné holčičky 😵 To jste pyšní rodiče 😉 😵
Hani a s tím opakování je to jako u svatby, viď? Taky mi bylo hrozně líto, že už to nikdy nezažiju, že to byla nádhera 😵 Člověk bude už jenom vzpomínat 😵

vrana
9. nov 2011

@foogy Děkuju, je to beruška 🙂 Vlastně obě. Jo to je fakt se svatbou mi to bylo taky líto, ale tohle je fakt tupolvaný no. Nepopsatelný.

foogy
9. nov 2011

Holky, jenom vás chci varovat!
Holky, jenom vám chci říct, neobjednávejte nic na www.pro-deticky.cz
protože majitelka je taková kráva!!!! Vracela jsem jí zboží, není schopná mi poslat prachy, pak pošle a jiné a tak jsem jí teď volala a zhádaly jsme se po telefonu, kráva jedna. Normálně se ještě teď klepu!!!!!
Až mi pošle zbytk peněz, tak jí napíšu takový hodnocení, že si to za rámeček nedá! Pizda jedna!!!!

foogy
9. nov 2011

A vracela jsem zboží proto, že mi poslala něco jiného, než jsem si objednala!!!

kousinka
9. nov 2011

teda zrovna mi dneska holky posílaly odkaz na mončičáky z těhlech stránek, jsem čučela na cenu :-O
to má teda emí v posteli dost poklad 😀 čtyři barevný po mně 😉

foogy
9. nov 2011

@kousinka Taky jsem si říkala, že je musím někde na půdě vyhrabat 😀
No, během dneška mi říkaly 2 holky, že poslaly prachy dopředu na účet, aby měli poštovné zadarmo, jedna čeká na balík měsíc, druhá 3 týdny 😝
No, rozhlašuj to dál, pač to chování je fakt hrozný! 😝

moncika1
3. júl 2012

ahojte 🙂 neviem ci si ma pamatata bola som moncika15 ( na ceskom MK som sa musela zaregistrovat inac:-/). zacinali sme spolu snazilkovat v roku 2007 a vy ste ma nejako nechali za sebou 😒 ale uz aj ja mam vytuzene dietatko ma 19 mesiacov a vola sa Teodorik 😵

pozeram ze niektore ste si svihli a uz ate aj druhe. gratulujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre