Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
22. jan 2009

prcku vitaj doma 😵

prcekkk
22. jan 2009

ahojky evi,díky

evitkamalicka
22. jan 2009

kedy das nejake foto maleho? uz sa neviem dockat

prcekkk
22. jan 2009

evi,už se na tom pracuje 😉

prcekkk
22. jan 2009

tak alespoň jedna,pak dodám další

danka24
autor
22. jan 2009

ahooooj aneeeetttt blahozelaaaaaaaam a nieze sa budes dlho spamatavat 😀

evitkamalicka
22. jan 2009

anet ten je krasny 😵

prcekkk
22. jan 2009

ahojky dani,tak co,jsi překvapená,že je to Kubík? 😀

evit,díky...nemůžu se vynadívat a furt na něj čučim 🙂

danka24
autor
22. jan 2009

prcek jasne .. dostanes na zadok.. akurat obdivujem maleho kubika 😀 je nadhernucky taky mnam mnaaaam daj mu velky boztek

evitkamalicka
22. jan 2009

anet to ti verim, my sme sa tiez zo zaciatku na Adamka furt pozerali...a kojis? ako ti spinka? je dobrucky?

prcekkk
22. jan 2009

určitě dám 😉

prcekkk
22. jan 2009

holky,musim se rozloučit.jdu vybalit věci a ještě odpočinout...trošku se děsim noci 😒

nechynka
22. jan 2009

konečně jsem se sem dostala...a propásla jsem prcka ☹
Anet,je super,že jsi konečně doma...a Kubík...krasavec...ukázkovy miminko...fakt jste si na něm dali záležet 😵 😵 😵 a je podobnej na tatínka,co? 😉 😵 😵

prcekkk
22. jan 2009

ahojky nechy 😵 je spíš po mě

nechynka
22. jan 2009

prcku mě přijde že vlásky má po tobě...ale obličej po taťkovi 😵 ale je faáááákt moc krásnej...gratuluju 😵 😵 😵

foogy
22. jan 2009

ahoj ANETKO!!!!!
ještě jednou obrovitánská gratulace! malej je kouzelnej!!!

prcekkk
22. jan 2009

díky,nějak mě to furt nedochází 🙂

holky,fakt musim. 😒 mějte se a já se zase ukážu...papa 😲

foogy
22. jan 2009

Anet, doufám, že nám pak přijdeš povyprávět, jakej byl porod a co tatík a tvoje pocity a tak.

nechynka
22. jan 2009

ju prcku,foogy má pravdu...jsme hrozně zvědavé 😀 ale první si odpočiňte a aklimazujte doma...jste si v porodce museli užít...týden

foogy
22. jan 2009

nechy - a taky jsme zvědavý na tvoje bříško, naposledy máš fotky z 10.tt, teď už jsi trošku poposkočila, ne? 😉

nechynka
22. jan 2009

foogy, 😀 😀 😀 ty seš darebačka....a koukala jsi na fotky kulihracha? bříško vyfotím večer,ju?
dneska jsem si koupila maskovací(maxi volné) tričko, ještě musím pořešit kalhoty...už mi začínají být všechny pěkně těsný (teda kromě tepláků 😝 )

nechynka
22. jan 2009

a propóó....co jsi nám včera chtěla říct? 😎

foogy
22. jan 2009

nechy - to víš, že koukala, je to malej prcínek!! Ale máš ho vyfocenýho docela zblízka, ne? Je na té fotce takovej velikej!! Rozkošnej! 😵
A jaký tríčo sis koupila? No, za chvíi budeš kupovat těhu kalhoty, co? moje kámoška si kupovala z mimibazaru a fakt nádherný! Hlavně levný - jedny teplejší jako elegantní a druhý rifle a za pár šprdlíků a nevonošený.

foogy
22. jan 2009

a seš pěkně zvědavá, víš to?

nechynka
22. jan 2009

foogy 😀 no jo vím....taky budu brzo stará 😀 😀 😀
takový růžový s kr. rukávem....přes prsíška těsnější a na břichu volno 😉 budu muset mmb taky prošmejdit...ale bojím se to objednat bez zkoušení 😔
foogy,to není zblízka...to on je asi takovej obřík....je o týden starší než by měl být (což vím,že není páč nic nebylo) tudíž musel být počatej 3nebo 4.11....takže bude obřík....

danka24
autor
22. jan 2009

aj ja som zvedava a nechcem byt skoro stara.. 😀

foogy
22. jan 2009

nechy - jůů, růžový, to bych chtěla vidět!!! To musíš bejt kóooča!
nechy - ta kámoška říkala, že se prej pořádně změřila i stehna a tak, tak já nevím, asi bych měla taky strach, no, to se ti nedivím...

foogy
22. jan 2009

tak já vám to teda napíšu, no 😉 😀

nechynka
22. jan 2009

fooogy,tak šup šup.......jsem napnutáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😅

nechynka
22. jan 2009

foogy,ty jsi potfora....dyť já tady u pc zkolabuju zvědavostí 😠 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre