Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

sluninka
16. jan 2009

😀 já ani nevim do čeho jdu, ale už aby přišla ta nejhorší bolest a byla ta vopice venku, to je fakt děs, jsem na palici 😉

megn
16. jan 2009

Sluni ani nechtej vedet do ceho jdes 😀 porodem to vsechno zacina, ale stoji to za to. To joo 😉 a co ten tvuj vyjezd?

sluninka
16. jan 2009

nechci to vědět 😀 radš 😕 ale huž aby to bylo, se těšim na tu bolest normálně, jen aby se už začalo něoc dít
můj výjezd?? 😕 jakej?

megn
16. jan 2009

Aha, tak to jsem neco spatne cetla? Na nejake predesle strance bylo o tobe info 🙂 idem koupat, nekdo se mi tady vrti a rezim musi byt 😀 drzim palusky at se to brzy rozjede!

sluninka
16. jan 2009

megn..byla jsem jen na monitoru a v pondělí zase 😉 tak se mějte

prdecek
16. jan 2009

prckovi velká gratulace k chlapečkovi 😀

luccii
17. jan 2009

prckovi velka gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luccii
17. jan 2009

sluni, tobe moc preju, aby uz to taky prislo 😉

terinda
18. jan 2009

prcku, gratuluju moc k chlapečkovi 🙂
já byla přesvědčená o holčičce 😀

kousinka
18. jan 2009

jééééééééééééééééééééééééééééééééé prcku téééééda huráááááá gratuluju moooooc .. čučim sem každou chvíli a pak to nejdůležitější propásnu 😀

megn
19. jan 2009

No kousi, vidis co delas? Koukas na telku a pak propasnes to nejdulezitejsi 😀

danka24
autor
19. jan 2009

ahooj meganka 😉

urbi
19. jan 2009

ahoj holky, já se hlásím stále v celku 😉

evitkamalicka
19. jan 2009

dobre ranecko...ja hlasim ze sa nam zacina tlacit prvy zubok, vcera to bol des, museli sme dat aj sirupcek od bolesti a teploty

foogy
19. jan 2009

Ahoj holky,

urbi, tak pořád nic? No, jsem zvědavá!!! Urbi a kolik vás ještě zbylo v tématku ledňáčků těhu? Už vás je málo?

holky, já byla celej víkend na brigošce od 8 do 22, sice to není fyzicky náročný, ale dneska se mi fakt vstávat nechtělo.

evit - a na jakém místě se tlačí??

nechynka
19. jan 2009

ahojte babizny 🙂

urbi,ještě máš jeden den čas...ale zítra šup šup...ať je Filípek u tebe 😵

nechynka
19. jan 2009

prcek mi psala,že bojují trochu s kojením...malý prý je lenoch a nechce sát...a prý má nějakou brutus žloutenku tak neví kdy je pustí ☹

foogy
19. jan 2009

ahoj nechy!

díky za zprávy od prcka, hm, chudák, když má žloutenku..

Já byla v sobotu zapíjet toho kloučka od kamarádky, co taky rodila v pátek. Hrdý otecko nám ho pořád pouštěl na videu na telefonu, ten má tak krásný očička..

nechy - a jaký byl víkend?

nechynka
19. jan 2009

foogy,ju víkend byl super...akorát hrozně hrozně krátkej...nezlobila bych se kdyby byl tak 2x delší 😅

luccii
19. jan 2009

ahoj holky 🙂

jeje, snad se prckuv prcek rychle uzdravi!

evitkamalicka
19. jan 2009

foogy spodny zubok

foogy
19. jan 2009

holky, píše sluní ☹

luccii
19. jan 2009

co? 😕

foogy
19. jan 2009

Ahoj, už vím, co to je lézt bolestí po zdi, v noci mi odešla zátka s krví, tak jsme jeli. Kontrakce nepravidelný, ale bolest šílená! Zatím mě poslali domů, ale trpím

evitkamalicka
19. jan 2009

chudinka, dufam ze to na nu rychlo pride

wrtulka
19. jan 2009

Ahojky tak mi to nedá když čtu o Sluni ☹
Foogy moc jí prosím pozdravuj a vyřid jí že na ni myslím.. myslíme..
že to dobře dopadne..
ale že ji ti doktoři nechají takhle trpět to na kulový ☹ ☹ ☹

luccii
19. jan 2009

achjo, sluni teda pekne trpi ☹ snad uz kontrekce zpravidelni a bude uz drzet svoji Natalku v naruci!

foogy
19. jan 2009

Píšu jí sms a od všech jí pozdravuju.

evit - jůů, tak už bude Adámek pizizubka, co? hihi Akorát kdyby ti micinky tak netrpěly.. ☹

nechy - ty jdeš zítra na sreen, viď?

evitkamalicka
19. jan 2009

foogy veru, dufam ze mu co najskor vylezie lebo to este moze trvat aj mesiac kym sa mu uplne cely prereze

megn
19. jan 2009

Cau zeny! Ted vstavame, jsme jeste zalomili 🙂 Danusko ahoj pupisku! Jaky byl vikend? Nechynatko rada te vidim, v patek jsem te vyhlizela a nic, jak se citis? Urbi drzim palecky at se to rychle rozjede, je na case, Filipek je dopeceny tak uz muze ven 🙂 Evi zoubky? Uaa z toho mam strach! Plakal celou noc Adamenky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre