Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
15. jan 2009

foogy,fakt?no je pravda,že mě to taky trošku uklidnilo,ale asi ne tolik 😉 hlavně já budu zítra přesně vědět,kdy budu rodit,že?když to budou vyvolávat....

prcekkk
15. jan 2009

Lu,tak to je docela hustý...

prcekkk
15. jan 2009

tak to vypadá,že budu jíst jen bramborovou kaši 😀

lu82
15. jan 2009

foogy: No já se taky pochopitelně bála, bolelo to, to jako jo, bez bolesti by to nešlo, ale stojí to za to. To jsem chtěla napsat.
prcekkk: Já byla strašně ráda, že tam byl, ikdyž jsem mu občas i brblala, proč mi utírá čelo teplým ručníkem, ať si ho namočí a tak 🙂

prcekkk
15. jan 2009

a proč ne čerstvé pečivo?

lu82
15. jan 2009

prcekkk: Jo a luštěniny jako fazole a tak, to je snad jasné. Ale ne, dá se na to zvyknout v pohodě. Já si teď dokonce jídelníček trošku zdietnila, ale chybí mi tam ta zeleninka. Nikdy bych nevěřila tomu, že dostanu chuť na čerstvou zeleninu.

nechynka
15. jan 2009

lu,a dá se ta bolest vydržet? blbá otázka,co?...ale já jsem hrozná sračka...mě všechno hrozně bolí...ale je fakt,že trpím potichu max začnu brečet ale taky potichu ☹

prcekkk
15. jan 2009

lu,ale tohle sekýrování ti určitě hned odpustil,ne? 😉

lu82
15. jan 2009

prcekkk: Protože nadýmá. Spousta holek přestala kojit kvůli tomu, že si chtěly dát čerstvý rohlík. Ale taky jsem jednou nebo 2x zhřešila.

prcekkk
15. jan 2009

nechy,určitě dá....vždyť už porodilo tolik bab,tak my taky,ne?

lu82
15. jan 2009

nechynka: Jsem taky sračka, při braní krve omdlývám a tak, ale nebo nechy, dá se vydržet. Vidíš ne, jsem tady 😀

prcek: Jo, smáli jsme se tomu hned po porodu 🙂

prcekkk
15. jan 2009

😢 no fakt to budu živá jen na tý kaši,ne?

lu82
15. jan 2009

Nechy, ty to máš ještě daleko, ale zase si to užívej, strašně rychle to uteče.

lu82
15. jan 2009

prcekkk: Třeba váš mimísek nebude na to trpět a budeš moct jíst všechno. Moje sousedka má 3 děti a říkala, že jedla všecko. Jo a taky pozoro na zelí, to taky strašně nadýmá, jo a cibule a česnek a taky koření. 😀

nechynka
15. jan 2009

prcku já se bojím,že to nevydržím a že mě fiknou ☹

lu a můžu se ještě zeptat?během těch porodních bolestí krvácíš nebo začneš krvácet až je to miminko venku?

prcekkk
15. jan 2009

Lu,je pravda,že každá to má jinak,no...

Nechy,to tě třeba fiknou,ale to ani neucítíš 😉

nechynka
15. jan 2009

prcku to budeš v podstatě držet žlučníkovou dietu jak já....páč tam se nesmí taky nic co nadýmá.....hrozny,kedlubny,rajčata....no přes léto to bude brutus...když všechna ta zeleninka na zahradě vybízí...utrhni si mě ☹

foogy
15. jan 2009

co to na nás vykouklo?? ta Elinka je krásná!

já jsem taky sračka, haha, to jsme se tady teda sešly 😀

nechynka
15. jan 2009

prcku já myslela,že mě fiknou jako císař,víš? když mě nastřihnou to mi nevadí ale bojím se že třeba nebudu moct mímo vytlačit,že se začne dusit a oni mi udělají císaře ☹

lu82
15. jan 2009

nechynka: No krvácela jsem, ale to bylo tím vyšetřením. Kdo šel kolem, tak si do mě hrábl a pak už i to vyšetření bylo trochu bolestivé a to jsem krvácela, ale ne moc. Pak mně fikli prodovku, no a jak jsem si pak stoupla, tak ze mě teklo něco, myslela jsem, že jsem se počůrala 😀 , ale byla to ještě plodová voda, ale to už bylo na konci, chvíli před tlačením. Jestli můžu doporučit, tak mně hodně pomohlo to dýchání na psíka, ikdyž v tu chvíli se mi to ani nezdálo a hopsání na balóně. Jo a jak odteče plodová voda, tak se nesmí sedat na tvrdé, já si seděla na židli a por. asistentka mně nadala, že sedím na hlavičce.

prcekkk
15. jan 2009

holky nechte toho,já zítra rodim,jo? 😀 😀 😀 😀

nechynka
15. jan 2009

lu,to jsou věci...ještě že tě máme 😉
chodila jsi do nějakého předporodního kurzu?
já totiž mám depky i z toho,že nebudu vědět jak dýchat, tlačit a tak 🙄

nechynka
15. jan 2009

prcku ty to nečti 😀 😀 😀

prcekkk
15. jan 2009

nechy,neboj 😉

lu82
15. jan 2009

Nechy: Mně hopsal po břicho tak 100kilový chlap a vůbec mi to nevadilo, neboj, oni ti pomůžou.

Fogy: Díky za pochvalu Elinky.

Jo a nástřih je pohoda. Horší je to potom, pak to bolí. Člověk si nemůže pořádně sednout. Ale zase některé maminy už v porodnici kojili v sedě. Každá to má jinak. A hlavně každý porod je jiný.

nechynka
15. jan 2009

prcku ale stejnak jsem včera nad tebou tak přemýšlela a myslím si,že budeš mít porod jedna báseň...že to půjde jak po másle 😉 😵 😵 😵 a od zítřka budu držet pěsti 😵

lu82
15. jan 2009

prcekk: Já myslím, že jsem nic hrozného nenapsala, ne?

lu82
15. jan 2009

Prcku, taky ti držím pěsti, ať je to v pohodě. Moje sestřenka říkala, že měla proti mně porod procházku růžovým sadem. Takže neboj, každá to má fakt jinak.

Holky, já musím končit. Cosi se tu zbudilo a má to hlad 😀

prcekkk
15. jan 2009

Lu,ne v pohodě 😉 doufám,že to bude rychlý

lu82
15. jan 2009

prcekkk: Určitě jo a nezpomeň napsat. Chodím s telefonem i na záchod.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre