• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
Ahoj kuřátka!
Přišla jsem vás jen pozdravit, prostě je málo času :slight_smile:
Taky jsem přišla ohlídnout jestli už se Anet vykulila se svým překvapením v bříšku :slight_smile:

Danuško bobíšku přeji ti ke tvým narozeninkám velkou kupu zdraví, štěstí a hlavně kupu lásky a ať se vám s janičkom splní to nejhezčí pod sluncem.. něco co umí pěknou nálož v plínce :slight_smile:

Luci tééda ten tvůj 20 tt v pase, to je úžasné! Pohlaví si koukám nenecháte říct, nejsi zvědavá? :slight_smile:

Nechynko ty máš krásnou těhotenskou průkazku, gratulajda! :dizzy_face: Těhotenství ti náramně sluší a prospívá.

foogy jaký program máš na návrhy koupelen? Přeji hodně štěstí, sil a hlavně spokojené klienty :wink:

evi adámek je pěkný kulihrášek!

Lu přeji samá kilča dolů, nepotřebuješ sparingpartnera? :grinning:
12. jan 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mizím, musím jít vařit a pak se chystat s prďolkou k doktorce, opatrujte se berušky. Já na vás mrknu u kojení. Včera jsem krapet dočítala :slight_smile:
ještě bych chtěla pochválit fotečky PAJINCE A URBI to je pokoukáníčko, opravdu moc krásné fotečky od profíků! Pěkné mamči s taťkama! :dizzy_face:
12. jan 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdárek,hlásim,že ještě nerodim :grinning: ale zítra ráno v 7:30 se mám hlásit v nemocnici,primář mi udělá vyšetření a rozhodne co a jak :wink: třeba budu mít prcka už zítra u sebe :wink:
12. jan 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku a ja uz som myslela ze mas pomaly aj po :sweat_smile:
12. jan 2009 o 12:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky evit,ráda bych,ale prckovi se prostě nechce,no :wink: zítra se uvidí
12. jan 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky

prcku už jsem začínala být nervozní,že jsi se ráno neozvala...už jsem ti chtěla smskovat,jestli nerodíš :sweat_smile:
tak to držím pěsti aby zítra byl den D :dizzy_face: a co manža-už je nervozní a nachystaný? :wink:

megn,zlatíčko,ty umíš člověka vždycky tak potěšit a dodat energii :dizzy_face: a přijď za náma častěji,ju? :dizzy_face:
12. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky nechy :dizzy_face: byla jsem na CTG a teď tu byla bývalá kolegyně z práce,ale hned jak jsem mohla,jsem dorazila :wink: nervozní?hele ani jeden nejsme...už se těšíme na prcka a chceme ho mít brzy u sebe
12. jan 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak je tobě?v pohodě?
12. jan 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zítra ti,hned jak to bude možný,určitě napíšu SMS a budeš to tu tlumočit,že jo? :wink:
12. jan 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasňačka..už se těším na zprávičky.....a držím pěsti aby to šlo všechno po másle a moc dlouho tě v porodce netrápili :dizzy_face: :dizzy_face:

ju mi je fajn :slight_smile:
akorát včera mi ségra vyprávěla o jejích porodech a děs a hrůza :pensive:
12. jan 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neposlouchej :grinning: třeba ty ho budeš mít úúúplně v pohodě :wink:
12. jan 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky my dnes ideme dat prvy prikrm, tak som velmi zvedava ako sa bude Adamko tvarit
12. jan 2009 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit a co bude mít Adámek dobrýho?
12. jan 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evit,nějakou zeleninku nebo na čem si pošmákne?

prcku no byla jsem včera z toho vykolejená
dneska jsem koukala po kočárcích a normálně se mi líbí tmavo-bleděmodrá kombinace..ten roan...to by se asi nehodilo kdyby jsme měli holku,co? :unamused:
12. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a proč by ne?záleží přeci na vkusu,ne?co vybereš to bude....nemáš u sebe někde odkaz?hoď ho sem :wink:
12. jan 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku momentík už na tom pracuju :slight_smile:
12. jan 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrkvicku, zatial ale len tu hotovu kupovanu, ta je predsalen bez chemikalii
12. jan 2009 o 13:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už jsou v albu...který se ti nejvíc líbí?mě ta 505-ta modrá kombinace :wink:
a korbička je o 3cm delší a 1cm šiřší než bebecár
12. jan 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,mě se asi nejvíc líbí ten poslední :wink:

evit,tak to si dá Adámek pěkně do nosu,hlavně,aby mu to chutnalo :sweat_smile:
12. jan 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty rozměry jsou super :wink:
12. jan 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit,tak ať adámkovi chutná :slight_smile: evit a to je taková nějaká přesnídavka?
12. jan 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy ano
12. jan 2009 o 13:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku,no ukážu je manžovi co na ně bude říkat...a pak to budeme muset oběhat jak vypadají naživo :slight_smile:
prcku a jaký máš matračky v postýlce?...my máme tam stary matrace tak chci koupit nový a nevím jestli vzít tu molitanovou nebo nějakou tu lepší
12. jan 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,musim se rozloučit :unamused: jdu vařit obídek...mějte se krásně.

dnes se tu už asi neukážu.zítra se po nechy ozvu,jak to s náma vypadá :slight_smile: papa
12. jan 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,já mám matraci z kokosu a pohanky,je sice dražší,ale doufám,že snad dobrá :sweat_smile: kdybys něco potřebovala,klidně se ozvi a já ráda odpovím.jinak vše jsem kupovala na MMB :wink:
12. jan 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku díky a drž se!a držím pěsti a čekám sms :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky nechy,mě to furt nějak nedochází...myslim,že mi to dojde,až začnu rodit :sweat_smile:
12. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku,nebo až uvidíš ten váš uzlíček...každopádně to bude krásnej okamžik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prvu mrkvicku mame za sebou...Adamko to spraskal jedna radost :grinning: ...idem si teraz dat L-Carnitine a za polhodku na steper
12. jan 2009 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko holčinky...

prcku, dneska ještě neroď, máš fotky na mejlu :wink:

a jak se jinak daří kočičky? jdu vám osondovat albíčka, ať jsem v obraze
13. jan 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok