• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začali sme a stale začíname IX.

3. júla 2012 
autor
ahojte tak tato stranka sa prepada coraz nizsie ... heeej mamicky a tehulky a snazilky to takto dovolite :frowning2: :angry:
5. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dani!!!

no, mě nebaví si tady povídat sama, no... :frowning2:

holky, o páje nic nevíte? nebo se na nás prcek vyprdl, že by už porodila a Anet to sem nenapsala...

a jak se máte? co u vás nového?
5. feb 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooj fogynka tak odkedy maju baby drobcov doma tak na nas nemaju cas.. a prcek uz tu nebola ani nepamatam a megan uz duplom

my sa mame fajne vcera sme boli vonku tak jedna kamoska ma doma 2deti vek tak ako ja a brali sa o mesiac neskor.. potom kamoska dalsia ide rodit a dalsia je teraz tehulka .. tak som sa tam citila ...ale co uz
a ty mas co noveho??ako predajna ? bisnis ide?chodia ludia?
5. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani - to musí bejt fišty kolem dětí, viď?

dani - musíme vydržet, i když na psychiku je to blbý, viď? Já teď hodně jezdím za holkama, které dětičky už mají a muchluju se s nima, to mi pomáhá.

prodejna dobrý, už máme druhou velkej kšeft, jeden pán rozjíždí penzion, tak si od nás pár kousků vezme, takže paráda. No a zítra mě čeká letáková akce, od pondělka zase roznášíme, lidi na to docela slyší. A lidi chodí málo :frowning2: Ale oni jsou teď i prázdniny
5. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ake prazdniny??? fogy ludia pridu len treba vydrzat a u nas to je tiez hrozne..
5. feb 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani - u nás jsou právě jarní prázdniny...
No, ještě jsem naději neztratila a čekám, doufám, že se dočkám :grinning:
5. feb 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak niikkyy se dnes narodil Kubicek, 3850 g. Gratulujeme! :slight_smile:
5. feb 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megn - díky za info!
tý jo, skoro 4 kg, no, chudák holka!
a co paji? nikdo nic neví??????
5. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuu uzasny! niky moc blahopreju!!! :slight_smile: konecne se dockala! :slight_smile:
5. feb 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kuřátka... :dizzy_face:
je fakt že tady je poslední dobou mrtvo a taky mě to pěkně štve :frowning2:
foogy,bříško mám vyfoceny...ještě je to pořád takovej špek...ale je fakt,že už ho mám i ráno,že už nemizne jak dřív :grinning: ale nejsem schopná to postahovat do PC...ale fakt to napravím slibuju :wink: :dizzy_face:

nikky gratuluju... :dizzy_face: a už se těším na fotečku :dizzy_face:

a o páje taky nic nevím...ale pořád na ni myslím...snad už to má za sebou....vždyť už jí to měli začít vyvolávat nějak ve středu,né?

a luci jak se daří tobě? už nakupuješ výbavičku? :wink:

mě čekají za týden ty tripple testy...a jsem z nich pořádně nervozní ale snad to bude OK když ten screening jsem měla negativní
6. feb 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nechy!!!

jéé, tak se budu těšit na fotku, až to stáhneš :dizzy_face:
Nechy a jak se máš? co plánuješ na víkend?

no, taky si říkám, že by pomalu měla jít pája domů, ale my zprávy žádný nemáme :frowning2:

a všechny testy ti vyjdou krásně, neboj nechy, všechno bude fajn!!! Věř mi! :wink:
6. feb 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy,co plánuju na víkend?
no pokouší se o mě nějaká nemoc-třeští mě hlava, teče z nosu a začínám kašlat....takže to nechci podcenit,protože teď kolem řádí chřipky s vysokyma teplotama....takže sobota bude ve znamení válení se na gauči a popíjení horkého čaje...+procházka s pesanem

a neděle ségra bude slavit narozky,takže pojedu k ní...teda pokud mi bude líp :wink:

a co ty plánuješ na víkend?
já ti ještě ani nepochválila ty koupelny co navrhoval miluna...jsou super...akorát bych taky volila veselejší barvičky (ale přání zákazníka je rozkazem :wink: )
a super,že už máte nějaky kšeftíky :dizzy_face:
6. feb 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naždarté holký :slight_smile:
6. feb 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky

sluni vitaj, tak ako mamina?
6. feb 2009 o 11:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...no mazec, jsme nejšťastnější na světě, malá je andílek, strašně hodná, akorát u kojení pořád spí :grinning:
6. feb 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechy - kočí, to nepodceňuj, kámošky jsou nemocný a měly 39,5, prej úplně blouznily!!!!!!!!!!!! Hezky se vylež!!!

jo, díky za koupelny :dizzy_face:

Já jsem celý víkend zase na brigádě na fitku, miluna stejně v sobotu hraje až v Jablonci, takže v poledne jede a vrátí se o půlnoci, tak jsem si řekla, že než bejt sama doma, radši půjdu něco vydělat :wink: A už se docela těším! Oni tam chodí fajn lidi, dycky pokecáme...

čau sluní!!!!!!! Malá je krásná! Niky mi pak posílala ještě jednu fotku - no, nádhera! A co porod?
6. feb 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy...porod největší psycho v životě, taková bolest, to snad není ani možný .-) ale už jsem na tu hrůzu zapomněla a dokonce ještě jednou to zvládnu :grinning:
6. feb 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sluní - ježiši :frowning2: Mazec, jo? Asi budu adoptovat :grinning:
6. feb 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy...ale za ten konec to stojí :wink: jak kdyby z Tebe vytáhli všechnu zátěž, já tu zátěž mám teď v postýlce :dizzy_face: :slight_smile:
6. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sluni - tak jí od tety Foogyny pohlaď a dej pusinku :dizzy_face:
6. feb 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme doma z prechadzky, ja rozmyslam co si dam na obed a Adamko v postielke debati :grinning:
6. feb 2009 o 13:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitko - jojo, už povídá, jéé! to je krása! to bude ukecanej asi po tetě Foogyně, hihi :grinning:
6. feb 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy debati a este ako, je strasne zlaty...dala som nejake fotos do albumu
6. feb 2009 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit - no jo, je překrásnej!!! holky, vy máte tak krásný dětičky!!!!
6. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky, chtěla jsem poprosit, až budete mít chvilku jestli byste nehasovaly pro naši Káju a ségru Terku :dizzy_face: Děkujeme moc.

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=3908
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=3904

PS. Už máte zase nové miminko??? :dizzy_face:
7. feb 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vráni ahoj hlasováno
7. feb 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zpráva od anet: pája mi psala.mají matyáše 3550g a 50cm,rodila císařem
8. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foogy diky za predani zpravicky :slight_smile: pajince moc gratuluju a preju Matyaskovi hoooodne zdravi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé gratuluju pajici k Matyáškovi a už se těším na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky jak se máte po víkendu?
9. feb 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky moc gratuluju Pajince k Matyášovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok