Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

danka24
autor
11. dec 2008

nechyyyyy daj mi tvoj mailik do IP a poslem ti nieco na zobudenie 😀

prcekkk
11. dec 2008

ahojky nechy 🙂 tak jak....dnes už je malý pátek 😉

nechynka
11. dec 2008

prcku jo...ale kéž by už byl velkej pátek 😀 jsem totálos grogos...a to jsem šla včera spát v 8hod 😅

prcekkk
11. dec 2008

nechy a nebude to právě tím,že chodíš brzy spát?já si dnes musela taky nařídit budíka 😅 na 7:15

nechynka
11. dec 2008

prcku právěže celej týden chodím tak po 9hod..tzn.že spím +-7,5hod a prostě jsem úplně KO tak jsem spala dneska o hoďku dýl a ráno to bylo dobrý...ale teď mám krizi jako prase 😝

jaktože jsi vstávala tak brzo?

prcekkk
11. dec 2008

megn mi poslala fotečku Honzíka a je úúúúúúžasný 🙂 ale nejde mi to poslat dál 😔 ☹

danka24
autor
11. dec 2008

prcek sa nezdas tak skoro 😀

nechy tak tak lebo chodis spat so sliepkami 😀

prcekkk
11. dec 2008

přivezli nám materiál na tu skříň,co bude MM dělat,víš? 🙂 a pak ještě přivezli MM vánoční dáreček,co si objednával.nějakou pilu 😅

nechynka
11. dec 2008

prcku to je škoda ☹ ☹ ☹ taky jsem zvědavá jak Honzík vypadá 😉 a kdy pustí megn z porodky? nevíš?

prcekkk
11. dec 2008

dani,je to hrozný,takhle brzy vstávat 😀 ale musim si zvykat,ne?třeba mě prcek nenechá vyspat jako Honzík Megn

nechynka
11. dec 2008

prcku aha tak to jsi měla docela akční ráno 😉

prcekkk
11. dec 2008

prý vypadá jako manžel,ale vlasy má tmavý...má takovýho tmavýho kokrháče 😀 ptala jsem se ji,ale nenapsala,tak vůbec netušim

danka24
autor
11. dec 2008

aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm fotkuuuuuuuuuuuuuuu idem ju zjazdit 😀

prcekkk
11. dec 2008

to jo a pak jsem se připravila,že pojedu nakoupit a 😠 nenastartovalo auto - nejezdí se s ním teď už moc,tak se mu asi nechce makat 😅 tak musí nakoupit MM

prcekkk
11. dec 2008

dani,ne....musíš být na megn hodná 😉

prcekkk
11. dec 2008

dani a ty bys ji sem mohla vložit?

nechynka
11. dec 2008

prcku nebo musí koupit nový auto,co? 😉 😀

jéé tak to je určo Honzík úžasnej 😵 😵 😵

nechynka
11. dec 2008

prcku a taška do porodky nachystaná? 🙂

nechynka
11. dec 2008

a jsem objednaná k dr. na středu 17.12. 15:30 😀

prcekkk
11. dec 2008

no,teď se jezdí autem tchánovců,protože ty nový pořídili,ale my musíme ještě vydržet 😉 ale snad se brzy dočkáme...

nechynka
11. dec 2008

prcku a jaký si pořídili? a úplně nový?

prcekkk
11. dec 2008

nechy,dneska ráno jsem plašila a udělala hromádku věcí,ještě chybí podprda a kaťata a je to 😉
jůůů,takže nakonec ve středu? 😉

prcekkk
11. dec 2008

jj nový Fabii 🙂

danka24
autor
11. dec 2008

prcekk nie ja ju nedokazem vlozit.. lebo nemam tu kabel a neviem nainstalovat telefon na pc.. ale snad mi posle 😀

prcekkk
11. dec 2008

dani aha

nechynka
11. dec 2008

prcku jo ve čtvrtek máme v práci vánoční večírek...tak se nechci vymlouvat 😝 a v pátek chci být poslední den v práci tak ať všechno stihnu 😉

jéé tak to mají pěkny autí
a ty jsi šikulka,že už máš všechno nachystaný 😉 a proč jsi plašila ráno? zdálo se ti zase o porodu?

danka24
autor
11. dec 2008

fiha ja som minule isla na svagrovej fabii ale som si nemohla zvyknut som mala štekle sa mi zle islo a spojka inaksie reagovala jak na nasom aute.. tak som davala stale vysoke otacky janik sa zomna smial 😀

prcekkk
11. dec 2008

ne to ne.teď už spim v pohodě...jen jsem čekala na toho chlápka a na PPL,tak jsem u toho balila 😉 a připravila si hadříky pro prcka na vyprání,víš?

nechy,vánoční večírek?jééé,tak to budou nějaký dobrůtky,co? 😅

prcekkk
11. dec 2008

dani 😀

nechynka
11. dec 2008

prcku jo řízour s br. salátem a nějaký zákusečky 🙂

a už víš v čem vemeš prcka z porodnice?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre