Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
8. jan 2009

sluni,taky jsem celá a hrabat mi začíná taky 😀
no v pondělí na monitor a v úterý mám nástup do nemocnice,jestli do té doby neporodim.a co posly,máš?já vůbec nic 😒

evitkamalicka
8. jan 2009

prcku no som mala nervy, lebo som uz myslela ze ani rozpravky nebudem pozerat a kde cez Vianoce zozenies telku ked je vsetko zavrete

prcekkk
8. jan 2009

hele ta první fotka v albu...to jsi ty?

evitkamalicka
8. jan 2009

inac ma dnes moj milovany manzelik vymkol, omylom zobral do prace aj moje kluce a tak som cely den zavreta doma 😒

prcekkk
8. jan 2009

evit,to jo k naštvání 😠 taky jsem koukala na pohádky....
fakt?a určitě jako na potvoru svítilo sluníčko,co?

evitkamalicka
8. jan 2009

prcku dnes bolo vonku nadherne, krasne svietilo slniecko a tak som Adamka obliekla, dala do kocika a k otvorenemu oknu ked sme nemohli ist von

sluninka
8. jan 2009

prcku..já jedu zítra k dr na normál kontrolu a monitor,nic se asi neděje... poslíčci takový nevim jestli to jsou oni..tuhne mi celá děloha a přijde mi že mi vždycky přestane proudit kyslík do hlavy 😀 pravidelný ani nejsou, tak po 20min, pak třeba hodina klid a tak...takže podle mě určitě nerodim a asi jen tak rodit nebudu 😒 😉

prcekkk
8. jan 2009

fakt?tak tohle vůbec nepozoruju 😨 a bolí to nějak?

prcekkk
8. jan 2009

evit,tak alespoň tak,že byl Adámek alespoň u okna 😉

sluninka
8. jan 2009

prcku..mě to teda nebolí, akorát se mi vytvaruje břicho přesně podle malý, spíš je to nepříjemný, že to celý zthune a já se bojim pohnout aby mi tam něco jako by narupllo..to je jak když máš nacpanej močák,tvrdej hnus 😉

prcekkk
8. jan 2009

jj tak to mám taky...břicho hodí takový šílený patvar 😀 šišatý nebo tak,to je ono?a jak už je prcek velký,tak jak hýbá rukama,tak občas třefí močák a já se můžu bolestí zbláznit...je to docela nepříjemný 😖

prcekkk
8. jan 2009

nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeecccccccccccccchhhhhhhhhhhhyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

fffffffffffffooooooooooooooooogggggggggggggggggggggggyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkdddddddddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjsssssssssssssssssssssssstttttttttttttttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeee

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prcekkk
8. jan 2009

😢 tady nikdo není?

sluninka
8. jan 2009

ani noha

prcekkk
8. jan 2009

hele mě už asi hrabe,fakt 😀

prcekkk
8. jan 2009

tak já se loučim,jdu sledovat kriminálku 😀

foogy
8. jan 2009

evitko - tak přes Vánoce bez TV, to je přímo k nasrání se! Hlavně, že ti dovezou novou!!!
jinak koukám manža taky trošku mimo, já bych byla naštvaná, ale co můžeš dělat?! Ty sis dobře poradila, hihi, se tomu musím smát, ale je fakt, že venku dneska bylo krásně, jsem si taky říkala, že je to ideál na prochajdu.

sluni - ahooj, tak už se těšíme na fotečky Natálky! Škoda, že jsi nedala do alba fotky bříška teď 😉

dani - napiš si, jakou pomazánku či salát chceš, napíšu ti to do IP, ju?

sluninka
8. jan 2009

foogy..já je mám v telefonu,ale nemám kabel, takže to nemůžu přetáhnout...každopádně už mám nahoře 20kg 😀

foogy
8. jan 2009

sluni - škoda, že sem teď moc nechodíš ☹
ahá, to je škoda, jsem zvědavá, hii a ty kg půjdou porodem dolů, neboj!
a co manža? už se chystá do porodky? a už bydlíte v novém?

sluninka
8. jan 2009

už bydlíme skoro rok, ale zatím to není naše, jen pronájem baráčku..stavět budem až jindy,teď to fakt nejde 🙂

nemám přístup na net, doma ho nemáme, myslela jsem,že ho pořídíme,ale nějak to pořád odkládáme...ani nevim proč 😀

manža je víc na trní než já...jakýkoliv moje vzdechnutí nebo divnej ksicht,on už pomalu bere klíče od auta 🙂

foogy
8. jan 2009

jo, aha, tak už rok.... jsem pozadu.

sluni - a jakej máš vybranej nebo koupenej kočárek?
to je dobře, aspoň je o tebe postaráno. A kde budeš rodit?

sluninka
8. jan 2009

nakonec jsme byli pro něj v Polsku hned za hranicema za 7.500Kč trojkombinace, vypadá něco jako XLander
rodit budu v Neratovicích

foogy
8. jan 2009

sluni, ahá, tak to je dobrý, já myslela, jestli sis nekoupila Implast, se ti tenkrát líbil...
A kdepak jsi teď, že jsi na netu?

foogy
8. jan 2009

sluni - napiš nám pak některé, až porodíš, ať jsme v obraze, jo? a kdybys měla mms, tak bys mohla poslat i fotku, zařadila bych natálku k nám do albíčka, holek máme málo 😀

urbi
8. jan 2009

čau kočky! jdu zkontrolovat, jestli se tu náhodou nerodí - i když holky jsou poctivky a přišly se ukázat i do ledňáčků

co Nechy, jak je?
Foogy, už jsi zdravá?

sluninka
8. jan 2009

foogy..jsem u tchána..manža odjel na trénink, tak mě nechce nechávat doma samotnou, tak mě hodil sem 😀
a jakou chceš fotku? mám jich plnej telefon 😀

urbi..já se hlásim,že ještě nerodim 😀

foogy
8. jan 2009

ahoj urbi!!! to je fajn, že ses přišla ukázat! 😵

nerodí, ale tetka Foogy už se na ty mrňata těší!! teď to bude třesk, hihi!

urbi - eště marodím, v po jdu na kontrolu a hlavně sedimentaci, takže musím být v klidu, aby mi to mudr. neprodloužila, mám takovou mudr., která nenechá nic náhodě, neschopenka měsíc je úplně normální. Ale už mi je urbi daaaaleko líp 😉

a jak se máš ty? jak užíváš sněhu?

foogy
8. jan 2009

sluni - šikovnej manža..
myslím pak fotku Natálky, abych jí hodila do albíčka, se podívej, máme tam všechny naše prcky 😉

urbi - to platí i pro tebe, až porodíš, tak hezky podat zprávu, jo? A nejlépe poslat i fotečku Filípka 😵

to víte holky, jsem natěšená, hihi

sluninka
8. jan 2009

foogy...tak já Ti ji pak pošlu až bude ta vopice na světě 😉

foogy
8. jan 2009

sluní - tak joooo,moooc se těším!!!! 😵
sluni - tak ať to dobře dopadne! držím vám pěsti!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre