Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
4. jan 2009

ahojky foogy,tak jak je?už lépe?
hlásim,že jsem ještě vcelku 😀 zatím žádný náznaky toho,že bych měla rodit - ani nevim,co mám čekat

k.r.i.s.t.l.
4. jan 2009

AHOJKY FOOGY 😀
JJ TO JE SUPER..A CO TY..CTU ŽE MAS ANDINU JO??CHUDAKU.

prcekkk
4. jan 2009

díky,jsem jak verlyba 😠 přibrala jsem 12kg,což docela jde

k.r.i.s.t.l.
4. jan 2009

TAK TO JE V POHO NE?TO MAS HNED DOLE

prcekkk
4. jan 2009

to doufám,a taky v to,že půjde i něco nevíc 😉

prcekkk
4. jan 2009

musim se rozloučit,jedeme gratulovat 🙂 odpoledne se tu snad ukážu...mějte se bájo.papa

foogy
4. jan 2009

holky, mně je furt blbě - fuj
ale musím končit, pak za chvíli přijedou naši, tak musím poklidit,přivezou mi papů, hihi
papapa

lu82
5. jan 2009

Ahojky, jaktože tu žádná nejste? Prcku, sluni, tak co, ještě se mimísci ohřívají v bříšku?

megn
5. jan 2009

Ahojek prďolky, dodatečně vám všem přeji krásný Nový rok! 😵
prckům v bříšku dlouhý pobyt, všem hlavně to zdravíčko a netěhulkám brzy nějaké to nadělení v podobě holčičky či chlapečka 🙂
Děkuji za pochvalu fotečky, jste milé že jste nás tak okoukly. Máme se dobře, jen je to kolotoč a tak si 6ti nedělí řádně užívám 😅 vesměs prostě nestíhám. Dnes šel manža do práce po dlouhé době, takže do toho mě čeká i vaření, které zastupoval on. Noo a čeká mě žehlení, taky nevím kdy 😀

megn
5. jan 2009

Lu okoukla jsem albíčko, Eliška je krásná kočička 😵 moc Vám to sluší na těch křtinách, jéé a jak se usmívá. 😵 Náš Honzulík se zatím směje nezáměrně, teď se teprve pořádně rozkoukává, je super sledovat ty pokroky 🙂

megn
5. jan 2009

a kde je danuška? Dlouho jsem ji nezahlédla? 😕 sice nemám čas, ale semtam si koníka u kojení čtu na mobilu. Z toho moc nepíšu, páč na něm než bych něco sesmolila, tak bych snad ještě znova porodila 😀

vrana
5. jan 2009

megn ahoj, obrovská gratulace 😵 Co vůbec porod? Máš ho někde popsaný?

megn
5. jan 2009

Jinsak těhulky nechynko, Lucko mám z vás holky radost! Bude fajn řešit prcky i nadále. Proč třeba pláčou, co jim právě schází aták 🙂 Myslím, že já už malého prohlídla a vím kdy co chce, nebo kdy má v gatích. Pr´dolka spinká, tak mastím něco podělat. Opatrujte se a mějte se všechny do jedné 😉

lu82
5. jan 2009

Megn, děkuju. Neboj ty úsměvy přijdou. Honzíček je taky moc krásné miminečko.

megn
5. jan 2009

vrani porod? 😕 uáá, sepsaný ho nemám. Pro mě to byl brutální zážitek, ale se šťastným koncem 🙂
a děkuji 😉

megn
5. jan 2009

lu je krapte jiný, páč je to vlasatec, háro má po mamince 😀

lu82
5. jan 2009

megn: Eliška má taky háro po mamince 🙂 Byla jsem úplně stejná, pár vlásků až myslím do roku 😀 je krásný, a v tom vánočním oblečku přímo k zulíbání...

megn
5. jan 2009

holky maminky měli ti vaši prcci takovou krupičku na papulce? Hlavně na nosánku?

lu82
5. jan 2009

megn: Ano, Eliška má sem tam ještě teď. Neboj, to se stratí...

vrana
5. jan 2009

musím krmit, ještě zajdu

lu82
5. jan 2009

vrana: Čekám, že se každou chvíli zbuží, takže taky mizím...

megn
5. jan 2009

lu k zulíbáno to joo, hlavně když spustí, zrudne a nebere to konce 😀 myslíš tu fotku jak šilhá? 😀 Mamka mě strašila, že mu budou ujíždět oči do půl roku a příjde mi, že mu už vůbec neujíždí. Takže tys měla pár chloupků? aha aha. Jsem vyhrabala fotky když já byla malá a manža říkal na ty fotky celý Honzík akorát s pipinkou 🙂

megn
5. jan 2009

holky upraví se krapet ten řežím po 6N?

lu82
5. jan 2009

megn: No nevím, jestli po 6N, ale určitě se upraví. Mám pocit,že kolem těch 2 měsíců už to bylo 100% lepší, ale každé dítko je jiné. A má Honzíček problémy s bříškem?

megn
5. jan 2009

Lu má, ale né tak moc. Příjde mi že je docela spokojený, semtam zrudne, začne se svíjet a protauje se do luku, ale myslím že zdravě že se moc s bříškem netrápí. Bříško mažeme, cvičíme nožkama, prdí pěkně 🙂

vrana
5. jan 2009

megn, my jsme měli na obličeji takovou drobnou červenou vyrážku, dostali jsme na to mlíčko Excipial a zmizelo to. Za to dlouhou dobu už bojujeme s tou seborrheou na hlavičce, ale vypadá to že se to už konečně lepší.

Co se režimu týče, on se dělá blbě, když se krmí tak často a ne vždy ve stejnou dobu, ale už něco málo máme, jako že se nakrmí, pohraje si a pak začne škvrnit a to je známka toho, že chce spát. Prý se režim pořádně upraví, až s příkrmem - kaše na noc. Tak uvidíme.

A jak doma zvládáte? Stejně je to mazec co? S tím pupkem si to člověk ještě moc nedokáže představit a když je to malé na světě, tak nestíhá valit oči 😀 Aspoň já teda jo.

Jů a tady jsou nový těhulky???

evitkamalicka
5. jan 2009

ahojky...tak my dnes mame za sebou prve povinne ockovanie + proti pneumokokom, takze Adamko dostal 2 injekcie, dufam ze vsetko prebehne hladko a nebude mat teplotu, inac vazime 6200g a meriame 65cm

prcekkk
5. jan 2009

ahojky 😵 právě jsem se vrátila z nemocnice - byla jsem na kardiotokografu

prcekkk
5. jan 2009

evit,to je super,krásně roste 😉

megn,je fajn,že si sem k nám zavítala 😵 na ten shon se taky netěšim,až nebudu vědět,kam dřív skočit,ale stojí to za to,ne?

lu,ještě je prcek v bříšku a doufám,že tam do pátku zůstane 😅

evitkamalicka
5. jan 2009

prcku a ako bolo na CTG?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre