Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
10. sep 2009

evi to je dobře, každé místo se musí využít však? Co tam ještě budeš mít, umyvadlo, dvojumyvadlo.. i s wc nebo jak?

evitkamalicka
10. sep 2009

umyvadlo take sirsie so skrinkou, samozrejme velke zrkadlo, pracku a WC mame inde

luli82
11. sep 2009

Ahojky, je tu některá?

foogy
11. sep 2009

ahoj holky!!!

megn
11. sep 2009

ahooooj! hlásím se tu dneska taky!

megn
11. sep 2009

ženy máme prvního zubáka.. teda já né, ale Honzík.. jupííí jsme se dočkali konečněěěě! jednička dole vpravo 😵 😵

wrtulka
11. sep 2009

Ahojky..
nakukuju 😉
Megn tak to moc velká gratulka.. Napadá mě jeslti ještě kojíš? Jeslti tě nebude kousat 😉 😀

megn
11. sep 2009

wrtulko děkujeme!
kojím kojím a už se i bojím 😀 dlouho nic a teď zub, doufám že nebude moc kousat 😀 au auu.. už jen ten stisk dásna bolí 😀
jaký máš den? jak ti je?

wrtulka
11. sep 2009

megn mám chřipku..
takže nic moc.. budu celej víkend ležet...má být prý pršivý počasí a chladno tak mi to i bude jedno..
dneska je naštěstí (zatím klid doufám že nezakřinku! co by kdo chtěl v pátek že jo?) takže po mě nikdo ani nechce žádný šílený výkony..

megn
11. sep 2009

wrtulko chřipku? ajééé, takže ti přeji brzké uzdravení! tyhlety neduhy nebrat! trošku spočneš, TM ti udělá co ti na očích uvidí, tak by to přec jen mohlo být fajn. Venku už je ošklivo, pěkná mizérie.. jo holt podzim je tady 😖
jojo pátek.. vidíš to mi není už vzácný, ale jak zas někdy začnu chodit do práce, tak to bude asi můj nej den 😀

wrtulka
11. sep 2009

Megn tak u nás je venku krásně..
nebo aspoň jako okení počasí to vypadá dobře .. jak je venku uvidím až se tam vydám koupit si něco k jídlu nebo tak..
no já to od manži asi chytla.. i když on se k tomu nehlásí 😀
to víš že mě bude opečovávat.. vařit čajíky.. a hlavně nutit abych zůstala v posteli 😔 a to já nemám ráda..
vždycky mi na všech nemocech vadilo to že je člověk izolovaný v posteli od ostatních..že je sám..
no já mám ráda pátky.. taky jsem se v pátek vdávala 😉
tý jo už jsme s manžou 8 let (ne jako svoji ale chodíme spolu tak dlouho) si na to vždycky 11 září zvpomenu 😀

danka24
autor
11. sep 2009

ahooojteeeeee

nechynka
11. sep 2009

ahoj klebetnice 😀

vůbec nestíhám...Ondra mi zabírá veškerý čas...nic nestíhám-uklízet,žehlit,koníkovat,starat se o sebe...připadám si hrozně a navíc si připadám i jako hrozná matka ☹ Ondrášek se mi celej osypal...odpoledne jedeme k dr.-nejdřív měl jenom obličejík-na to mi dala dr.mastičku imazol -nejdřív se mu to zlepšilo ale teďka jak bylo teplo tak se mu to vrátilo a už je osypanej celej-dneska ráno měl osypanyho i lulika ☹ 😢

jinak Ondrášek se už kuká,směje a začíná i povídat 😵

a my s manžou slavíme zítra 6let chození 😉

nechynka
11. sep 2009

a dneska máme šest týdnů a končí nám šestinedělí...takžže čekám tu zázračnou proměnu 😅

wrtulka
11. sep 2009

Ahoojky nechy 😵 😵

nechynka
11. sep 2009

ahoj wrtul 🙂

wrtulka
11. sep 2009

Nechy neboj doktor vám pomůže a bude zase o něco líp 😉
teda to znamená že máš Ondráška stejně starýho jako moje kamarádka ta má Matyáška a taky mu je dneska 6 týdnů..
a ona teda říkala že už je to lepší..pomalinku polehounku že se zřívají .. a ona se učí co a jak a jde to líp..tak neboj u vás to taky tak bude 😉

megn
11. sep 2009

nechynko 6 týdnů? ani se nenadšá a budete mít 6 měsíců 😀
mhhh proměnu čekáš jo? a jakou, že se proměníš v princeznu? jo aha, ty asi mylsíš bříškabol, či nějaké utišení hysterických záchvatů? hmm tak bříškabol je indivindi a záchvaty budou dlouho dlouho dlouho 😀
gratulujeme k 6 týdnům, tobě ke konci 6N (teď jsi sexu schopná a určitě žádostivá pro TM 😀 ) a gratulka k 6 letému výročí! 😵 😵 😵

čusek dupo, kaj se zase flákáš??? 😀

wrtulko ono 11. září je asi hodně zapsáno ve světě 😔 takže vy máte výročí? tak to velice blahopřeji! 😵 to je třeba nějak oslavit 🙂

danka24
autor
11. sep 2009

megi čusek no v robote sa flakam... 😀 a na Ko vsetko v poriadku konecne som videla malucku a KO o 2tt prietoky 😉

wrtulka
11. sep 2009

megn nemáme úplně výročí..
to máme až koncem listopadu..
ale v téhle době to tak nějak začalo..pamatuju si že mi po 11 září od manži chodily vtipné smsky.. to jsme byli ještě kamarádi..a vidíš už je to 8 let..

danka24
autor
11. sep 2009

wrtul tak aj ja sa pridavam... nech vam to vydrziiiiii az do konca zivota 😵 😵 a vypotit by to chcelo kedze chripka lezie na teba 😉

megn
11. sep 2009

danuš cože? jaké prietoky? 😕 přelož mi to heJ?
wrtulko nevadí, tak máte výročí dvě.. my taky s MM.. svatební a to kdy jsme spolu začli si lézt na nervy 😀

wrtulka
11. sep 2009

megn 😀
dani moc děkuju 😵 😵
holky už jen hodinu a jdu domůůůůůůů 😵

megn
11. sep 2009

wrtulko no super, to už je kousek a padla, jupííí se raduji s tebou!

wrtulka
11. sep 2009

díky.. 😵
dneska jsem fakt ko..
ale už to utíká k dalším IVF.. bude v říjnu.. a to když si vezmu že už jen měsíc tak je to v pohodě..v práci to uteče 😵
to sem ti nepsala nechala jsem si vyložit karty 3x 😀 od různých lidí a 3x mi vyšlo že tentokrát se to povede a budeme těhu 😵 😀

megn
11. sep 2009

wrtulko fakt jo? 🙂 a ti lidi.. přímo kartářky? to je super pozitivní zpráva, jako jo je fajn v to věřit, horší je když člověk padne na hubu 😔 nicméně taky v to věřím, v to že si tě štěstí najde a že to tentokráte výjde!!! moc ti to přeju!

megn
11. sep 2009

wrtul máš horečky, kašel či jak chřipkuješ?

wrtulka
11. sep 2009

bolí mě v krku, únava, asi i teplota, bolest hlavy, rýma.. zahleněnost jinak nic ale tohle mi stačí 😔

megn
11. sep 2009

toho je fakt dost, až nad hlavu 😖

wrtulka
11. sep 2009

no ty karty mi různě vykládala jednou kamarádka, potom jiná kamarádka a pak i kartářka..
v drobnostech se to liší ale.. v zásadě je to pořád stejné..
no a navíc.. kamarádka mi vykládala karty už před prvním IVF a tam bylo.. jak to dopadne.. karata Smrti 😔 tak myslím že to není nutný komentovat.. prostě dopadlo to přestně tak jak to bylo v kartách..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre