Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
15. jan 2009

nechy,fakt si to myslíš?já teda ne 😔 ale to neva.hlavně,ať už to mám za sebou a prcka u sebe 🙂 budu vás o všem podrobně informovat,nebojte se

lu,papa díky za info a zase se ukaž 😵

prcekkk
15. jan 2009

Lu,neboj.budu informovat 😵

lu82
15. jan 2009

Jasně, já sem chodím načuhovat pořád, jen nemám moc času písat.

nechynka
15. jan 2009

prcku fakt si to myslím 😵 a neboj,já myslím,že dr.vědí co dělají,že nám pomůžou 😉
necháš si píchnout epidural nebo ne?

prcekkk
15. jan 2009

nechy,nechtěla bych 😒

lu82
15. jan 2009

A teď už fakt mizím. Tak papa a držím všechny pěstičky co mám. Budu na vás myslet 🙂

nechynka
15. jan 2009

lu,tak to cosi co řve pozdravuj od tetek 😵 a přijďte se zase na nás podívat,ju? a brzo 😵

prcekkk
15. jan 2009

lu papa 🙂

lu82
15. jan 2009

Jo a ještě když jste vzpomněli epidural, tak já řvala, že ho chci a doktor mně řekl, že to píchá anesteziolog a ten je na operaci, myslím, že si dělal prdel, tak mně doporučil kapačku, která to zmírní, zmírnila tak o 1% a kvůli tomu jsem si to prodloužila tak o hodinu. Takže raději nic nevymíšlejte. Ale teď už fakt jdu 😉

prcekkk
15. jan 2009

Lu,díky 😉

lu82
15. jan 2009

Já už tady nejsem 😀 A budu pozdravovat. Jdu za ní. Určitě se dočkám dalšího neodolatelného úsměvu, do kterého se už po 1000té zamiluju 😀

lu82
15. jan 2009

papapapapapapapapapapapapapapapapapapapa

nechynka
15. jan 2009

prcku já taky ne...ale když nebude východisko tak co 😉

prcku já mám zase depky ze sebe ☹ ☹ ☹ manža v pondělí odlítá....a já jsem probrečela ráno v práci...prostě já ho podporuju,jsem ráda,že tam jede-vydělá penízky,slíbil že mi tam koupí nějaky oblečky na miminko-jsou tam za pár kaček,hlavně v Anglii překoná tu prac.krizi co u nich v práci vládne-mají vyhazovat 80lidí...ale prostě se hrozně bojím jak to zvládnu,co když začnu krvácet nebo něco a kdo mě zaveze do porodky? a tak víš ☹ ☹ ☹

prcekkk
15. jan 2009

papapapapapapapapapapapapapapapapapa 😉

nechynka
15. jan 2009

páááááááááááááááááááááááááá a máš pravdu nic nebudeme vymýšlet 😉

nechynka
15. jan 2009

a teď se jdu pustit do druhé čerstvé slané pletýnky...dokud ještě můžu 😀

prcekkk
15. jan 2009

Nechy,neboj bude to v pohodě 😉 vždyť máš nás,ne? 😲 a proč bys měla začít krvácet,ty trdlo? 😠

prcekkk
15. jan 2009

nechy já žeru chipsy 😀 pokud ještě můžu

nechynka
15. jan 2009

prcku já nevím prostě se bojím,že budu potřebovat pomoc a nikdo nebude na blízku....tchánovci jsou sice vedle ale já prostě nejsem ten typ abych jim o půlnoci začala volat že mi není dobře...prostě budu se to snažit vydržet a bojím se,že pak už třeba bude pozdě,víš?

nechynka
15. jan 2009

prcku 😀

nechynka
15. jan 2009

jinak jsem manžovi ukazovala kočíky a líbí se mu buď ten první (roan 505) nebo ten předposlední (512) 😵

prcekkk
15. jan 2009

nechy,nepanikař!!!!!!vše bude ok,MM se vrátí s kupou penízků a s nádhernýma hadříkama pro prcka a ten měsíc uteče,neboj....budeme tu s tebou na MK 😉

prcekkk
15. jan 2009

manžel má dobrý vkus 😉

nechynka
15. jan 2009

dobře...nesmím nic přivolávat 😉 všechno bude OK 😵

prcekkk
15. jan 2009

já tenhle viděla naživo,černo-vínový a je krásný a hlavně si myslim,že je hodně praktický a na vesnici jako dělaný 😵 a oni nejsou ani tak drahý,že jo?

prcekkk
15. jan 2009

tak,vše bude OK 😀

nechynka
15. jan 2009

prcku a mě se čímdál víc líbí taky ta 512...no ještě ho chci vidět naživo 😀
jinak jsem včera byla v lara loana u nás v olomouci a tam mají věciček...ještě tak vyhrát loterii
prcku a jaký máš fusak do kočárku?

normálně jsem si všimla že rezetka už prodává hluboký kočárek 😅

foogy
15. jan 2009

nechy - neboj, se, proč bys měla jako začít krvácet půl roku před porodem? neboj, když se budeš šetřit, musí bejt všechno v pohodě. se podívej na prcka - chodila i do práce a jak byla celou dobu f poho, viď, prcku?

nechy - a nemáš nějakou kámošku, která by u tebe třeba jednou za čas přespala? nebo se na chvíli odstěhuj k vašim, když budeš mít lepší pocit. Něco vymysli, ale hlavně se netrap, to nepomáhá mimču.

Já budu na telefonu 24 hodin denně, jo? Slibuju, číslo na mě máš a i když jsem daleko, tak mi můžeš kdykoliv napsat nebo zavolat, jo? Já vím, jak se cítíš, já si to taky prožila.
Mně rozbrečely hlavně písničky, jsem si ráno sedla do práce a zjistila, že mi přes noc přišel mejlíček a četla a brečela a pak, když jsem kdykoliv slyšela písničku, která při tom čtení hrála v radiu, tak jsem brečela. Prostě to tak je a nezměníš to.

Se mi nechy líbí, jak k tomu přistupuješ rozumně - všechno si dokážeš perfektně zhodnotit, že tam manža vydělá, nakoupí hadříky a tak, ale stejně ti je smutno a brečíš. Takhle přesně jsem to měla já. Tomu se prostě člověk neubrání..

nechynka
15. jan 2009

prcku má ho švagrovka....a je to fakt teréňák...jezdí s ním ve sněhu, po polňačkách a pohoda...a vyjde tak na 10tis (hluboká korba+sporťák+sedačka do auta) 😵

nechynka
15. jan 2009

foogy,hlavně nechci brečet před ním...aby neměl špatny svědomí, protože já ho celou dobu do té anglie přemlouvala,že za ty penízky doděláme ložnici a budeme se mít líp...a holky máte pravdu uteče to jak voda...a až přijede tak už třeba budu mít břuch 😉 😵

jo a to se nebojte...já vás budu furt prudit smskama nebo vás budu prudit aby jste šly plkat na koníka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre