Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
13. jan 2009

to bude možná ono,ne?já měla dneska hrozně hnědý výtok,asi z toho,jak mě primář prohlédl 😒 tak jsem se pěkně vylekala a docela dost mě bolí podbřišek,chvilkama teda a prcek kope celé odpoledne nějak intenzivně do močáku a je to doooost nepříjemný 😖

sluninka
13. jan 2009

prcku..já chodim na záchod třeba i každých 20min, to mě málem trefil šlak..si dám mandarinku a můžu trávit zase ne záchodě...malá mi taky ťuká ráda do močáku, se tam snad odrazuje hlavou nebo nevim...

já myslela, že na mě aspoň koukne jestli se něco děje a on : jé vy jste tu byla v pátek, tak mi podepsal monitor, řekl, vše v pořádku, uvidíme se v pátek 😒 😖

prcekkk
13. jan 2009

sluni 😉 vydrž,už brzy bude malá venku

sluninka
13. jan 2009

si říkám...vydržely jsme 9měsíců, pár dní to už je pohoda 😅 😀 jo, ale je to nuda

prcekkk
13. jan 2009

sluni,no jo.poslední dny jsou nejhorší 🙂 ale už brzy se dočkáme....a ty jdeš teda do nemocnice v pátek?a nechají si tě tam už,nebo co se bude dít?a jaký si měla druhý TP?

sluninka
13. jan 2009

v pátek jdu zase jen na kontrolu a monitor...jestli tam zůstanu tak možná až příští týden...teď by to bylo teprve 7dní po termínu...

termín jsem měla jen ten jeden, a to jsem se jich ptala a nikdy mi ho neupravili..prostě přenášim a tim to pro ně hasne 😕

Ty máš nějakej druhej? a nic ti neřekli?

prcekkk
13. jan 2009

já mám druhý dneska 😅
dr.se mě ptal,jak dlouhé cykly jsem mívala a říkal,že u těch delších,co jsem měla třeba já,je normální,že se přenáši 😉 takže zatím nestresuju,ale spíš mě to už nebaví

prcekkk
13. jan 2009

já teda doufám,že jsem to pochopila dobře a že si mě tam už v pátek nechají a vyvolají to

sluninka
13. jan 2009

já měla cyklus pravidelnej, tak co to je za bordel???? 😀

jaký vůbec máte pro mimi jména?? Natálka a ?

prcekkk
13. jan 2009

já taky pravidelný,ale delší....Natálka a Jakub 😉

sluninka
13. jan 2009

ááha..a vy víte co to bude? na 100% ? teda spíš 99, nikdy nevíš 🙂

prcekkk
13. jan 2009

2xnám dr.řekl stejné pohlaví,tak snad na 99,9% to víme 😉

prcekkk
13. jan 2009

tak já se loučim,jdu se natáhnout.měj se krásně a kdyby něco,tak se ozvi,jo? 😵 papa holky

sluninka
13. jan 2009

jasan...kdyby něco, dám echo...pápááá

foogy
14. jan 2009

Ahoj kočenky!

tak žádní mimísové? škoda, už se na ně těším!

A jak ostatní holčinky?

evitkamalicka
14. jan 2009

ahojda kocky...mne sa dnes tak nic nechce

prcekkk
14. jan 2009

ahojky baby

prcekkk
14. jan 2009

foogy,bohužel žádní mimísci 😒

evit,tak to je jednoduchý,ne?musíš odpočívat 😉 a cos měla v plánu za práci?

nechynka
14. jan 2009

ahojte 🙂
tak co novýho? 😀

prcekkk
14. jan 2009

ahojky nechy 🙂 hahaha,novýho není nic 😠 ale už jsem s tím smířená,že holt až v pátek.
a co ty?jsem ti včera večer psala...

urbi
14. jan 2009

nazdárek Prcku, tak zatím nic co?.... myslím na tebe... co bude v pátek?

nechynka
14. jan 2009

prcku já vím všimla jsem si toho až jsem šla v 8hod spát (jsem měla mobil v kabelce ☹ )
ani poslíčci,nic? a dávala sis vanu a vínko?

prcekkk
14. jan 2009

ahojky urbi,no v pátek si mě už snad v té nemocnici nechají a porod by snad měli vyvolat 😒 doufám teda a co ty?

prcekkk
14. jan 2009

nechy,v pohodě 😉 dala jsem si vanu a víno bude dneska 😀 se ze mě ještě stane alkáč
poslíčci?nic 😒

urbi a co ty?taky se ti to blíží,co?

prcekkk
14. jan 2009

tady nikdo není? 😒

nechynka
14. jan 2009

už jsem tu 🙂
neboj nestane se z tebe alkáč 😀
no ještě budeš muset přemluvit manžu aby vyhnal juniora 😀 😀 😀

já mám dneska bolení břicha...ale snad to není nic vážnýho...mám srajdu a bolení hlavy k tomu 😝 vražedná kombinace 🙄

nechynka
14. jan 2009

a ještě 6dní a začínáme 4měsíc 😵 😵 😵

nechynka
14. jan 2009

kecám...ještě 9dní 😀 😵

evitkamalicka
14. jan 2009

ale chcela som este prat a umyt podlahu v obyvacke a utriet prach

prcekkk
14. jan 2009

žádný přemlouvání,mě už se do toho ani nechce 😀 takže budeme čekat....max.do pátku.

😨 no tak to je fakt vražedná kombinace,mě včera bolela hlava taky,tak jsem šla v 8 spát 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre