• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
foogy,fakt?no je pravda,že mě to taky trošku uklidnilo,ale asi ne tolik :wink: hlavně já budu zítra přesně vědět,kdy budu rodit,že?když to budou vyvolávat....
15. jan 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu,tak to je docela hustý...
15. jan 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vypadá,že budu jíst jen bramborovou kaši :grinning:
15. jan 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy: No já se taky pochopitelně bála, bolelo to, to jako jo, bez bolesti by to nešlo, ale stojí to za to. To jsem chtěla napsat.
prcekkk: Já byla strašně ráda, že tam byl, ikdyž jsem mu občas i brblala, proč mi utírá čelo teplým ručníkem, ať si ho namočí a tak :slight_smile:
a proč ne čerstvé pečivo?
prcekkk: Jo a luštěniny jako fazole a tak, to je snad jasné. Ale ne, dá se na to zvyknout v pohodě. Já si teď dokonce jídelníček trošku zdietnila, ale chybí mi tam ta zeleninka. Nikdy bych nevěřila tomu, že dostanu chuť na čerstvou zeleninu.
15. jan 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu,a dá se ta bolest vydržet? blbá otázka,co?...ale já jsem hrozná sračka...mě všechno hrozně bolí...ale je fakt,že trpím potichu max začnu brečet ale taky potichu :frowning2:
15. jan 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu,ale tohle sekýrování ti určitě hned odpustil,ne? :wink:
prcekkk: Protože nadýmá. Spousta holek přestala kojit kvůli tomu, že si chtěly dát čerstvý rohlík. Ale taky jsem jednou nebo 2x zhřešila.
nechy,určitě dá....vždyť už porodilo tolik bab,tak my taky,ne?
15. jan 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechynka: Jsem taky sračka, při braní krve omdlývám a tak, ale nebo nechy, dá se vydržet. Vidíš ne, jsem tady :grinning:

prcek: Jo, smáli jsme se tomu hned po porodu :slight_smile:
:cry: no fakt to budu živá jen na tý kaši,ne?
Nechy, ty to máš ještě daleko, ale zase si to užívej, strašně rychle to uteče.
15. jan 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcekkk: Třeba váš mimísek nebude na to trpět a budeš moct jíst všechno. Moje sousedka má 3 děti a říkala, že jedla všecko. Jo a taky pozoro na zelí, to taky strašně nadýmá, jo a cibule a česnek a taky koření. :grinning:
15. jan 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku já se bojím,že to nevydržím a že mě fiknou :frowning2:

lu a můžu se ještě zeptat?během těch porodních bolestí krvácíš nebo začneš krvácet až je to miminko venku?
15. jan 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu,je pravda,že každá to má jinak,no...

Nechy,to tě třeba fiknou,ale to ani neucítíš :wink:
15. jan 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku to budeš v podstatě držet žlučníkovou dietu jak já....páč tam se nesmí taky nic co nadýmá.....hrozny,kedlubny,rajčata....no přes léto to bude brutus...když všechna ta zeleninka na zahradě vybízí...utrhni si mě :frowning2:
15. jan 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to na nás vykouklo?? ta Elinka je krásná!

já jsem taky sračka, haha, to jsme se tady teda sešly :grinning:
15. jan 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku já myslela,že mě fiknou jako císař,víš? když mě nastřihnou to mi nevadí ale bojím se že třeba nebudu moct mímo vytlačit,že se začne dusit a oni mi udělají císaře :frowning2:
15. jan 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechynka: No krvácela jsem, ale to bylo tím vyšetřením. Kdo šel kolem, tak si do mě hrábl a pak už i to vyšetření bylo trochu bolestivé a to jsem krvácela, ale ne moc. Pak mně fikli prodovku, no a jak jsem si pak stoupla, tak ze mě teklo něco, myslela jsem, že jsem se počůrala :grinning: , ale byla to ještě plodová voda, ale to už bylo na konci, chvíli před tlačením. Jestli můžu doporučit, tak mně hodně pomohlo to dýchání na psíka, ikdyž v tu chvíli se mi to ani nezdálo a hopsání na balóně. Jo a jak odteče plodová voda, tak se nesmí sedat na tvrdé, já si seděla na židli a por. asistentka mně nadala, že sedím na hlavičce.
15. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky nechte toho,já zítra rodim,jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu,to jsou věci...ještě že tě máme :wink:
chodila jsi do nějakého předporodního kurzu?
já totiž mám depky i z toho,že nebudu vědět jak dýchat, tlačit a tak :rolling_eyes:
15. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcku ty to nečti :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy,neboj :wink:
15. jan 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechy: Mně hopsal po břicho tak 100kilový chlap a vůbec mi to nevadilo, neboj, oni ti pomůžou.

Fogy: Díky za pochvalu Elinky.

Jo a nástřih je pohoda. Horší je to potom, pak to bolí. Člověk si nemůže pořádně sednout. Ale zase některé maminy už v porodnici kojili v sedě. Každá to má jinak. A hlavně každý porod je jiný.
prcku ale stejnak jsem včera nad tebou tak přemýšlela a myslím si,že budeš mít porod jedna báseň...že to půjde jak po másle :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a od zítřka budu držet pěsti :dizzy_face:
prcekk: Já myslím, že jsem nic hrozného nenapsala, ne?
Prcku, taky ti držím pěsti, ať je to v pohodě. Moje sestřenka říkala, že měla proti mně porod procházku růžovým sadem. Takže neboj, každá to má fakt jinak.

Holky, já musím končit. Cosi se tu zbudilo a má to hlad :grinning:
15. jan 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu,ne v pohodě :wink: doufám,že to bude rychlý
15. jan 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prcekkk: Určitě jo a nezpomeň napsat. Chodím s telefonem i na záchod.
15. jan 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok