Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
25. nov 2008

porod,že bych už asi měla zabalit tašku do porodnice a vůbec nevim,co do ní...ještě nemám ani vyprané věci pro prcka ☹

lu82
25. nov 2008

Ahoj kočky.

nechynka
25. nov 2008

prcku ještě je čas neboj 😉 no ale po vánocích by sis ji už sbalit měla 😀 ještě nevíš jakou soupravičku vybereš na cestu z porodnice?

nechynka
25. nov 2008

ahoj lu.....tedááá ty ses tu dlouho neukázala ☹ co eliška -jak se máte? 😵

danka24
autor
25. nov 2008

takze megan nas strasi.. nas necha napinat ako špagat ☹ ja som tak tajne dufala...

prcku chudinka moja ...

prcekkk
25. nov 2008

ahojky lu

tak psala megn,že nerodií,dělá těsto..a má manžela doma,takže pc je obsazený.až bude moci,tak si ukáže

nechy,tak nějak.nevim,kolik vrstev 😀

nechynka
25. nov 2008

jééé tak to ti neporadím....to taky netuším 😖 ale megn jako zkušená mamina poradí,neboj 😉 😵

lu82
25. nov 2008

No, neukázala, není moc času.

lu82
25. nov 2008

A jak to letí, za 2 dny už máme 2 měsíce. Jsme obě zdravé, tak doufám, že to vydrží.

lu82
25. nov 2008

Nevím, kolik vrstev, když jdeme ven, tak má Eliška oblečené bodýčko s dlouhým, kabátek, dupačky, pak takový kožíšek, je tenší, teplé gaťulky a navrch ještě nějakou bundičku. Pak rukavičky, capáčky a dvě čepičky a taky je ještě v peřině a ve fusaku. Tak nevím, jestli to pomůže, ale myslím, že to stačí.

nechynka
25. nov 2008

lu tak nám tam přihoď nějaky novy fotečky ať se můžeme pokochat 😵
a elišku kojíš? a jak v noci? je hodňoučká?

lu82
25. nov 2008

Hlavně se nikde nezdržovat, ten studený vzduch bude pro miminko šok, dala bych miminku na pusinku ještě plenku. Přece jenom z těch 36 stupňů dojít do mínusu je hrůza.

prcekkk
25. nov 2008

lu díky 😉

lu82
25. nov 2008

nechy: Kojím, ale už to vypadalo bídně. Ona byla líná tahat, papala jenom chvilinku a pak se začala stekat. Tak jsem začala odstříkávat (koupila jsem elektrickou odstříkavačku za 2000 Kč) a dokrmovala jsem tím, ale taky jsem začala strácet mléko, protože tím se vůbec neodstříká všechno mléčko. Už jsem pomýšlela na nutrilon a ze dne na den mi flašku začala odmítat a začala krásně pít, 10 minut, čtvrt hodiny, někdy i půl, tak jsem šťastná jak blecha. Za týden jdeme do poradny, tak jsem zvědavá, jestli přibírá dobře. Ale už na ní vidím, že má ty stehýnka a škraněčky větší.

lu82
25. nov 2008

Vložila jsem nějaké fota

prcekkk
25. nov 2008

tady už se zase spí?

co dnes vaříte dobrýho?

lu82
25. nov 2008

Jo a v noci je to střídavo oblačno, někdy spí krásně, zbudí se třeba jenom jedenkát, dvakrát. A někdy ne a ne usnout a usne třeba až ve 12 a pak spí do 5.

prcekkk
25. nov 2008

lu,tak to si užíváš plnými doušky,co? 🙂 ale alespoň víte,že ji máte...

nechynka
25. nov 2008

lu,eliška je nádherná...jak se usmívá 😵 😵 😵

prcku,no to doufám,že budou nádherny vánoce 😵 😵 😵

já vařím špagety a udělám k tomu takovou mas. směr 😵

k.r.i.s.t.l.
25. nov 2008

ahojky holciny a mimiskove 😀

evitkamalicka
25. nov 2008

aj ja mam v albume usmev nasho maleho zo vcera 😀

prcekkk
25. nov 2008

evit,lu máte nádherný mimíse 😉

ahojky kristl,tak co je nového?

prcekkk
25. nov 2008

holky,co znamená ,,separační papírky,,???? to je buničina? 😨

k.r.i.s.t.l.
25. nov 2008

no od vcera jsem zacala brat ty prasky do patku tak jsem zvedava a v po jdu k dr.aby se na me podival, 🙂
jinak za par minutek padim na dalsi pohovor tak drzte palecky

prcekkk
25. nov 2008

kristl,tak to dej určitě vědět,jak jste dopadli u dr.a pohovor?jůů tak to držim palečky 🙂

evitkamalicka
25. nov 2008

prcku ja mam tiez doma tie separacne, ale absolutne som to nevyuzila, lebo nemusime balit na siroko, klbiky mame ok...je to taky material nieko ako bunicina ale jemnejsie

k.r.i.s.t.l.
25. nov 2008

jj diky tak se mejte a ja padim..a pozdravujte mimisky
lu a evit ..eliska a adamko jsou krasnoucky 🙂

prcekkk
25. nov 2008

evit,aha...no já to mám napsané,že si to mám vzít sebou do porodnici,víš?

prcekkk
25. nov 2008

už tu nikdo není?

danka24
autor
25. nov 2008

som tuu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre