Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
9. feb 2009

ahojda

paji graulujem

https://www.youtube.com/watch?v=E2neCRqni3M


https://www.youtube.com/watch?v=fS9qdk8FPeM


😅 😅 😅
lepsia kvalita sa mi nepodarila

foogy
9. feb 2009

ahoj holky!

nechy - já hrozně, celej víkend jsem brigádničila, myslela jsem, že překecám milunu, aby mi dal dneska volno a šel do obchodu sám, ale mám moc práce, takže už tady zařezávám, ale je to děs, potřebovala bych si odpočinout a vyspat se.

a večer jdu s našima do divadla, tak se těším!!!

nechy - a jak ty a víkend? Je ti líp? Asi jo, když jsi v práci

evit - juknu na to večer, pač v práci se mi to strašně pomalu a dlouho stahuje, co tam je?? 😉

foogy
9. feb 2009

nechy - a pak se těším na fotky břucha 😉

jo a anet mi včera akorát stihla napsat, že je to hrozný, že má dole 15 kg!!!!! že malej Kubík hodně pláče a nejvíc v noci. Manža je jí prej velkou oporou a moc jí pomáhá a tchýňka taky, prý vozí o 106, aby si Anet mohla aspoň chvíli schrupnout. A pozdravuje! 😵

nechynka
9. feb 2009

ahoj foogy,evit
evit-odkazy mi nejdou otevřít v práci...tak se juknu doma,ju? 😉

foogy,chudina anet..budu ji muset napsat ať se drží!musí to být hrůza...ale říkají,že nejhorší je přežít 6tinedělí že pak už se to srovná 😉

no já...mám samy šoky...zatím to doma šlo...ale včera přišla krize...volala jsem manžovi do anglie a 15minut mu brečela do telefonu....přišla jsem domů a nefungovalo nám v půlce baráku elektřina...v koupelně a kotelně tzn.že jsem se nemohla včera ani umýt (páč nám ani kvůli tomu nefungovala teplá voda-takže jsem šla do práce jak šmudla-čuník 😔 ) a netopilo mi topení (takže jsem měla všude 18*C)...no a do toho krize-nešlo to opravit,tak že to necháme opravit dneska od elektrikáře...nakonec mi ráno do práce volal tchán,že se na to podíval než šel do práce a už to funguje všechno-nejspíš nám napršelo do nějakyho venkovního světla a vyhazovalo to jistič...takže jsem šťastná jak blecha a těším se domů do vany 😵

nechynka
9. feb 2009

a k tomu všemu štěstí....my dneska začalo týct něco z kozisek 😔

lu82
9. feb 2009

Ahojky kuřátka,

evit, teda to čumím. Naše Eliška nemá ani náznak toho, že by se otočila ze zádíček na bříško. A hlavičku začala takhle zvedat teprve včera. Fakt je moc šikovný. 🙂

lu82
9. feb 2009

nechy, to je v poho, mně to tak taky dělalo. Je to mlezivo a tvoje prsíky se začínají připravovat na krmčo. 🙂

evitkamalicka
9. feb 2009

juuj chudinka Anet, maly ju asi dost vycerpava

lu82
9. feb 2009

Jo a taky obrovská gratulace Pajince.

Anet, neboj, po šestinedělí to bude lepší. Aspoň jdou ty kila dolů, ne? 🙂

foogy
9. feb 2009

Nechy - a co na to manža, když jsi mu takhle brečela do telefonu?
A to je pech s tím barákem - celou dobu nic a pak odjede a ryc, co? to znám, to je přesný! Ale ještě, že máme tak hodné tchány!!! Můj je taky strašně moc šikovnej!
Nechy a tu dnešní vanu ti závidím, já se té naší vany asi nedočkám ☹

no, po icq zněla dost zdrceně, ale sama psala, že doufám, že se to po 6tinedělí uklidní.

lu82
10. feb 2009

Jejda, tady je mrtvo.

lu82
10. feb 2009

My se právě vrátily z poradny. Eliška váží 6210 g, měří 67 cm. Dostala pichanec a ani nezaplakala. Je to šikulka, určitě po mamince 😀

foogy
10. feb 2009

ahoj lu

no, téda, ta je šikovná! copak dostala za odměnu? to už se i pronese, co?

prcekkk
11. feb 2009

halo,je tu někdo? 😵

evitkamalicka
11. feb 2009

jeee ahoj Anet 🙂

nechynka
11. feb 2009

ahoj Anet,ty ještě žiješ? 😵 😵 😵 jak se vám daří?

prcekkk
11. feb 2009

ahojky evi a nechy...no jo žiju 🙂 už jste mi chyběly.
no začínáme dokrmovat Nutrilonem,protože Kubíkovi moje mlíčko nestačí 😒

evitkamalicka
11. feb 2009

prcku nebud z toho smutna, hlavne ze maly papa a je zdravy, mi Nutrilonujeme od 2. tyzdnov

prcekkk
11. feb 2009

já nejsem smutná jsem ráda,protože stále řval a nikdo nevěděl proč,protože jsme byli třeba hodinku najedený,víš?a dnes v noci spál krásně a budel se po 2,5hod.,což je úžasný a já se pořádně vyspala 🙂

nechynka
11. feb 2009

prcku hlavně že bude Kubík spokojenej 😉 proto tolik plakal? už jste byli u paní dr.? a jak to všechno zvládáš?

evitkamalicka
11. feb 2009

prcku no vidis, tak bol asi len hladny

prcekkk
11. feb 2009

asi jo,ale berou ho i prdíky,ale už je to lepší...u dr.jsme byli včera.Kubík má 4061g 😉 krásně přibírá

evitkamalicka
11. feb 2009

prcku nuz s prdikmi sa trapia hlavne chlapci, ale ono by to malo po 3. mesiacoch prejst

prcekkk
11. feb 2009

no jo,máma mu ani nedá najíst,tak mi musel pořádně vynadat 😀.

evit a kolik ti Adámek zezačátku vypil a jak dlouho spal?nepamatuješ si?

prcekkk
11. feb 2009

evit,tím nás dr.taky uklidňovala,tak už aby to bylo...a taky začíná být Kubít pěkně vyčuraný 😀 jak se položí do postýlky,tak začne řvát jak ďas,protože chce chovat

prcekkk
11. feb 2009

nechy a co ty a výbava pro kulihráška?už nakupuješ? 🙂

nechynka
11. feb 2009

prcku 😀 😀 ale přibral krásně 😉 a jak je už velikej na výšku?

evitkamalicka
11. feb 2009

prcku myslim ze sme zacinali na 90ml a spinkal mi 3 hodinky, potom 120ml spinkal 3-4 hodinky a teraz mi vydrzi bez papania cez den 4-5 hodin a v noci 7 hodin alebo celu noc prespi takze nepapa vobec, ale my uz na obed davame zeleninku alebo ovocie+troska Nutrilonu na zapitie a vecer davame kasicku tak mozno aj preto

nechynka
11. feb 2009

prcku moc né...nějak není čas,nálada...nebo já nevím co mi chybí...zatím mám objednaný jedny dupky a mikinku z mmb!a dneska se chci jít podívat k nám do tesca...mají tam mít mimi oblečky v akci 😉 a možná mi doveze manža něco z anglie 🙂 😉
kolikátku oblečky vůbec nosíte? vleze se Kubík do 56? nebo má už větší? a řekni mi co je zbytečny kupovat-co vůbec nepotřebuješ? a naopak bez čeho se neobejdeš?

prcekkk
11. feb 2009

nechy,to ho neměříla,tak to budu muset doma nějak zkusit 🙂

evit,aha.tak to Kuba vypije 70ml a spí tak 2-2,5hod.,ale určitě budeme přidávat 🙂 mléko sice mám a dost,ale slabý,takže ho mám kojit jen přes den a dáváme fenykl.čaj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre