Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
8. jan 2009

prcku no veru co ked je to Natálka 😎 ...no ja aby som bola spokojna by som musela schudnut aspon 20-25kg

nechy doteraz mi ostali 2kg, samozrejme ze som cez vianoce pribrala

nechynka
8. jan 2009

nééé 😉 😀 to byla legranda...ale že to nemůžu udýchat jízdu na kole to je fakt 🙄

prcekkk
8. jan 2009

evit,co když 😉 já bych do léta chtěla taky 20kg 😒 ale chtít můžu,co?doufám,že alespoň to z těhu půjde dolů hned

prcekkk
8. jan 2009

nechy,vždyť já vim 😉

prcekkk
8. jan 2009

co dnes vaříte?

nechynka
8. jan 2009

holky hlavně,že to půjde dolů,ne...já jak se znám přiberu aspoň 30kg a v porodnici nechám tak max 4kg 🙄

prcku já nevím...já přemýšlela nad čočkou na kyselo a páreček...jsem měla chuť

prcekkk
8. jan 2009

😝 tak to mi nechutná...

30kg?co blázníš?já si to myslela taky a vidíš? 😉

nechynka
8. jan 2009

prcku,jenže mě už zase začíná chutnat...rohlíčky,pudinky...a tak...takže jak se znám to bude hrůůůůza ☹

a v sobotu chci vzít mamče borůvky ať mi upeče tažený kynutý borůvkový koláček...mňamiky mňam 😀 😵

foogy
8. jan 2009

Ahoj holky!

lu - ty už jdeš na spin? tý jo, jsi dobrá! A Eli bude hlídat manža nebo jak to budeš dělat? A kdy jdeš poprvé? Musíš mi pak napsat, jaký to bylo. Já mám dycky nárazovky, kdy na něj chodím a pak zase nechodím, teď jsem chodila a bylo to dobrý! Oblíbila jsem si jednu instruktorku, nejezdí silově a to mi vyhovuje. Jsem dycky splavená jak myš 😉

prcku - tak že by to byla sobota? nebo spíš neděle, v neděli se prej rodí šťastní děti!

chudák nechy, jediná za nás všecky pracuje, ale nechy, dneska už je čtvrteček, už jenom den a půl a bude víkend 😉

evit - ten steper si přeju taky, švagrová, co žije ve Fr, si ho nemůže vynachválit, hlavně je skladnej, malej a prej je to zábavnější než kolo. evit - to jsi dobrá, že jsi takhle shodila, kdyby to takhle šlo dál, viď?

prcekkk
8. jan 2009

ahojky foogy 😵 no možná,uvidíme,ne?

foogy
8. jan 2009

nechy - taky mám v mrazáku ještě borůvky, ale chci udělat puding s nima a v létě pak z nich dělám zmrzku. Škoda, že se tam blbě sbírají, co? Pak s nima člověk šetří, hihi

prcku - Ládin přijede na oběd, tak mu dám včerejší rizotko a já si z mrazáku vyndala kuře na franc. způsob - ňam, mamka vařila

nechy - neboj, tolik nepřibereš! A budeš chodit na těhu cvičení?

lu82
8. jan 2009

Jdu dnes na 18 hodin. Jezdí tam jako instruktor můj nastávající švagr, takže udělá hodinu spešl pro mě 🙂 A od příštího týdne budu jezdit už se všema. Jo já chodila taky na aerobik, ale při kojení nejsou poskoky moc vhodné. Mě teda bolí prsa, když skáču.

lu82
8. jan 2009

Foogy: Jo dnes bude hlídat manžel, ale když budu příští týden chodit na půl 5, tak to asi nebude stíhat z práce, tak budeme jezdit k babičce.

nechynka
8. jan 2009

foogy,to je právě to..že se tak blbě sbírají 😝
chci chodit na těhu plavčo...dr. mi dal nějaky letáčky a řekl mi,že mi řekne až bude čas abych začala chodit 😉 😵 a po porodu bych chtěla chodit s mimčem na plavčo 😵

nechynka
8. jan 2009

lu,to máš pravdu s těma prsama 😉

prcekkk
8. jan 2009

holčiny,musim se rozloučit,jdu chystat obídek a uklidit nádobko 😉 mějte se bájo a kdyby něco,tak se budu hlásit SMS 😀 pa

evitkamalicka
8. jan 2009

foogy keby to slo tak lahko tak by bolo super, u nas maju teraz stepper zlacneny o 35EUR, no nekup to 😀

nechynka
8. jan 2009

prcku tak jo...my se budeme těšit na sms 😎 😵

foogy
8. jan 2009

hele, mě bolej taky prsa dycky na konci cyklu 4 dny, když skáču, to aerobic taky vynechávám a to nekojím.
lu - no, tak ať se ti to dneska líbí, pak nám napiš, jaký to bylo, jo? To na tebe budu závistivě myslet, hihi, hned bych taky šla. Ale musím vydržet do po, abych neměla vysokou sedimentaci 😉

prcku - čégo

evit - neboj, půjde to dolů. Ty evit - to je za dobrý kačáky!!!

foogy
8. jan 2009

evit - se na to jdu juknout na net, za kolik ho mají u nás. Ti pak napíšu.

Holky, nechcete některá přijet navečer na návštěvu? Ládin je dneska celej den pryč - Humpolec, Praha, Ml. Boleslav a přijede tak o půl 11 ☹ 😢 Mi tady bude smutno

danka24
autor
8. jan 2009

ahojte fogy cakam na ten receptik na salatik.. taky ze z krabich tyčiniek nemas??

prcekkk
8. jan 2009

kukuč 😵

evit díky za fotečku,už jsem to sestavila a vypadá to úúúúúúžasně 😉

foogy
8. jan 2009

holky, jdu tady uklidit a upéct tchýni chleba, večer přijedou

evitkamalicka
8. jan 2009

prcku rado sa stalo 😉

vcera som objednala novu telku LCD Samsung uhlopriecka 94cm a akurat mi volali ze ju zajtra donesu, tak sa uz neviem dockat 😅

sluninka
8. jan 2009

naždárte 😀

evitkamalicka
8. jan 2009

sluni servus...este si cela?

prcekkk
8. jan 2009

evit,tak to je super.to budete mít skoro jako v kině,co?

sluni,čaute..ještě se držíš?

evitkamalicka
8. jan 2009

prcku no skoro 😀 ...lebo ako naschval sa nam cez Vianoce pokazila telka a ledva sme ju nakopli, takze uz len tak melie z posledneho

prcekkk
8. jan 2009

to je vždycky...a zrovna přes vánoce,co?to pěkně naštve,tak si alespoň uděláte radost 😉

sluninka
8. jan 2009

ještě jsem celá, ale už mi to leze na mozek 😀

prcku..jak Ti je? kdy jdeš k dr?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre