Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
19. máj 2009

ahoj holky...my se tady všechny fakt asi už neslezeme ☹ já se omluvuju,že vás zanedbávám ale v práci zaučuju novou paní....takže prostě fakt na net nemůžu a doma jsem většinou už tak KO že prostě se juknu jestli tu někdo byl a jdu do hajan....ale slibuju,že se polepším...doufám,že se ukážu večer a třeba tu někoho potkám 🙂

prcku máte nádherny fotečky z vítání občánků a prcek junior roste jako z vody 😵

evit,adámek je šikulka 😵

megn,co honzík? je hodnej?

dani a tobě to taky neuvěřitelně letí...za chvilku budete mít miminko u sebe 😵

foogy,a jak se máš ty holka? co miluna? nejni z tebe už náhodou vdaná paní? 😉 😀 😵

jinak mi se máme fajnově...už jsme přestěhování s manžou v nové ložnici,kočárek už je taky objednanej...měl by být začátkem července,no už mi zbývá dokoupit drogérku a matrace do postýlky a no a v červnu už mě čeká praní hadříků.....jéééé já se tak těším 😵 😵 😵 už se nemůžu toho našeho uzlíčku dočkat 😵 holky a musí se všechny ty pidi oblečky žehlit?asik jo,co? 😅

holky a látkujete některá? já bych to chtěla zkusit-nebo kombinovat s jednorázovkama ale vůbec nevím co mám pořídit -co k tomu potřebuju a jak se to vlastně provozuje (jako uvazuje ty pleny) 😔

helisek84
19. máj 2009

ahoj holky, jdu vás po dlouhé době pozdravit...občas nakouknu, ale nepřispívám...

nechy, koukám, 30tt...to je krásné, jak to letí...kde máš nějakou novou fotku, co? se těším na pupendo

nechynka
19. máj 2009

ahoj Helisku 😵 fotečka bude slibuju....večer se pustím do albíčka...musím ho celý zaktualizovat... 😉 a jak se máš ty? 😵

nechynka
19. máj 2009

megn,teď jsem ti prošmírovala albíčko...Honzík je úžasnej na tom plavču....úplně vidím z něho plavčíka z pobřežní hlídky 😀 😵 😵 😵 😵

megn
19. máj 2009

jéé ahoj miláčkové!
To je fájn, že se někdo ukáže! 😵

danuško ukáž drobečka křásného 15ti týdenního! 🙂 je ti dobřem všechno v pořádku u tebe, práci zvládáš?

Nechynko ooo to děkuji, Honzíček je plavec tojo, poprvé v bazéně a hned dostal plno pochval od paní instruktorky.. hlavně z potápění! mám strašně šikovného kluka, to se nevidí jen tak hned na první lekci potápět.. z toho byla ta dotyčná paf 🙂 prý co sním doma dělám.. tak různě ho od miminka močím ve vaničce, v kyblíku a ve velké vaně.
Koukám co tvoje album a nic 😕 nic nového 😢 30 tt je krásný, už to máš za pár? Jak to snášíš? Už je těžko? Ty poslední dva měsíce budou nejtežší, nejufunější 😀
žehlit určitě ano, případné bakterie zničit.. ale raději později, ať jsou hadříky co nejčerstvější

tys pořád v práci? A do kdy budeš pracovat? Do 34 tt?
a Honzíček je pohodář, jen ty noci jsou na palici..

wrtulka
19. máj 2009

Ahojky kočky.. neodolám abych na vás nejukla!!
Moc ráda vás vidím.. Megn včera jsem ti koukala do albíčka a Honzík je opravdu krásnej🙂 celkově sleduju co je ve vašich albíčkách nového 😵
Nechy a jak ti je? kdy už budeš doma odpočívat?
Megn jak se máš?

megn
19. máj 2009

Ahoj Helenko!
Jak se máš?

evi koukala jsem teď na video, je božííí! 🙂

megn
19. máj 2009

jééé wrtulko ahoooj! děkujeme 😵 jak bylo na dovolené? To víš, mi to taky nedá a občas zašmíruji, přece jen jsme toho prokecaly společně všechny dost 🙂
držím palečky na již brzské mimušátko.. Leontýnku 😵

evitkamalicka
19. máj 2009

jeee ahoj kocky 🙂

megn
19. máj 2009

evi z Adamka je už teda pořádný tygr, leze jak o život a ty nohavice jak za ním plandají 😀

evitkamalicka
19. máj 2009

megn no v tom overale sa mu neslo moc dobre...aspon daleko nezdrhol 😅 😀

wrtulka
19. máj 2009

Megn na dovče bylo pohádkově!!!
Viděla jsi fotky? Chceš hodit odkaz? fakt jsme si to maximálně užili!
výletili jsme odpočívali, opalovali se.. snažilkovali se 😀
no čerpali jsme energii 😵 na to IVF co nás čeká už pomalu začínám odpočítávat.. začneme kolem 5 června..
a taky si říkám že holčičí embrijko by možná bylo lepší.. že by bylo silnější a zvládlo by to pravděpodobnějc..
nicméně budu vděčná za cokoliv! i dvojčátka..to bych te´d už brala spíš jako víc než jedno 😀

evitkamalicka
19. máj 2009

megn a co vy? zubky ziadne? co uz dokazete?

helisek84
19. máj 2009

ahoj meg 😵 jde to, děkuju 😉

megn
19. máj 2009

wrtulko jůů určitě pošli odkaz ať se pokochám.. nadýchám trošku vůni moře, čerstvého vzdoušku..
fajn že jste si užili, odpočali a hlavně nabrali sílu. říkáš kolem 5 června? To je za dveřmi! víš co? tak přeji ti ty dvojčátka za to trápení cos měla..

evi kolikátku má Adámek už velikost oblečení? Honzíček se umí otáčet, vřískat, pištět, hezky se už zvedá do sedu s mou pomocí.. tak jsem zvědavá kdy začne sedět, už se těším 🙂 zoubky nemá, ale myslím si, že se tlačí podle toho jak zuřivě dudlá a má často takový bolevý výraz ve tváři

megn
19. máj 2009

heli jednou jsem něco zahlédla, že se budete stěhovat? Nebo už jste? 🙂

megn
19. máj 2009

teď jsem koukala na album sluninky.. Natálka je krasavice a má nádherné náušničky 😵

a Luci má ten pupík teda řáný, moc ji to těhu sluší, vypadá šťastná a spokojená 🙂

wrtulka
19. máj 2009

megn moc díky..
trápení za námi a před námi možná ještě větší..
ale ne dokud nejde o život tak jde o ho..o 😉 takže úsměv 😉
Však ty sis taky zažila s manžou viď? měl náběh na infarkt?
fotky posílám:
http://wwrtulka.rajce.idnes.cz/Dovolena_Rhodos/

megn
19. máj 2009

wrtulko krásné! ta atmosféra úplně na mě dýchla! 😵 musím si moře užít aspoň z fotek. Letos v létě jedeme do Alp, já teplomil, ale nemůže být vždy po mém. Loni jsme nikde nebyli kvůli těhu, tak se těším i tak.

na fotce jsi nějak roztáhlá, tos udělala naschvál? 😀

Ona ta cesta za štěstím musí být náročná, občas padne určitě nějaká ta depka viď? Máš super chlapa a vzájemně se opřete o sebe.
jak se ti daří v té staronové práci?

S mým chlapem je to v pořádku, měl kolabs.. srdce má v pořádku, vypadá to že to bylo od páteře. Tak chodí na neurologii a zatím je to taky vše ok.. 🙂

helisek84
19. máj 2009

meg, budeme se stěhovat, zatím pracujem a pracujem

evitkamalicka
19. máj 2009

megn nosime velkost 80 ale uz asi dlho nebudeme

megn
19. máj 2009

heli to jsou fajn zprávy. Takže jsi v klidu a v pohodě. Si pamatuji ty výlevy tchýně tenkrát. Pracujte pracujte, odměna bude sladká 🙂 jdete do bytečku? Renovujete, nebo už byly nějaké úpravy?

megn
19. máj 2009

evi kdy ti Adamek začal tak lozit? Teďkom někdy? a kdy sedět sám? bezpomoci

evitkamalicka
19. máj 2009

megn prve pokusy o lozenie boli pred mesiacom, ale takto pekne zacal asi pred tyzdnom a sam sa este neposadi, pokusy sice uz su ale este sa mu to nepodarilo, ale to vraj nie je problem...dolezitejsie je lozenie, deticky by vraj mali zacat lozit najneskor do 9. mesiaca

wrtulka
19. máj 2009

megn ty roztáhlý fotky dělá rajče víš 😔 původně tam vypadám normálně..
ještě na tom asi zapracuju zkusím je otočit už v pc tak uvidíme..jeslti budu taková roztáhlá i tak 😀
no my asi taky dlouho nikam nepojedeme čeká nás střecha na domečku a to IVF.. před střechou..

cesta je náročná hlavně ty špatný zprávy jedna za druhou to tě dosane..Chlap je sice super, ale přece jen nejsme jedno tělo jedna duše a každý z nás to prožívá jinak..on se snaží moc.. ale i tak prostě to bere jinak chlapsky bez emocí jako já zato s chlapskou ješitností 😀
a pak to čekání.. ale to nám kupodivu dodalo sílu.. k dalšímu boji a taky k přemýšlení..

megn
19. máj 2009

wrtulko to čekání je asi nejhorší.. tedy je dobře, že už se to všechno nějak hlo, čekání ještě bude.. ale určitě už né tak dlouhé, moc vám to přeji ať je to max.10 měsíců.. je v tom i těch 9 bříškových 🙂
vůbec nevím co to IVF obnáší.. ale musí s tím být hodně práce, zařizování, běhání a ty finance..
ono se vám to brzy vrátí, třeba v těch dvojičkách 🙂

evi ono se občas stává, že děti přeskakují lekce.. a Adamek přeskočil sezení, ale to vůbec nevadí. zato leze úplně úžasně, no je to šikula!

wrtulka
19. máj 2009

megn ani nechtěj vědět co IVF obnáší navíc my jsme nějakej extremén případ asi nebo co ☹
však jsi asi zaznamenala že nám doporučili jednoznačně dárce..to bylo asi zatím to nejhorší obodbí..
řešíš co dál jeslti do toho jít s tím rizikem že vám dávají šance že přežije jedno embrio z 10 (a to musíš mít 10 dobrých vajíček) nebo dárce? nebo nic?
to bylo asi nejhorší.. říkám zatím..
teď na nás v jiném centru zkombinují všechno co dnešní věda umí a uvidí se .. takže si tak nějak nedělám iluze.. že by se to hned povedlo.. to bysme měli moc jednoduchý jo a bude nás to stát kolem 35tis
takže se tak nějak připravuju na to že to nejhorší nás teprve čeká ...

megn
19. máj 2009

wrtulko jůůva to se moc dobře nečte. No nepříjemnosti jsou to řádné. Ale věříš, doufáš a to jedině tě drží nad vodou..?
teda peněz to stojí, no hrůza.. ale co peníze budou, my nebudem. Přednější je zdraví a zdravá mysl že jo.
Takže vyzkoušíte co se dá a v tom nejzašším případě by jste šli do dárce, nebo ? To si raději nepřipouštět, když zatím není důvod..?

helisek84
19. máj 2009

meg, je to byt 3+1, celý ho rekonstruujeme, jen na topení už letos nezbyde, tak to až příští rok...tchýně má výlevy pořád, ale je škoda na to plýtvat písmenama

wrtulka
19. máj 2009

megn tady v Pardubicích nás do dárce docela jako tlačili..
ale jak jsme změnili centrum tak oni mají hodně dobré výsledky - jsou nejlepší v Brně..jo jezdíme do Brna je to složitý a vůbec ale byli jediní v ČR kteří nám mohli nabídnout ty nejlepší technologie..naději..
Doktor který nás má je mladej super pohodář kterej respektuje že dárce nechceme a tak se z toho snaží vybruslit s tím co máme.. fakt se snaží ale 35 tis je hodně no.. myslí to dobře tak to tak zkusíme.. ještě má pro druhej cyklus v záloze že by se spermoušové odebrali manžovi z nadvarlete jeslti by tam nebyli lepší..
takže určitě dva cykly zkusíme..
bude to kolem 50 tis a teď v době krize .. nevím jeslti pak budou peníze jít dál..

já jsem už teď ve fázi že bych do dárce už klidně šla ale manža by to nerozdýchal... možná k tomu bude muset dojít možná ne...

já vím není to veselý čtení.. ale nechci si stěžovat.. jen se z toho ráda vypovídám.. tak to klidně pusť druhým uchem ven 😉 😀 protože jsme teď fakt poměrně v klidu..
čeká nás teď ten cyklus IVF a já to beru trochu jako naději ale víc jako zdroj informací..víš budu šťastná když vypěstujou jedno zdravý silný embrijko a to mi dají.. budu vědět že i když se to nepovede tak je šance .. naděje..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre