• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
uz sa ti to veru krati...strasne rychlo ten cas leti
17. dec 2008 o 19:22  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evit,ani nemluv :frowning2: já se vždycky zděsim,když mi tady naskočí další tt...a teď už tam je 37 :confounded:
17. dec 2008 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pádim do vany :dizzy_face: ale ještě se tu snad ukážu,jestli teda nezasedne PC manžílek :wink: zatím se měj
17. dec 2008 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jsem zpět,je tu ještě někdo nebo nikdo? :grinning:
17. dec 2008 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nikdo tu není,tak já pádim do hajan :wink: mějte se bájo.dobrou noc a sladké sny vám přeju
17. dec 2008 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, už tady nikdo není, ale to neva, mám radost z dnešních zpráv!!!!

evitko -ještě jsi u vašich nebo už doma s manžílkem?

Já byla dneska na nehtech, už jsou vánočně nalakovaný, takže Vánoce - pojďte sem!!!!
17. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zlatíčka moje,děkuju všem za držení palců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2008 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj nechynko, díky za zprávu, to byla jedna z nejkrásnějších sms jaké jsem kdy dostala. Moooc děkuju!
18. dec 2008 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky
nechy co sa deje

foogy este som u nasich
18. dec 2008 o 08:56  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
foogy ahojky :dizzy_face:

evit,teď už to můžu říct :wink: ...včera jsem byla na utz u dr......čekáme miminko...jsem 8+0 a měli jsme srdíčko a 1,5cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2008 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechynko, móóóc gratuluju, dostali jste ten nejkrásnější vánoční dárek. Jsem z toho dojatá a přeju móóóc zdravíčka, abyste se někdy v červenci? mohli radovat z toho uzlíčku štěstí. Držím všechny pěsti, co mám..... Kuřátko, ty jsi mně udělala takovou radost :slight_smile:
18. dec 2008 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechy jeeeeej gratulujem :dizzy_face: ...to je super
18. dec 2008 o 09:10  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lu,děkuju :dizzy_face: já jsem taky dojatá,hrozně šťastná...já psala ježíškovi a nic jinýho jsem si nepřála :dizzy_face: 29.7. budeme už snad tři :dizzy_face: :dizzy_face: pořád se trošku bojím ale včera to bylo úžasny :dizzy_face: jsem se bála,že to bude špatny,protože jsem špinila...ale je to nádhernej kosmonaut-má 2ruky,2nohy, hlavičku...dr.mi ukazoval pupík,bradu (ale to jsem neviděla :confused: :sweat_smile: )
18. dec 2008 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evit :dizzy_face:
18. dec 2008 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a Ježíšek tě vyslyšel!!! nádhera! to budou krásné Vánoce!

nechy - a kdy to řeknete rodičům? a co manža? je nadšenej, když je to potvrzené?
18. dec 2008 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nechynko moc gratuluju!!! :slight_smile:
18. dec 2008 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
foogy,jo budou nádherné :dizzy_face:
kdy to řekneme rodičům tak to ještě netuším :sweat_smile: možná o vánocích :wink: :dizzy_face: a manža je nadšenej.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2008 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prdecku moc kuju :wink: :dizzy_face: a jak to vypadá s tebou?
18. dec 2008 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechy - a co to dát rodičům i tchánovcům pod stromeček? to by byl dárek!!!!
je to krása! a nechtěl tě dát MUDr. na neschopenku?
18. dec 2008 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky
Nechy, ještě jednou gratulka veliká!!! jsem byla nervozní za tebe a jsem taaaaaaaaaaaaaak ráda, jak krásně to dopadlo!! opatruj se, kočko, a užijte si nádherné vánoce! :dizzy_face:
18. dec 2008 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nechyyyy ty tajnostkarka vellllmiiiiiiiiiiiii vaaam drziiim palceky aby ste boli o 7 mesiacov 3 veeeelaaaaaaa zdraviiiiiiickaaaaaaaaaaaa obooooooooooooom sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm veeeeeeeeeellllllmiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2008 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nechy: Malý kosmonaut nebo kosmonautka :slight_smile: Jasně, dejte to rodičům k vánocům, to bude dárek...
foogy,nechtěl a já bych ani nechtěla....je mi dobře až na ty nevolnosti :wink: :dizzy_face: ale když mě bude zle...tak snad mě doma nechá....zítra jdu na krev a 6.1. do těhu poradny :dizzy_face: už mám i TĚHU PRŮKAZ :dizzy_face:
A fotečku kosmonautíka nemáš?
18. dec 2008 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dani :sweat_smile: musela jsem to tajit...bála jsem se že to nebude dobrý :pensive: ale už to je dobrý tak to tajit nebudu :wink: :dizzy_face:

lu,fotečku právěže nemám....dr.měl nějakou novou mašinu a netisklo mu to...ale mám slibeno spoustu fotek 6.1. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2008 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechynka: To je jedno, hlavně že jsi to viděla ty, my tetky z koníka nejsme tak důležité :grinning:
A jak si to řekla manžovi?
nechy, máš IP :dizzy_face:

vidíte, byla jsem jedna z prvních těhu v této diskuzi a nakonce vaše dětinky už budou chodit a já ještě nebudu těhulit. jak to ten osud umí zamotat.

nechy, ještě jednou gratuluju, holčičko
18. dec 2008 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
urbi kuju :dizzy_face: :dizzy_face: jsi zlatá :dizzy_face:

lu,jste důležité a taky jsem ji chtěla i pro manžu....ale nic se nedá dělat....příště :sweat_smile:
18. dec 2008 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heli: Ahoj Helenko, ty jsi nařadě po nechynce, určitě jo.........
18. dec 2008 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok