Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

kousinka
15. jan 2009

no hurá že rosteme 😀 dyť už nás začaly předbíhat i prosincový holčičky 😀

sluní rodí jo ? týýýý jo to je super 😉 a já jí zrovna ráno chtěla psát jak se má 😀

my teď taky usli, včera jsme byli na prvním očkování, tak je mírně rozhozenej 🙂 furt se buď směje, nebo spí 😀 bůhví co mu to tam píchli 😀

nechynka
15. jan 2009

wrtul,nenapsala jsi nic nepříjemnýho...tak se neomlouvej 😉 držím vám pěsti-musíte být stateční a bojovat 😵

jáá se nemůžu dočkat až mimís začne kopkat se zblázním štěstím

manža odjíždí 2.2. na měsíc...snad to uteče jako voda 😵

kousi,že by drogy 😀 😀 😀 malej je úžasnej... 😵

vrana
15. jan 2009

Ahoj holky, koukám, že prcek stále drží. Tak tfuj tfuj, jak to s tebou vůbec vypadá?

kousinka
15. jan 2009

nechy na měsíc ? ... teda nemyslim jako na měsíc měsíc 😀 ale na měsíc jako třicet dní ? kááám ? 😕

no jo krakošek je jak porcelánová panenka, akorát že se všichní ptaj jak se holčička jmenuje 😀 a to se fakt snažim ven ho oblíkat čistě do modrý 😀 včetně dudlíka ...

wrtuuuul achoooj ... tebe jsem neviděla ani nepamatuju ... já vůbec od tý doby co jsem zrušila icq tak jsem nějak mimo 😖

wrtulka
15. jan 2009

nechy snažíme se.. díky moc..
a ty se drž.. už se mo těším až budu nakukovat do abíčka a bude tam vaše miminko 😉

nechynka
15. jan 2009

kousi,jo jako na měsíc celý únor...do Anglie 🙂

wrtulka
15. jan 2009

kousi já na tebe nezapomněla 😉 jak píšu chodím koukat na tvé albíčko..

luccii
15. jan 2009

ahoj kocky 🙂 tak ja poctive kazdy sleduju vyvoj nasich tehulek a jsem moc zvedava na jejich drobecky 🙂
kdyz uz sluni rodi, tak to prcek bude taky uz brzicko 😉

papa

luccii
15. jan 2009

a jinak jsme byli dnes na 2.screeningu a vse je OK 🙂
asi mame ale obrika - pani doktorka na UTZ rekla, ze je 20+5, ale my jsme jen 19+4 😅
holky tehulky, nemate nekde poznamenano, jaky hodnoty vam namerili pri velkem UTZ, ze bych porovnala? 😉

foogy
16. jan 2009

já letěla do práce jak splašená, jestli už není Natálka na světě od Sluni a ono nic. Ach jo!
A prcek dnes už asi nepřijde, co? na holky myslím pořád!

luci - to je dobře, že je mimís v pořádku! A máš nové fotky mimíse? Dej do alba, ať se kocháme, jo?

Já byla dnes v noci na gyndě a prej jsem těhotná! holky, to byl tak krásnej sen! už aby to byla skutečnost! 😵

danka24
autor
16. jan 2009

fogyyyy tak gratulujeeeem 😵

nechynka
16. jan 2009

holky zprávy od prcka:

TAK UZ JSEM DOSTALA KLYSTYR. JE TO VSECHNO HROZNE RYCHLY,NEJAK SE NESTIHAM VZPAMATOVAAT. MM DORAZI O PUL DESATE.DOUFAM,ZE TO BUDE BRZY ZA NAMA. PA A POZDRAVUJ

danka24
autor
16. jan 2009

jee tak som strasne napata... vdaka nechy 😵 juuj myslim na nich 😀 😵

evitkamalicka
16. jan 2009

ahojda kocky

prckovi drzime palce, nech to ma rychlo za sebou...Adamko ma dnes zas zly den, mam podozrenie ci sa mu nezacinaju tlacit zubky, lebo vsetko doslova hryzie

lu82
16. jan 2009

Prcku, držím pěstičky, ať je to rychlovka a ať jste ty i mimísek v pořádku. 🙂

foogy
16. jan 2009

holky, tak Anet rodí, ježiš to je krásný!!! Asi budu brečet 😢

evit - tobě pevný nervy s Adámkem!

foogy
16. jan 2009

nechy - a to šla teda na vyvolávačku a nebo samo?

evitkamalicka
16. jan 2009

foogy no poviem ti ze uz mam nervy na dranc, ale pred Adamkom to nedavam na javo...akurat som mu pustila rozpravku na CD nech pocuva, hadam bude kludnejsi

lu82
16. jan 2009

foogy: To není k plači 😢 To je k radosti 😅 😵

foogy
16. jan 2009

evit - dneska máš nárok na čekoládu nebo větrníka!!! a velkýho

lu - já vim, ale stejnak se mi chce brečet

luccii
16. jan 2009

ahojky 🙂

prckovi preju hodne stesti a at je to rychlounky 🙂

megn
16. jan 2009

To je krasne, ja ted rodim taky s Anet 🙂

foogy
16. jan 2009

ahoj megn!

holky, já jsem tak nervozní!!! prosim vám, piště tady něco nekterá! jsem úponě hinm, vůbec nemůžu pracovat

megn
16. jan 2009

Foogy cauky! Anet to zvladne! Teda porod je sice tezky, narocny, ale ten zazitek nelze popsat. Rodila bych hned z fleku, je to tak silny zazitek 🙂 a to jeste nemam ani siti zahojene 😀 foogy jak se mas pani prodavacko? 🙂

luccii
16. jan 2009

foogy, ptala ses na nove fotky naseho mimise -sice fotku mam, ale skoro nic na ni neni videt, ono sebou vcera hrozne šilo, takze ho pani doktorka nejak nemohla zachytit... nakonec toho melo dost a dalo si rucicky pred oblicejicek 😉

megn
16. jan 2009

Luci to muselo byt krasne vid? Zarizujes, nakupujes? Co uz mas? Wrtulko ahoj, jak se mas, prace, doma?

foogy
16. jan 2009

megn - to já vím, že to zvládne, ale už tady chci číst zprávu, že je mimís na světě 😉
Jinak se mám jako prodavačka dobře, včera tady nikdo nebyl a dneska taky zatím ne, ale to neva, ono se to rozjede! Doufám 😖
megn - a co ten váš cvrček Honzíček? jak si ho užíváš?

luci - jé, to je šudlina! tak hold příště!
Luci a necháte si říct pohlaví nebo to bude překvápko až do porodu?

luccii
16. jan 2009

megn, jj, to vis, ze bylo 🙂 uz mi ale 2x rekli, ze je mimi hodne zive, takze se mame asi na co tesit 😉 dneska jdu nakupovat s mamcou a obhlidnout kocarky, i kdyz predvybrany uz dva mam - potrebujeme ale co nejdelsi, takze si to jeste musim promyslet a hlavne je videt na zivo... mam nejake body, dupacky, overalky a deku vel. do 74... postylku budeme mit po manzovi a jeho sestre... jen matraci do ni koupime novou... jaky mate kocarek vy?

wrtulka
16. jan 2009

Megn jak víš že nakukuju? 😀
Taky držím prcků (oboum) palečky..
Megn jsem v práci.. jak taky jinak.

megn
16. jan 2009

Foogy to vis ze se to rozjede! Delali jste nejakou reklamu? Posles mi taky foto na pokochani? 🙂 to vis ja se ted kocham jen pokajdenyma plenama. 😀 Hanysek je rozkošník, uzivam si ho 24 hodin denne 🙂 aa volala tchyne, ze dorazi v poledne. No to jsem tady moc nepobyla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre