Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
20. jan 2009

Lu - nemáte zač, to já ráda!

tak mi právě psala kámoška, co čeká po umělém dvojčata, je ve 32.tt, že jde do nemocnice, že se začíná otvírat ☹

evitkamalicka
20. jan 2009

prave som polozila maleho do postielky a po 5 minutach pocujem taky divny tlmeny rev a on sa pretocil na brusko a nevedel sa dostat naspat na bok 😅

evitkamalicka
20. jan 2009

foogy dvojcata sa myslim aj tak musia rodit skor, ale zas az tak skoro to je blbe, hadam to este vydrzi

foogy
20. jan 2009

evit - Adámek je šikovnej, haha. Ale nic se mu nestalo ne, to se jenom vztakal, ne?
evit - doufám, že to bude všechno OK. Její manža teď v neděli odjíždí na týden do Itálie pracovně, tak měla bydlet u nás a tak jsem jí chtěla uklidnit a řekla jsem jí, že s ní když tak půjdu rodit já. Ale ani nevím, co bych tam měla dělat... 😅 Doufám ale, že to její manža stihne

evitkamalicka
20. jan 2009

foogy nic sa mu nestalo, len sa hneval, lebo sa nevedel dostat naspat, tak som ho otocila a za chvilu bol zas na brusku, tak som mu tam musela dat vankus aby sa zas nepretocil a hned zaspal

foogy
20. jan 2009

evit - no jo, už se mrcasí, už ho to na zádech nebaví ležet.
a co dneska vaříš k obědu?
a jak pokračuješ s hubnutím?

evitkamalicka
20. jan 2009

foogy dnes si robim cestovinky s nivou, no kila mi nejako moc dole nejdu ale vidiet ze sa na tom stepri formuje postava, tak snad sa to rozbehne

foogy
20. jan 2009

hm, niva, tu mám taky mooc ráda! A to si děláš samotný těstoviny s nivou a nebo s nějakou zálivkou nebo omáčkou?
Neboj, ty kg se rozeběhnout, kor když piješ ten carnitin k tomu stepru! Člověk musí vydržet a nevzdat to. A to chce velkou vnitřní sílu!
A za kolik sis evit koupila ten steper?

evitkamalicka
20. jan 2009

foogy ja tu nivu roztopim v troche mlieka a supnem tam este nejaky taveny syr, takze taka omacka...stepper ma v akcii vysiel na 29EUR

foogy
20. jan 2009

evit - aha, takže takovou sýrovou omáčku, tu miluju, taky jí doma vařím a někdy do toho přidám i žampíky.

evit - tak to za dobrou cenu!
já mám v plánu sednout dneska večer v 8 místo na gauč na rotoped, zítra ti napíšu, jestli jsem si nespletla sedadlo, hihi.

vrana
20. jan 2009

Jů holky, velká gratulace prckovi ke Kubovi, jsem se trefila, juchů! Jestli jí budete psát, tak moc pozdravujte a vyřiďte prosím gratulace.

A taky velká gratulace Slunince k Natálce, je to kočka 😵 No a zachvíli luci, nechy a pak určo foogy a můžete to přejmenovat 😵

foogy
20. jan 2009

vráni - ahoj, hm, no jo, já tady zůstala s kristl poslední netěhu, co? Ale neva, kdo si počká, ten se dočká! Já jsem se právě zaměřila na hubnutí a to je taky boj!!! 😉

vrana
20. jan 2009

foogy neboj, to přijde 😉 a jak vy to teď máte, můžete se snažit?

foogy
20. jan 2009

vrání - nemůžeme, pač rozjíždíme podnikání, já jsem na pracáku a chci počkat, až to rozjedeme, pokud to nepůjde, tak nastoupím do nové práce, tak až potom, no, i když bysme oba chtěli hnedle! 😉

A co Karolínka? dělá jenom radosti?

luccii
20. jan 2009

jupiiiiiii mam obrovskou radost ze sluninciny Natalky!!! 🙂 🙂 🙂

nechynka
20. jan 2009

hoj holky
tak jsem byla dneska na tom NT screeningu a jsem naprosto nadšená neplatila jsem nic...akorát 50kč za fotečku....a je to NEGATIVNÍ
kulihrášek se tam točil jak na kolotoči....už máme 8cm a srdíčko bylo 157/min a posunuli nám termín...podle MS jsem 12+6 podle utz 13+5 a termín porodu 23.7.

foogy
21. jan 2009

Ahoj nechynko, ani nevíš, jakou mám radost!!!! Nechy, to je krása!!! A fotečku nám pak dáš do albíčka, abysme mohli taky juknout?
Nechy - a co manža? Byl nadšenej?

niikkyy
21. jan 2009

Ahojky holky..teda Vás najít 😅

Hlavně jsem tu hledala info o Slunince,psala mi že porodila a pak už ne,tak jsem koukala zda něco víte a hlavně fotečku malé 😵 je krásná,tak SLuni ještě jednou veřejně velká gratulace 😵

holky snad Vám neva,že sem zas lezu 😔

A taky jsem si jako až teď všimla,že Lucii je těhulka 😲 nestačím zírat....tak taky gratulu (opožděně 😅 ) a Nechynce taky....držím palečky ať je konečně vše OK 😉

Měj te se hezky holky..už neotravuju 🤐

nechynka
21. jan 2009

foogy,ju...dneska naskenuju a hodím do albíčka 😉
manža byl nadšenej...a pak mi říkal,že viděl prý pindíka....tak jsem zvědavá 😀 😀 😀
a děkuju,že jsi na mě myslela 😵

lu82
21. jan 2009

niikkyy: Neotravuješ, rádi tě tu vidíme. Nebo aspoň já. A co ty? Jak se cítíš?

lu82
21. jan 2009

nechy: Gratuluju. To je super, že je všechno ok. A konečně máš fotečku, že? Já ji nosila u sebe a furt jsem na ni čuměla. 😀

nechynka
21. jan 2009

nikkyy...ty seš prdloň proč by nám to vadilo...my jsme spíš rády,že tady není mrtvo 😉 děkuju za gratulace
tobě se to taky blíží kosmickou rychlostí...za chvilinku budeš mít Kubíka u sebe,co? 😵 😵 😵

nechynka
21. jan 2009

nikky...mám ji vloženou v průkajdě...a průkajdu mám schovanou na stole...a pořád tam koukám a koukám a koukám 😀 😵

nechynka
21. jan 2009

holky,nasysovala jsem k ledňáčkům...a urbi už je v porodce (nechali si ji tam kvůli vysokymu tlaku) a dneska budou vyvolávat....takže už tady bude další klučík Filípek 😵 😵 😵

niikkyy
21. jan 2009

tak jsem se tu dlouhoooooo neukázala,tak jsem nechtěla otravovat 😅 jen jsem hledala tu Sluninku a pak tady našla dvě těhulky a čumím jak tele 😀
No jo,Kuba za chvíli vyleze..už aby to bylo 😅

Lu: malá je fakt rozkošná,teď jsem ti koukala do albíčka 😉

Nechy: jen se kochej fotečkou na krásně zdravé miminko..to je krása co? půjdeš na 3D? 😵 Já jak mám doma ty fotky 3D tak mě ty černobílé nezajímaj 😀 😀 😀 😀 jak tam neni skoro nic vidět a na tom 3D je krásnej,tak se kochám stále 😵

foogy
21. jan 2009

Aho niky - proč by nám to vadilo, šak jsi k nám taky jeden čas chodila - a každý, kdo sem chvilku chodil, k nám patří, že? Šak jsi koukala do albíčka, co už tady máme dětí, viď? Tvůj Kubík tam bude taky, už brzo.
Niky - a jak se cítíš?

Ahoj lu!!!! Tak co spin? Včera jsi byla, ne? Nebo si to pletu?

nechy - tak se těším na fotku! Nechy a manža by radši kluka než holku, jo? že už si tam toho pindíka vysnil, hihi.
Stejně je to s těma partnerama sranda, fakt!

nechy - my si s Urbi čísla vyměnily, takže až porodí, okamžitě se připojím a vše napíšu.

nechynka
21. jan 2009

foogy,tak to už se těším na sms..že je Filípek na světě...doufám,že se urbi nebude dlouho trápit

foogy,ju radši by kluka...ale za holku bude taky rád...a stejně tak já bych holku radši, ale když to bude kluk tak se zlobit nebudu 😵 hlavně že budou zdravoučky..... 😵 😵 😵
holky a 20.3. jsem objednaná na echo srdíčka...jestli nemá kulihrach nějaky vývojovy/vrozeny vady srdíčka

niikkyy
21. jan 2009

Urbi už prej má v sobě tabletku na vyvolání..tak snad jí nebudou dlouho trápit 😵

Jsem zvědavá na sebe..to jako se asi po..... 😔 Stačila mě povzbuzující sms od Sluninky typu,že už ví,jaké to je lézt bolestí po zdi..to mi fakt dodalo energii 😀 😅

Foogy: no jo koukala jsem právě do tabulky..spíš jsem čuměla jak tele 😅 😀
Já jak se cítim? celkem OK..jen mě šíleně berou záda...ono neni divu s tím mým obr břichem 😅 doufám že mimoušek nemá 5 kilo 😅

niikkyy
21. jan 2009

Nechy: srdíčko bude určitě v pořádku....na tom jsem ani nebyla

foogy
21. jan 2009

nechy - s nima je sranda, furt že chtěj kluka, se narodí, tak jsou pofraní, ale pak už se nemůžou dočkat na druhý a na holku a jsou pofraní z ní. Hodně to takhle na kámoších sleduju.

holky, kolik vůbec plánujete dětí??

niky - no, jsem tuhle koukala, že ho máš pořádný! Jenže ty jsi jak tintítko, tak je to o to víc vidět, co?
A ty samé sms, co jsi od sluni dostávala ty, jsem dostávala taky a říkala si, jestli to tady vůbec mám ventilovat. Si asi pěkně užila, chudinka! Ale malá je krásná!

nechy - si taky myslím, že jste si už smůlu vybrali a teď už to bude všechno OK.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre