• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
musim se rozloučit :frowning2: za chvíli dorazí MM dom,tak musim chystat obídek :dizzy_face:

měj se bájo a užij si večírek :wink:
18. dec 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak jakou?
jdu dělat úlky a obídek a taky musím zabalit dárky? už máte zabalíno?
a jak se máš naše nová těhulka? :wink:
19. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj foogy....pravou...vždycky pravou :wink: :grinning:

téda....já ještě nemám napečeno, uklizeno ani zabalíno :frowning2: no mám co dělat :pensive:

foogy,byla jsem u dr-upírů...vzali mi 7ampulí krve :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže teď bohatě snídám abych to zas dohnala :grinning:
19. dec 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kočky..
jen vám sem malinko vstoupím Nechynko moooc veliká gratulace k těhu!!!
Moc ti to přeju!!! Tentorkát to určitě dopadne na 1 s velikou hvězdou!!!Moc ti to přeju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtul,děkuju :dizzy_face: doufám,že jo...že bude všechno tentokráte bez problémů :wink: :dizzy_face: a tobě držím dneska pěsti ať dobře dopadnete a brzo máš taky mazlíčka popř.mazlíčky v bříšku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechynko taky moc díky za přáníčko..
však víš u nás je to složitěšjí a jen tak hned to nebude..
tak doufejme v roce 2009?
19. dec 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtul žádny doufejme...určo se povede v roce 2009 a třeba nás předběhneš a budeš mít jedním vrzem 2miminka :wink: :dizzy_face: držím pěsti :dizzy_face:
19. dec 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechy díky moc :dizzy_face: :dizzy_face:
necháme se překvapit .. co nás čeká ..
Tobě taky držím palečky.. a ještě jednou gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdárek :dizzy_face: .
19. dec 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holčiny zlatý

nechý...moooooooooooc a mooooooooooc gratuluju, hlavně si to užívej od začátku, ono to uteče tak rychle že se ani neotočíš :wink:

prcku...ještě pořád vcelku? my jak jezdíme na monitor, tak mi říkal dr, že malá má teď cca 3400g :sweat_smile: snad už nepřibere ani deka :confused: se picnu až bude lézt na svět :grinning:
21. dec 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé ahoj holky načuhuju jako divízna co je tu novýho a vono joooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nechy gratulace mooooooooooc veliká a teď už definitivně :wink:
21. dec 2008 o 20:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sluni: Typ doktora v porodnici těsně před porodem byl 3200 - 3400 g, no a co Eliška měla 4050 g a 54 cm. A šlo to, sice trošku ztěžka, ale šlo. V tu chvíli mně bylo úplně jedno, že mě nějaký stokilový chlap skáče po břiše. :grinning:
22. dec 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdárek
22. dec 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooj prcekk
22. dec 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky dani,jsi v práci nebo už doma odpočíváš a užíváš svátků? :wink:
22. dec 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuu nechy, moc moc ti gratuluju a mam obrovskou radost!!! :slight_smile: verim a preju ti, aby bylo vse v poradku :slight_smile:
22. dec 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky je tu někdo? já se ještě chystám na pařížský rohlíčky...tak jsem tu jen na skok :wink:

kousi+lucci...děkuju :dizzy_face: snad bude všechno v pořádku :dizzy_face: a v červenci/srpnu budeme tři :dizzy_face:

prcku gratuluju ke kontrole....a nesmutní,že už nebude utz...vždyť už jenom pár týdnů (2-3 :grinning: ) a uvidíš prcka-juniora naživo a to bude o moc lepší :wink: :dizzy_face: a jak to vypadá s fotečkama? co říkal manža? :dizzy_face:
22. dec 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky
mna necakane otec v piatok doviezol domov, lebo som bola tak chora a ta choroba nie a nie ustupit, tak sa manzelik teraz dve noci staral o Adamka, spali v spalni a ja v detskej aby som ich nenakazila a uz je dobre, dnes som si este poriadne ani nesadla, od obeda vypekam, zatial mam pernicky a dute rozky a este som teraz stihla popri tom aj stromcek urobit, este ma dnes cakaju kokosky a suhajdy a zajtra este upeciem opekance a vecer uz urobim salatik k rybke aby fajne postal a nasiakol vsetkymi chutami a kapustnicku
22. dec 2008 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,ahoj kočko....teda ty jsi šikulka...dneska jsi toho zvládla...hlavně ať to nepřeženeš a nemoc se zase nevrátí
22. dec 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy a jak se citis? jsem rada, ze zustanes doma :dizzy_face:
22. dec 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky berušky :slight_smile:
ty brďo nechy, lucci moc,moc,moc gratuluju, to je krásná zprávička :dizzy_face: moc vám to přeju :dizzy_face:

Jen jsem chtěla popřát krááááááááásné Vánoce, bohatýho Ježíška, užívejte svátky :dizzy_face: mějte se krásně pa,pa :wink:
23. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paji ty uz jsi tu asi dlouho nebyla, co? diky :slight_smile:

ahojky holky, preju vam vsem krasny Stedry den :slight_smile:
23. dec 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slunicka vsem preji krasny Stedry den. Jeziska toho nejbohatsiho, nektere uz ho mame, nektere jej nosite a tem co na nej cekaji preji at se s nim shledaji pristi rok pod stromeckem. Krasne vanoce!
24. dec 2008 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, kočičky.
Všem vám přeju krásné Vánoce a pod stromečkem jen splněná přání, hlavně ta neviditelná pro začátek...
Pac a pusu
24. dec 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veselé Vánoce, bohatého ježíška, spoustu dárečků pod stromečkem a hlavně klid a pohodu...
24. dec 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočenky, také vám všem chci popřát kouzelné Vánoce!!!!
24. dec 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné odpoledne :dizzy_face: taky jsem Vám všem přišla popřát...krásné vánoce a bohatého Ježucha :wink:
24. dec 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky taky vám přeju ty nej nej vánoce...pod stromečkem spousty dárečků a hlavně zdraví,lásku a štěstí :dizzy_face:
24. dec 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastne a vesele Vianoce prajem :slight_smile:
24. dec 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: nazdárek.
27. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok