Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
5. jún 2009

to je dobře, že ti Kubík spí přes den. jednu dobu dělal neplechu že? Mi Honzík taky, někdy spí lépe, někdy hůře. teď ho nechváám vyhrát, ale za chvíli ho zpacifikuji zpátky ke spánku

megn
5. jún 2009

na plavčo? Super, prckovi se to bude líbit!
Fijůůů takže s váhou už jste nás určitě trumfli! 🙂

prcekkk
5. jún 2009

no jde spát v 7,pak se budí okolo 1 a pak v 5,ale spíš to,že nezabere uplně na tvrdo a vždy,když vyplivne dudáka,tak začne kňourat,víš?jinak na jídlo 2xv noci

megn
5. jún 2009

My jdem plavčit zítra, Honzík si to užívá jedna báseň, potápím ho, splívá, vodu úplně miluje. Doma ho taky morduji ve vaně.. a na signál na který jde pod vodu reaguje brafurně

megn
5. jún 2009

točí se ti Kubík nebo něco?

prcekkk
5. jún 2009

dr.říká,že to vyběhá,tak v to budu doufat,protože jí tak,jak má hýbe se až dost - asi to bude pěkný éééro,až začne lést 😀

megn
5. jún 2009

ááha, takže závislost na dudánkovi. áááha, to u nás nejní. Honzík dydynu nechce, ale zato chce dudlat v noci mě 😠

megn
5. jún 2009

a na váhu mudra neříkala nic? Mi říkala doktorka, že tu váhu co měl HOnzík v těch 4-5 měsících je na kojeného i tak dosti, ale pokud je kojený je to ok. Kdyby byl na UM tak by nás rubala, že váží moc

prcekkk
5. jún 2009

točí se,ale zatím jen o čtvrtku....ale když ho mám na klíně,tak chvilku neposedí,furt skáče a v postýlce,když leží,tak se furt vykopává a začíná se obracet na bříško....teda hledá ten fígl,jak se otočit

megn
5. jún 2009

kolik ti toho Kubík naspinká?

megn
5. jún 2009

aha, na bříško.. to já furt chodím a otáčím z bříška, páč mu to nejde nazpět. teď jsem ho byla 4x otočit 😠 😀

prcekkk
5. jún 2009

přes den potřeba dudák není,ale na spaní jo,bohužel

říká,že to vyběhá....a co s tím mám dělat?jí tak,jak má,někdy i méně

megn
5. jún 2009

fiju vám už táhne k 5ti měsícům. Toto uteklo Anet co? Půjdete ještě do druhého prcka? 😀

prcekkk
5. jún 2009

dopoledne,tak 2-3hod.,po obědě tak 1,5hod. a pak odpol. 1hod. - vstáváme okolo 7:30 a chodí spát 7-7:30

evitkamalicka
5. jún 2009

ahoj maminy 🙂

megn
5. jún 2009

tak to joo pokud jí tak jak má. Teďkom baští hezky.. až odrostou to budou cavyky. těšíš se? 😀

prcekkk
5. jún 2009

já ne 😉 co vy?

zatím ne,určitě se chci vrátit někam do práce....časem se uvidí

megn
5. jún 2009

jo tak to ti hezky spinušká
evit ahoj, máš se?

megn
5. jún 2009

prcku my jo 🙂 nějak nás ta rodina vzala 😀
Evit co vy, taky plánujete druhého prcka?

prcekkk
5. jún 2009

ahojky evi 😉

až odroste?já si to užívám teď,ikdyž je to někdy na budku
jj spinká krásně,alespoň stihnu poklidit a uvařit

megn
5. jún 2009

Anet tam jak sji pracovala už se nevrátíš? Na kolik máš rodčák, na 2 či 3 roky?

evitkamalicka
5. jún 2009

mam sa super...Adamko sa akurat naobedoval, teraz sa troska hra a potom pojdeme spinkat

prcekkk
5. jún 2009

fakt?????takže teď holčičku???? 😀

prcekkk
5. jún 2009

rodičák mám na 3 a nevim,jestli se vrátím,protože nemám smlouvu,skončila mi k 31.12.08

evitkamalicka
5. jún 2009

megn ano my planujeme, chceme sa zacat snazit buduci rok niekedy maj, jun, jul na nejakej super dovolenke 😀

megn
5. jún 2009

Anet hmm, no nebyla by marná, ale s mým štěstím budu mít dva kluky 😀

megn
5. jún 2009

Evi kolik plánujete rarášku, 2, 3?
Kolik tobě spí přes den Adámek v 8 měsících?

prcekkk
5. jún 2009

tééééda,tak to budou další mimísci 😀

evi,včera už jsem tě nestihla,ale musela jsem uklízet 😉 omlouvám se a díky za zprávu

megn
5. jún 2009

Anet, jo vlastně, tobě skončila smlouva. Však co, ty si poradíš 🙂

prcekkk
5. jún 2009

no uvidíme,je to ještě dlouhá doba,teď užívám MD 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre