Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
17. dec 2008

uz sa ti to veru krati...strasne rychlo ten cas leti

prcekkk
17. dec 2008

evit,ani nemluv ☹ já se vždycky zděsim,když mi tady naskočí další tt...a teď už tam je 37 😖

prcekkk
17. dec 2008

pádim do vany 😵 ale ještě se tu snad ukážu,jestli teda nezasedne PC manžílek 😉 zatím se měj

prcekkk
17. dec 2008

jsem zpět,je tu ještě někdo nebo nikdo? 😀

prcekkk
17. dec 2008

tak nikdo tu není,tak já pádim do hajan 😉 mějte se bájo.dobrou noc a sladké sny vám přeju

foogy
17. dec 2008

Ahoj holky, už tady nikdo není, ale to neva, mám radost z dnešních zpráv!!!!

evitko -ještě jsi u vašich nebo už doma s manžílkem?

Já byla dneska na nehtech, už jsou vánočně nalakovaný, takže Vánoce - pojďte sem!!!!

nechynka
18. dec 2008

zlatíčka moje,děkuju všem za držení palců 😵 😵 😵

foogy
18. dec 2008

Ahoj nechynko, díky za zprávu, to byla jedna z nejkrásnějších sms jaké jsem kdy dostala. Moooc děkuju!

evitkamalicka
18. dec 2008

ahojky
nechy co sa deje

foogy este som u nasich

nechynka
18. dec 2008

foogy ahojky 😵

evit,teď už to můžu říct 😉 ...včera jsem byla na utz u dr......čekáme miminko...jsem 8+0 a měli jsme srdíčko a 1,5cm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lu82
18. dec 2008

nechynko, móóóc gratuluju, dostali jste ten nejkrásnější vánoční dárek. Jsem z toho dojatá a přeju móóóc zdravíčka, abyste se někdy v červenci? mohli radovat z toho uzlíčku štěstí. Držím všechny pěsti, co mám..... Kuřátko, ty jsi mně udělala takovou radost 🙂

evitkamalicka
18. dec 2008

nechy jeeeeej gratulujem 😵 ...to je super

nechynka
18. dec 2008

lu,děkuju 😵 já jsem taky dojatá,hrozně šťastná...já psala ježíškovi a nic jinýho jsem si nepřála 😵 29.7. budeme už snad tři 😵 😵 pořád se trošku bojím ale včera to bylo úžasny 😵 jsem se bála,že to bude špatny,protože jsem špinila...ale je to nádhernej kosmonaut-má 2ruky,2nohy, hlavičku...dr.mi ukazoval pupík,bradu (ale to jsem neviděla 😕 😅 )

nechynka
18. dec 2008

evit 😵

foogy
18. dec 2008

a Ježíšek tě vyslyšel!!! nádhera! to budou krásné Vánoce!

nechy - a kdy to řeknete rodičům? a co manža? je nadšenej, když je to potvrzené?

prdecek
18. dec 2008

Nechynko moc gratuluju!!! 🙂

nechynka
18. dec 2008

foogy,jo budou nádherné 😵
kdy to řekneme rodičům tak to ještě netuším 😅 možná o vánocích 😉 😵 a manža je nadšenej.... 😵 😵 😵

nechynka
18. dec 2008

prdecku moc kuju 😉 😵 a jak to vypadá s tebou?

foogy
18. dec 2008

nechy - a co to dát rodičům i tchánovcům pod stromeček? to by byl dárek!!!!
je to krása! a nechtěl tě dát MUDr. na neschopenku?

urbi
18. dec 2008

ahoj holky
Nechy, ještě jednou gratulka veliká!!! jsem byla nervozní za tebe a jsem taaaaaaaaaaaaaak ráda, jak krásně to dopadlo!! opatruj se, kočko, a užijte si nádherné vánoce! 😵

danka24
autor
18. dec 2008

nechyyyy ty tajnostkarka vellllmiiiiiiiiiiiii vaaam drziiim palceky aby ste boli o 7 mesiacov 3 veeeelaaaaaaa zdraviiiiiiickaaaaaaaaaaaa obooooooooooooom sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm veeeeeeeeeellllllmiiiiiiiii 😵 😵 😵

lu82
18. dec 2008

Nechy: Malý kosmonaut nebo kosmonautka 🙂 Jasně, dejte to rodičům k vánocům, to bude dárek...

nechynka
18. dec 2008

foogy,nechtěl a já bych ani nechtěla....je mi dobře až na ty nevolnosti 😉 😵 ale když mě bude zle...tak snad mě doma nechá....zítra jdu na krev a 6.1. do těhu poradny 😵 už mám i TĚHU PRŮKAZ 😵

lu82
18. dec 2008

A fotečku kosmonautíka nemáš?

nechynka
18. dec 2008

dani 😅 musela jsem to tajit...bála jsem se že to nebude dobrý 😔 ale už to je dobrý tak to tajit nebudu 😉 😵

lu,fotečku právěže nemám....dr.měl nějakou novou mašinu a netisklo mu to...ale mám slibeno spoustu fotek 6.1. 😵 😵 😵

lu82
18. dec 2008

nechynka: To je jedno, hlavně že jsi to viděla ty, my tetky z koníka nejsme tak důležité 😀

lu82
18. dec 2008

A jak si to řekla manžovi?

helisek84
18. dec 2008

nechy, máš IP 😵

vidíte, byla jsem jedna z prvních těhu v této diskuzi a nakonce vaše dětinky už budou chodit a já ještě nebudu těhulit. jak to ten osud umí zamotat.

nechy, ještě jednou gratuluju, holčičko

nechynka
18. dec 2008

urbi kuju 😵 😵 jsi zlatá 😵

lu,jste důležité a taky jsem ji chtěla i pro manžu....ale nic se nedá dělat....příště 😅

lu82
18. dec 2008

heli: Ahoj Helenko, ty jsi nařadě po nechynce, určitě jo.........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre