Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
15. feb 2011

@evitkamalicka to je super,závidím 😉

evitkamalicka
15. feb 2011

@prcekkk je to fajn, keď si človek môže robiť kedy chce a mať voľno kedy chce, no nie každý má takú možnosť....ty ideš do práce?

prcekkk
15. feb 2011

@evitkamalicka jestli nějakou najdu,tak určitě 🙂

evitkamalicka
15. feb 2011

@prcekkk jaaj ty si teraz bez prace....no dnes je to fakt tazke, drzim palce nech sa ti podari

prcekkk
15. feb 2011

@evitkamalicka díky,snad jo

evitkamalicka
15. feb 2011

@prcekkk no nič končím, lebo príde kuriér, idem posielať nejaké balíky, tak sa maj

prcekkk
15. feb 2011

měj se evi

kousinka
17. feb 2011

ahoj kočičky ... tak se zase trochu vracím, i když to se mnou stejně nebude tak slavný 😀 znáte mě 😀 flákám se jinde nebo hraju hokej s krakenem 😀

foogy
17. feb 2011

@kousinka Ahojky!!! Už jsem ti gratulovala v albíčku, ale tohodle není nikdy dost, takže ještě jednou velká gratulka k miminečku!!!! To je zpráva!!!!!
Hlavně, ať jste hodně zdraví!!!!

evitkamalicka
17. feb 2011

@kousinka jeeej gratulujem 😵

kousinka
18. feb 2011

se nemůžu nechat zahanbit ne ? tady se spokojeně dvoukoluje už dlouho a já už se na to nemohla koukat a neúčastnit se 😀 😅

prcekkk
18. feb 2011

ahojky maminy

teda kousi,co to vidim 😕 velká gratulace 😉

silvia0201
19. feb 2011

Ahojte. Má niektorá nejaký recept na úspešné otehotnenie?? Ja som potratila v 13tt a teraz sa snažíme druhý mesiac a neúspešne. Začínam mať hlavu v smútku a zmocňuje sa ma zúfalstvo, že sa nám už nepodarí.

vrana
5. apr 2011

Ahojky kočky, teda tady to nějak vázne v poslední době. Jdu vás pozdravit, abyste neřekli, že sem taky nezavítám a že se ani nepochlubím 😀 😝

evitkamalicka
6. apr 2011

ahojky,

@vrana gratulka 😵

nechynka
28. apr 2011

kousi a vrana-gratuluju a vítejte v klubu 😵
já užž to mám za pár a nemůžu se dočkat-druhé těhotenství je fakt mazec a řekla bych o hodně náročnější 😝

kousinka
2. máj 2011

@nechynka tak já si sice protrpěla první tři měsíce, narozdíl od krakenkovo těhu, a to teda dost krutě ☹ ale teď bych řekla že kolikrát si ani nevzpomenu že jsem těhu ☹ chudinka moje zanedbávaná ☹ až večer když mažu bříško - to zas krakenek neměl 😀

ale je fakt že jsem jen v půlce, až budu u konce jako ty tak možná taky budu mluvit jinak 😀 😀

luccii
28. máj 2011

ahoj holky, jsem si na vas vzpomnela, nasla si vas moc gratuluju kousince, vrane a nechynce k druhemu tehu!!! 🙂 🙂 🙂 a vsem moc zdravicka!

foogy
28. máj 2011

@luccii Luci, tobě taky mega velká gratulace!!! To je ale novinka!!!!! Tak ať je v šechno v pořádku a opatruj se!!!!

Jo, holky, Míša Urbi už má holčičku Amélii 😵

kousinka
20. jún 2011

jen tak načuhuju jestli se tu něco nezměnilo 😀

luccii
20. jún 2011

@kousinka u nas nastesti jeste ne, ale za chvilku by u nechynky mohlo 😉

@nechynka co si myslis, ze cekate? 😉

my porad jeste nemame jmena 😔 vy uz asi jo, co? 🙂

kousinka
21. jún 2011

no jo nechy to má fakt za pár 😀
mi přijde že to šíleně utíká... dycky se párkrát vyspim a najednou je tu další kontrola :-O a to chodím míň často než s krakenkem 😀

my už jméno máme, původně to měla bejt soňa, ale pak přišel manžel s emou a nějak se to ujalo víc, tak jsme to definitivně změnili ... i když moje máma chodí co tejden s nějakym šílenym jménem 😠 teda ne že by nebyly krásný ty jména, ale prostě buď se totálně nehodí k příjmení, nebo prostě jsou divný 😀 ale to je u ní naprosto normální, všechno chce ovlivňovat 😝 ale má smůlu, přes emu už vlak nejede 😉
a kdyby náááááhodou dorost pindík, tak to bude Denis 😀
zatím jsem projistotu nekoupila ještě vůbec nic holčičího 😀 počkám na velkej utz teď a pak už to teda spustím .. mám předvybráno a v červenci asi zruinuju zásoby na účtě 😀

luccii
21. jún 2011

jo, kousi, taky mi to utika rychle, asi to bude temi prcky, co mame doma 😉
no ja zatim nedokupuju obleceni zadny, na maly mimco mame po Vojtikovi a vse je neutralni (dokonce se nam tehdy seslo par ruzovych kousku 😀 ) takze potrebujem jen chranic matrace, kolotoc a hraci deku
a jaky se ti zda mimco? klidnejsi nez prcek? my asi cekame druhyho neposedu 😅 a snazi se vehementne prokopat ven, az uz to nekdy opravdu neni prijemny 😅

kousinka
22. jún 2011

tak u nás je až nepřirozenej klid, malá je fakt lenošek, doufám že jí to vydrží i ven 😀 😀 zasloužila bych si to po malym hypouškovi radioaktivním 😀
je fakt že si na ní kolikrát za celej den pořádně ani nevzpomenu ☹ až večer se hejčkáme, to se pak převaluje. na druhou stranu je to pro ní dobrá průprava, áju nemůže přetlouct aktivitou ...

já potřebuju jen mantinel, ten jsem kdysi věnovala... a zavinku, tu sice jednu mám, ale druhou by si princeznička zasloužila 😀 jinak jsem usoudila, že holt musí vydržet pod modrejma nebesama, protože je popravdě líto dávat další litr jen za tyhle věcičky na půl roku ☹

helisek84
22. jún 2011

ahoj holky, tak koukám, že pořád fungujete 😉

všem vám gratuluju k druhým miminkům, hezky se rozrůstáte 😉

luccii
25. jún 2011

@kousinka no mantinel taky zvazuju, zatim mame velkou postylku jeste neslozenou, cekame na objednanou matraci a rost, ale k posteli mantinel neni, tak mozna koupime ten vsunovaci...

jo, to jsem si taky rikala, ze bych si po tomhle neposedovi zaslouzila klidnejsi dite, ale asi mam smulu 😅 uz to vidim, ze to bude presna kopie Vojtika 😉

sunflower87
26. jún 2011

Ahojte dievčence,
s manželom budeme v oktobri spolu 2 roky...a aj 2 roky sa snažíme o bábo a stále nič...:((( niekedy som z toho už bezradná....vidím, že aj manžel by chcel veľmi bábo.....
Máte nejaký recept na otehotnenie?? 🙂)))) alebo dobré rady?? 🙂) 😉

vrana
27. jún 2011

Hoj holky, tady se to trochu rozjelo? To koukám. U nás to vypadá zase na holčičku ale ještě to nemáme 100% potvrzené. Tak uvidíme co na 3D.
@luccii Gratuluju k druhému miminku! Už to máš za pár.

@helisek84 Heli ahoj, jak se pořád máš? Co nového?

helisek84
27. jún 2011

@vrana ahojky 😵 mám se...mám se dobře🙂 rakovině jsem nedala šanci, teď srovnáváme hodnoty na štítnou žlázu, přestěhovala jsem se k chlapovi...mám novou práci...v podstatě si není na co stěžovat🙂 no a protože vy si tu těhotníte o 106, tak na některé hold nezbývá 😀

vrana
27. jún 2011

@helisek84 Před chvílí jsem četla ten tvůj článek, to je fakt mazec, čím vším sis prošla. Ale věřím, že už máš napořád vybráno a bude jen a jen dobře. 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre