Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
9. jan 2009

nene dorazila ségra a zahrála si na fotografku 😀 mám strie jako prase a popraskaný břicho a stehna,ale zakamuflovala jsem to v prográmku 😉
😅 no jo,tak já ti to pošlu na maila

prcekkk
9. jan 2009

mám těch foteček ještě víc,ale zkoušim je upravit,abych si je mohla dát vyvolat,víš?

foogy
9. jan 2009

prcku - tak to je super! ta fotka je fakt úžasná! taky pak jednou budu fotit jako divá!
moje kámoška je v 31.tt a nemá fotku ještě ani jednu, to by mi bylo moc líto. Prej jí manža nechce fotit, jsem jí říkala, zkus to do zrcadla a nebo si dojdi k fotografce(máme tady jednu úžasnou, fotí těhulky a dětičky)

prcekkk
9. jan 2009

já to taky fotila přes zrdcadlo...není to proti,ale na památku to stačí 😉

prcekkk
9. jan 2009

nechy 😠 kde zase jsi?já budu muset vyrazit do kuchyně?

foogy
9. jan 2009

prcku - to víš, že jo, takhle to budu jednou dělat i já!!!

holky, já už taky jdu vařit, aby měl milka oběd

když tak pak zase prozvoňte, ju?

bérušky moje! Kočenky, ani nevíte, jak vás mám rada!!!

prcekkk
9. jan 2009

holčiny,tak já si pomalu loučim.jdu směr kuchyně 😝 a vůbec se mi nechce.

mějte se bájo a já si zítra ukážu.papa 😵

foogy
9. jan 2009

papa

prcekkk
10. jan 2009

😵 nazdárek

danuško,ještě jednou vvvvvšššššššeeeeeeeeecccccccccchhhhhhhhhhnnnnnnnnnnnnnooooooooo
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeejjjjjjjjjllllllllllllleeeeeeeeeeeepppppppppppšššššššššíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
😲 😲 😲 😲

danka24
autor
10. jan 2009

ahojte
dakuujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmm

baby dostala som od manzela 25 cervenzch ruziii som dojata... 😵 😵 😵 😵 😵
prcekk a vy ste doma????? 😀 sup rodit dnes je krasny datum 😀

foogy
10. jan 2009

Dani - no, tak to je nádhera!!! Moc ti to přeju, dnešek si krásně užij!!! Myslím na tebe! pac a pusu

danka24
autor
10. jan 2009

cmuk aj tebe fogynksa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

prcekkk
10. jan 2009

danka tak to musel být krásný dárek 😉 hezky to oslavte....
jinak prcek se dnes už asi nenarodí 😒 bohužel s tetou Dankou narozeniny slavit nebude...

jste tu někdo?

f.miracle
10. jan 2009

prcekkk, pamatuju si tě z diskusí. ještě nic?

prcekkk
10. jan 2009

ahojky 😵 nic 😒 právě jsem vypila hrnek svařáku,tak třeba tomu pomůžu...a co ty?vše v poho?

f.miracle
10. jan 2009

třeba jo, 11. 1. je hezké datum 😉 A jak se cítíš? Mně doktor v pondělí řekl, že malý je doslova "napasovaný" hlavičkou dolů, ale neotevírám se; nicméně porodit prý můžu díky té jeho poloze každým dnem... v pondělí mám další kontrolu, tak uvidíme. Už se na něj moc těším, i když kapka obav z porodu tam je.

prcekkk
10. jan 2009

jak se cítím?no žádný posly ani příznaky k rození teda nemám 😒 takže asi tak.....já se spíš bojim toho,že nepoznám,až budu rodit 😅 ale jinak se na prcka moc těšim a tu bolest,která příjde,si radši ani nepřipouštim

f.miracle
10. jan 2009

Ono je to asi lepší, si to nepřipouštět, ostatně co nad tím člověk nastresuje, že jo. tak držím palečky, ať se prcek brzo vydá na cestu a máte to hladce za sebou.

prcekkk
10. jan 2009

díky,ty už to máš taky za pár,co?tak budu taky držet palečky 😉

nechynka
10. jan 2009

holky tak jsem vás prošvihla ☹ jsem byla u našich a manža byl zabíjet čuníka u jeho příbuzných 😝

dani...taky ještě jednou všechno NEJ a manža je zlatíčko 😵

prcku,myslím na tebe a držím pěsti...11.1. to je taky krásny datum 😵

prcekkk
11. jan 2009

dobré ránko 😵

jdu se jen nahlásit,že jsem stále v celku a myslim,že se zatím nic nechystá 😠 😅

luccii
11. jan 2009

ahoj holky 🙂 ahoj prcku 🙂 taky ti moc drzim palecky, asi je to cekani dlouhe, vid?
u nas se kope o 106, manzu uz napadlo, ze to je fotbalista 😉

prcekkk
11. jan 2009

ahojky luci,jj to je...dlouhý 😒 ale co naděláš,že?poručit prckovi nemůžu

luccii
11. jan 2009

prcku no hlavne ze uz brzo budes drzet ten vas zazrak v naruci 😵

prcekkk
11. jan 2009

luccii,tak na to se nemůžu dočkat 😉 a co ty?vše v pohodě?

luccii
11. jan 2009

prcku jj, jen jsem mela dojem, jakoby mni tvrdlo brisko, tak to ted hlidam

danka24
autor
11. jan 2009

ahojte tak cakam na dobre spravy ze anet porodi a ona sa nechysta ani do porodnice... ale hlavne nech su obidve dievcata v poriadku a zdraveeee 😵 😵 😵

luciii tak to urcite bude futbalista.. 😵

nechy vdaka .. a MM je urcite poklad.. len ho zakopat a nenajst 😀 😵

danka24
autor
11. jan 2009

inak vcerajsia oslava dopadla uzastne nakoniec namiesto partie prisli janikovi surodenci a rodicia a bolo uplne uzastne.. este svokor mi spieval po rusnacky mnohojali... vela rokov (stastnych rokov) az slzy v ociach bolo to velmi krasne a dojemne... a od muzicka som dostala 25 cervenbych ruzi kraasnych aj tortu s 25 svieckami .... take slzy v ociach som mala neskutocne.. nadhera.. a dakujem Panu Bohu za svojho uzastnho manzela...fakt vdaka .. pekny vecer vam prajem... ja len chcela som sa podelit o svoje zazitky..

lu82
12. jan 2009

Tak prcku, dneska nástup? Tak ti přeju, ať je všechno v pořádku. Já si myslím taky na holčičku, tak snad se nepletu. Hodně zdravíčka a síly k porodu. A hlavně do prvních dnů s mímískem, je to fakt náročné... 🙂

evitkamalicka
12. jan 2009

dobre ranko

prcku dzime palceky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre