Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
11. mar 2010

ahojky

luli tak ako?

prcekkk
11. mar 2010

furt nikdo? 😠

danka24
autor
11. mar 2010

ahojte tak lu a fogy sa vam to krati.. 😀
neviete nieco o megan? uz tu davno nebola a mobil nema funkcny 😒

evitkamalicka
11. mar 2010

ahoj danka....ako sa mate?

danka24
autor
11. mar 2010

ahoj evitka .. celkom dobre...

danka24
autor
12. mar 2010

halooooo tu to viazne.. tehuldy azda nerodite 😉

prcekkk
15. mar 2010

🙂 dobré ránko.....

evitkamalicka
15. mar 2010

ahoooooooooooooooj 🙂

prcekkk
15. mar 2010

nazdárek,zase to vypadá,že tu budeme samy,co?

evitkamalicka
15. mar 2010

no asi ano, my poctivky 😀

prcekkk
15. mar 2010

😀

prcekkk
15. mar 2010

evi vy bydlíte v bytě nebo domě?

evitkamalicka
15. mar 2010

ake mate pocasie? u nas krasne svieti slniecko a do piatku by sa malo oteplit na 9-15 stupnov a cez vikend vraj este viac

prcekkk
15. mar 2010

tady přestalo sněžit a vylejzá sluníčko.na konec týdne tu taky hlásí teplíčko

evitkamalicka
15. mar 2010

a byvame v byte

prcekkk
15. mar 2010

a velký?panelak?

evitkamalicka
15. mar 2010

ano velky 8 poschodovy

prcekkk
15. mar 2010

a byl je jak velký?

evitkamalicka
15. mar 2010

byt mame nejakych 82m

prcekkk
15. mar 2010

musim končit.dorazil mm do dr.je marod

luli82
16. mar 2010

Ahojky, takže středeční ozvy nedopadly nic moc, tak mě doktor poslal na druhý den do nemocnice na kontrolní ozvy a tam se jim to taky nezdálo, tak si mě tam nechali. Pak už ale byly pořád dobré, tak jsem jim řekla, že pokud se jim něco nezdá, ať mi porod vyvolají a pokud je to ok, ať mě pošlou domů, že tam odmítám ležet jen tak. Tak mě pustili v sobotu s tím, že v pondělí musím přijet na kontrolu. Tak jsem tam včera byla, nachystaná, kabelu pro jistotu v autě a vše ok, doktor mě vyšetřil a říkal, že už by to mohlo být každým dnem, že je to hezky nachystané, ale taky za 14 dní, že to nikdo neví. Při ultrazvuku v ten čtvrtek mi doktor řekl, že mimi má tak 3,30 kg, tak říkám, to jste říkali i při prvním před porodem a mělo 4,05 kg, tak říká, počkejte, raději to přeměříme a naměřel 3,60 kg, druhý doktor odpoledne 3560 g, takže žádný drobek. Taky mi řekli, že už mám míň plodové vody a dost zralou placentu. Včera mi doktor řekl, že jakmile mimi překročí 4 kg, tak většinou vyvolávají, tak jsem zvědavá, co mi příští týden v pondělí při ultrazvuku řeknou. Už bych to měla ráda za sebou... Takže tak... 😵

danka24
autor
16. mar 2010

lu drziim silno palce a verim ze vsetko dopadne okkkkkkkkkk 😵 😵 😵 😵

vrana
16. mar 2010

Ahoj holky, koukám, že vám to tu taky skomírá. My co jsme se se všema diskuzema přesunuly na FB, tak koně zanedbávám, ale zašla jsem aspoň za vámi 🙂

Jak pak se mají těhulky? Máme nějaké nové miminko? A co dětičky? To to utíká co? My máme za sebou nechutnou střevní chřipku, schvátila nás s Kájou ve stejný den, respektive noc, obě jsme zvracely jak Aminy, nikomu to nepřeju, fakt jsem o ni měla strach 😢

Lu držím palečky ať je vše ok

luli82
17. mar 2010

Děkuji holky, já věřím, že to bude ok. Jak se bude něco dít, dám vědět...

No jo, teď to zase řádí, ta střevní chřipka, tak ať jste brzy ok a je vám líp...

luli82
22. mar 2010

Ahojky kuřátka. Dnes jdu po týdnu na kontrolu do nemocnice, tak uvidíme, jestli si mě tam nechají a začnou vyvolávat. Dám vědět. Jinak máme v rodině jednu tragickou událost, ale o tom se mně moc rozepisovat nechce, tak snad někdy příště. Každopádně kvůli tomu nemám náladu na nic ... ☹ 😢 Tak zatím pa a držte pěstičky, ať je vše ok...

evitkamalicka
22. mar 2010

ahojky,

luli drzim palce

foogy
22. mar 2010

Ahoj holky, hlásím, že ještě nerodím. Ale už bych to brala 😉

Lu - myslím na tebe a držím palečky. Jestli se zítra neozveš, tak ti napíšu sms, abysme o tobě měli zprávy!

kousinka
23. mar 2010

baf drahouškové 😀 jen tak načuhuju jestli se tu už nerodí a koukám ještě ne 😀

danka24
autor
23. mar 2010

ahojteee haloooo rodiiime zobudime sa uz konecneee haloooooooo 😀 😀 😀 😵

evitkamalicka
24. mar 2010

halooooooooooooooo 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre