• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
prcku ještě nevím co budu kuchtit...včera jsem kuchtila vepřové nudličky na šťávě a brambory z trouby :dizzy_face: a dneska fááákt nevím...že by žížek :grinning:
13. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
řízek to jistí,co? :grinning: já asi udělám smažák a brambor a včera jsem vařila rýžovou poblivku :grinning:
13. jan 2009 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jééé smažák jsme taky neměli dlouho...ale dneska bude chtít manža mašo...jede na hokej tak aby neměl hlad :unamused:
13. jan 2009 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ryžovou poblivku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dívali jste se včera na kluci v akci? vařili špenátovou polívku, panenku s opekanýma br. a nějakej salátek...no neuspokojili by mě asi ani jedním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. jan 2009 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty nemáš ráda rýžovou?tak to já jo,hodně zeleninky a uzený :sweat_smile: já bych si z toho včerejšího menu dala asi vše - teda spíš bych to ze zvědavosti ochutnala :wink:
13. jan 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prcku tak...jo já bych to asi taky ochutnala..vypadalo to žůto...ale nemám ráda špenát :pensive:
jééé já bych si tak dala uzený s br.kaší...a v nejhorším bych to zvládla i bez br. kaše :grinning: :grinning: :grinning:
už zas probíráme to žrádlo,co? :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
špenátová polivka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my byli včera na obídku a měla jsem cibulačku - mňamozní a těstovinový salát s rajčatem, okurkou a brokolicí s jogurkem, fakt super!
ale smažák - prcku, toho jsem taky dlouho neměla, to není vůbec špatnej nápad!!!

nechy - jsme si s prckem v sobotu chvíli povídaly přes icq, u čeho myslíš, že jsme skončily???
13. jan 2009 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
žžžžžžžžžžžrrrrrrrrrrrrrrrrráááááááááááááááááááádddddddddddddddddddllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooo
13. jan 2009 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
foogy,u žrádla? :grinning: :grinning: :grinning:
já se musím taky doma kouknout a nainstalovat to icq...vždycky na to zapomenu :confounded:

holky já manžu přemlouvám do pizzerky...mám chuť na pizzu jak blázen :grinning: se salámkem,chilli papričkama,žampionkama-MŃAM mňam
13. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak jsem se dala do vybírání ubrousků pro tu ubr.technuku a asi se pustim do nějakého obrázku nad postýlku,aby to měl prcek hezký,že?

nechy,no pizzu tak to bych si taky dala :wink:
13. jan 2009 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky vy mate icq? moje cislo je 267 682 184 :sweat_smile:
13. jan 2009 o 10:41  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechy - přes sex a chlast jsme skočily k jídlu, haha

nechy - hmm, to je dobrej nápad! Párkrát jsem koupila mraženou a udělala doma, ale nemá to ty grády! U nás je holky pizzérka a dycky od 11 do 14 mají akci, pizzu za 80Kč, to je slušný, co? kor, když já to mám na 2x.

prcku - nejvyšší čas! na ty ubrousky

sluni ještě neporodila?
13. jan 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sluni se ještě neozvala,tak asi ne

foogy no do porodu to nestihnu,ale pak snad jo :wink: to víš,já mám na vše dost času a pak to takhle dopadá :unamused:
13. jan 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no počkat...tak teď mi ještě řekněte co jste debatovaly o sexu a chlastu....žrádlo si dokážu představit :grinning:

foogy,to je slušná cena :wink: jééé já na ni mám chuť.....ale jsem čuník...já ji sežeru celou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. jan 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechy - no, že bysme s prckem obě mohly, ale chlapi mají strach, můj teda říkal, že v těhu bude mít strach,aby mimísovi něco neudělal a pití, to je s Anet naše, no
13. jan 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ve zkratce řečeno :grinning: ale výstižně

nechy,už rozmýšlíš,jak zútulníš prckovi koutek?myslim postýlka,přebalovák a různé doplňky?
13. jan 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm...to manža se teda zatím nebojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a chlast...z toho už jsem asi vyléčená...jak jsem na nový rok blinkala po skleničce šampáňa tak už na to nemám vůbec chuť :rolling_eyes:
13. jan 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prcku to ještě vůbec nemám promyšleny :sweat_smile: ......jak se znám tak to bude na poslední chvíli....no v březnu chceme s manžou dodělat ložnici (zatím spíme v pokoji pro hosty a je hrozně malinkatej takže by jsme se tam s postýlkou horko-těžko vlezli)...takže sádrokartony,pak manža musí vymalovat nazeleno,pak položit plovoučku...a pak já začnu teprve zdobit
13. jan 2009 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jůůů tak to bude super :wink: to by mě taky bavilo - zařizování :sweat_smile:
13. jan 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prcku ju a jak se mi ulevilo..tak hlásím pokrok..už zase začínám obhlížet oblečky a přemýšlím,že už si něco mmb objednám :sweat_smile:
13. jan 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jasně,víš jak to pak uteče?jen začni zlehka obhlížet a přemýšlet :wink:
13. jan 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechy - to se ti nedivím. Já dycky bliju po Bohemce, proto si jí nekupuju a piju Dorato, to je ňamka a hlavně to má šroubovací zátku, takže to můžeš mít víc jak týden v ledničce a furt jdou bublinky............ :dizzy_face:

nechy - to buď ráda, že se nebojí, si představ, kdyby se bál!!! :grinning:
13. jan 2009 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
foogy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kdopak by se vlka bál....mě by to nevadilo...neni chuť :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechy - takhle je to dycky ale...
málokdy si ty dva fakt v sexu sednou, znám víc případů. Kámoška by taky mohla častěji, manža ne. Si mi tuhle stěžovala a druhej den mi píše na icq kámoška druhá, že se s přítelem furt hádaj, že by mohl furt, že je jak zajíc, co má dělat. Jsem se smála a psala jí: na to se mě neptej, u nás je to přesně naopak, ti fakt neporadím.

co teda máte dneska k obědu? já Gordon blue, ňami!
13. jan 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky loučim se,jdu dělat ten obídek :wink: odpoledne se možná ukážu....
papa
13. jan 2009 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky, já tady měla návštěvu za návštěvou, hihi
si to užívám!!!
teď už balím, jdu vytřít a jedu dom

doufám, že Anet nerodí. PAPA
13. jan 2009 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky,foogy neboj,ještě nerodim :grinning:
13. jan 2009 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prcku..nikdo nerodí :confused: :grinning:
13. jan 2009 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooooj,tak co?taky nic,co? :unamused:
13. jan 2009 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prcku..ani ťuk...akorát teď hledám jak vypadá hlenová zátka, nějakej humus ze mě vylezl, ale bez krve, takže jsem ani nejela do porodnice :confused:
13. jan 2009 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok