Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
16. jan 2009

megn - Hany je teda krásnej a jeho mamička ještě víc! A jak to, že v albíčku nemáš fotku s tatínkem?
Je mu podobnej, viď? Nevypadl z tatínka? Hihi, jako z manži

luci - a pohyby jsou čím dál silnější? Aspoň člověk ten zázrak cítí a ví, že je to OK. Luci a kolik jsi už přibrala? na těch fotkách jsi vychrtlinka 😉 Ale bříško ti roste hezky!

foogy
16. jan 2009

megn - budeme fotit v úterý, všechny koupelny, co už milu navrhl a studio taky, tak vám to pošlu, jsem to slíbila i holkám

megn
16. jan 2009

Wrtulko no protoze ja taky nakukovala kdyz byl cas 😀 ted neni vubec tak jsem zkusila hodit otazku do placu 🙂 a zdravim i helenku 😀 Luci nejdelsi, protoze jste vysoci? Nebuj mimi metr dlouhe se vam nenarodi 😀 jaky kocik mas v merku? Jinak s temi mirami, Hany byl kolem toho 20 tydne taky o ten tyden napred. Musim jit prebalovat, malemu se nelibi naloz v pline 😀 foogy Honzik vypada jako ja, kdyz jsem byla mala. Hlavne to paco 😀 mozna nekdy dodam foto sebe, jj tatka chybi, dodam, snad me neprizabije. Hubnes? Potrebuji taky!

luccii
16. jan 2009

foogy, nenechame si to rict 😉

foogy
16. jan 2009

megn - jsem v tréninku, už mám 2,5 kg dole, ale ještě mě tak 10 kg čeká, haha. 😉

Fotky dodej a nebo mně na mejl, šak ho máš 😉
Stýská se nám tady po tobě!!!!!!!!!!!!! ☹

luccii
16. jan 2009

foogy, no minuly tyden jsem mela o tri kila vic, pomohly Vanoce 😉 pohyby citim jasne, ale jsou prece jen jeste nezne a citim je skoro vzdy, kdyz jsem v klidu... ja prosim taky o fotky 🙂 a drzim palecky, at jsou zakaznici a navic spokojeni, ze? 🙂

megn
16. jan 2009

A dekuji za pochvalu. 🙂 jojo Honzik je nejkraaasnejsi! 😀😀😀 budu se tesit foogy na foto! Jsem natesena! 😉 co pejsinka? Valim nakouknu pak. Joo a co ta Verka, sluni?

wrtulka
16. jan 2009

Megn 😀 😀 máš pravdu nakukuju ne vždycky ale dost často..
a máš krásný miminko..o tom žádná 😉 😵

luccii
16. jan 2009

megn, ono je mimco ted tak velke, ze mu pani doktorka tipla o 8 dni vic, coz neni mozne, z toho a z toho, ze mame oba okolo 190 cm, usuzuju, ze bude velke - muj odhad je aspon 53 cm a urcite pres 3,5 kg, pokud donosim do konce 😉 jee a ted ctu, ze tohle uz vis a ze vas Hanysek byl taky na velky UTZ vetsi 🙂 tak jsem hned klidnejsi 🙂 a ted je velky normalne?

megn
16. jan 2009

Foogynko ty jsi milá 🙂 nakukuji a pisu z mobilu, k pocitaci se nemam sanci dostat, moc. Proto jsem taka brzda 😀

foogy
16. jan 2009

luci - ale pro ostatní to bude překvápko, jo? Chápu to správně?
Tak to hezky přibíráš! Manža se o tebe stará asi vzorově, což? 😉

megn - tý jo, už má přes 20 kg, takže mazec, roste jako z vody! Ale je vychcanděná až to bolí!!!!

holky, díky, fotky pošlu a budu informovat, až budeme mít vydělanej první milion, jo? hihihihi 😀

luccii
16. jan 2009

foogy prekvapko pro vsechny, ale ja presto tusim 😉 foogy, po prvnim milionu bude snad i nejaka oslava, ne? 😉

megn
16. jan 2009

Luci je normalni, ma krasne faldiky! 😀 mel pri narozeni 3,65 a 50cm, ted ma 4,8. Mimca uz nejdou presne zamerit kolem toho 20 tydne apod. Neprejsnejsi mereni je v tom 13 tydnu na tom NTcku. Tam na tom bylo mimco jak?

foogy
16. jan 2009

lucci - tak mám tajný tip 😉

megn - to až Hanýsek povyroste, tak třeba budeš častěji.. Ale teď si ho musí užít, pač ty miláčkové rostou tak rychle, když vidím micky od kámošek, je to hrozný!! Takže si Hanýska užívej, u nás jsi omluvená 🙂

luccii
16. jan 2009

megn to bylo uplne normalne velke 🙂 6,6 cm 12+5

luccii
16. jan 2009

foogy, no spis ja se staram o manzu 😉 vcera jsem mela ale nahnano a mam do dnes, protoze manza vcera havaroval ☹, kdyz pospichal na UTZ, prevratil auto a nastesti je zivy a celkem se mu nic nestalo, az na podvrknuty krk a nejake odreniny... z nosu mu ale vytekalo chvilku neco, co mohl byt mozkomisni mok, takze jsem s nim stravila 3 h v nemocnici, delali mu rentgeny a CT vse OK... stejne se o nej ale ted bojim, aby treba neomdlel a tak... takze tedho musim opatrovat jeste vic...

foogy
16. jan 2009

luci - cože??? Chudák manža! Díky bohu, že se mu nic nestalo! To s sebou měl velkýho anděla strážnýho! Tos musela bejt vyplašená, co?
A to dostal smyk nebo co?
A tak ho máš doma? Nebo je na pozorování v nemocnici?

luccii
16. jan 2009

foogy ja desne brecela a vycitala si, ze jsem mu rikala, ze bych byla rada, aby se mnou na ten UTZ sel, koneckoncu on chtel taky, ale moc to nestihal, tak jel asi trochu rychleji... paradoxne se mu to stalo v zatacce, kde hodne zpomalil... zavolal policajty, hned mu supli pokutu, pak tam prijeli i hasici (pojicajti je pry automaticky volaji)... jj nejak mu to v zatacce ujelo, vjel bokem do prikopu a ten ho otocil na strechu
v nemocnici byl vcera, vypada to dobre, dnes se citil dobre (snad az na ten krk), a tak jsme jeli do Prahy... hlavni je, ze rentgeny ani CT nic neodhalilo, takze by mel byt v poradku

foogy
16. jan 2009

Luci, tak to snad bude všechno v pořádku!
Hlavně, že je zdravej a živej! To je to nejdůležitější!
Vy jste v Pragu??

lu82
16. jan 2009

Ahoj. Lucci, těm ultrazvukům se zase až tak moc věřit nedá. Odhad doktora v nemocnici těsně před porodem byl na Elišku tak 3,30 - 3,40 a ona měla 4,08 a délka 54, když nejsme ani jeden dlouhán taky nevím, po kom je a to měla 9 dní před termínem. 😀

luccii
16. jan 2009

jj jsme 🙂

foogy
16. jan 2009

holky, jdu jíst, kdyby něco, tak mě prosím prozvoňte, ať si MK zapnu, jsem celá napnutá!

luccii
16. jan 2009

lu, no jen me to zarazilo, ze pani doktorka mimcu tipla o tyden a den vic... ja bych se nedivila, kdyby mel nas prcek miry vasi Elisky 😉

luccii
16. jan 2009

foogy dobrou chut 🙂

luccii
16. jan 2009

lu, Eliska je krasnoucka 🙂 koukam, ze pribyly fotky 🙂

lu82
16. jan 2009

luccii: Mně to vycházelo taky skoro o týden a sestřenka to měla taky tak. A díky za pochvalu Elinky.

megn
16. jan 2009

Luci tyy jo, TM mel nehodu? Diky bohu, ze se nestalo nic vazneho! Luci a ty jsi doma predpokladam? Cos to psala o donoseni mimca? Proc bys jej nemela donosit? Donosis ty tuldo! Nad necim takovym ani nepremyslej! 😉 Foogysku 2,5 kg mas dole? Ty jsi sikula! A drzis nejakou dietu, ci co podnikas? MM mi minuly tyden na muj povel koupil DVD s Kynychovou co bylo v nejakem casaku, se tesim az budu mit, jestli budu mit 😀 na sebe trosku casu. Anie uz ma 20 kg? Uaa, to snad neni ani mozne! To se ma u vas dobre vid? A posloucha? Neb blba otazka? 😀

megn
16. jan 2009

Cekam co ten prcek! Ja si klidne uklizim a prcek rodi 😀 cekam na tu tchyni.. Je tady pecena varena, z Honzika je uplne odvarena 😀

luccii
16. jan 2009

megn, jj jsem doma...to s tim donosenim bylo ciste hypoteticky 😉

evitkamalicka
16. jan 2009

ja tiez nakukujem ci nic nove

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre