Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

lu82
28. jan 2009

danka, jo, je to ono. Já bych si to vlastně klidně mohla objednat i z internetu, ne?

nechynka
28. jan 2009

ahoj lu 🙂

foogy,díky jsi zlatíčko 😵 😵 😵
na oběd mám rýži s kukuřicí a hráškem 😉
a mailikem by to nešlo poslat?

lu82
28. jan 2009

Ahoj nechy 🙂

lu82
28. jan 2009

Děcka, Danka je zlatíčko. 😵

foogy
28. jan 2009

ahoj lu

lu - to my už dávno víme, že je Daník sluníčko naše!
holky a kde je evitka??

nechy - takovej jalovej oběd, ne? Já jdu za mamkou, prej pro mě má malinkatou porci guláše, ňááám

lu82
28. jan 2009

No jo, je to zlatíčko. Kdybych si to objednala přímo ze stránek, tak je poštovné 235 Kč, to je strašné.

danka24
autor
28. jan 2009

len ma tu tolko neospevujte 😀 az taky anjel niesom 😀 ale ked mozem tak pomozem ved preto sme tu aby sme si navzajom pomahali..

no fogynka tak to posielaj po jednom uz sa na to teskaam 😀

lu82
28. jan 2009

A co je to za koupelny? Nechce se mně dočítat.

lu82
28. jan 2009

Holky, jdu si ukuchtit oběd. Dnes budu obědvat jak miminko. Krupičnou kaši 😀 Zjistila jsem, že jím málo mléčných výrobků a piju málo mléka, což při kojení není nic moc, tak proto. Už jdu na to a mám na ni šílenou chuť.

lu82
28. jan 2009

Danka je zlatíčko, šáááááááááááááááálalalala, danka je zlatíčko, šáááááááááálalalalala 🙂

danka24
autor
28. jan 2009

luci ty si maska.. asi ti ta krupica velmi chutila 😀

foogy
28. jan 2009

lu - tý jo, krupičnou kaši, tak tu bych si taky dala! ňam! To ti závidím!!!! Nad tou budu taky přemýšlet.

lu - jsou to fotky koupelen, které miluna navrhoval, víš.

dani - jsi hodná! vidíš, myslí si nás to tady víc 😉

Lu a máš jí i s kakaem a ovocem?

pajici
28. jan 2009

ahojky kočky 🙂 ,
ted jsem jukala k foogynce do albíčka na mimísky a jsou fakt všechny kouzelný a úžasný 😵

prcku to jsi mě moc neuklidnila, začínám bejt víc nervní 😅 . Holky zejtra jdu nakontrolu, tak jsem zvědavá co mi řeknou, ale už teď vím že mě po neděli vezmou do nemocnice a nějak mi příští tejden budou vyvolavat porod, tak nám držte palečky a myslete na nás 😉 . Ty jo pořád jsem řikala jak je spoustu času a když si uvědomim že příští tejden budeme mít už mazlika na světě, to je mazec.

A co jinak maminky čekatelky? Jak se cítíte? Nechy co u vás novýho?

lu82
28. jan 2009

foogy: S grankem a cukru jenom malinko. Mám dole 5,5 kg, tak si to přece nepokazím 🙂

lu82
28. jan 2009

danka: Jo jo, chutila 😀 Aj po slovensky začínám hovoriť z toho 😀

foogy
28. jan 2009

ahoj pajdo naše!!!

dyk prcek psal, že to byl krásnej pocit, držet Kubíka v náručí...
Pájí - jaké jméno máte vůbec vybrané??
A myslíme na tebe, neboj!!! A napíšeš nám některé sms, abysme o tobě něco věděly?

foogy
28. jan 2009

lu - jééé, ty už máš 5,5 kg dole? Teda Lu, jsi fakt dobrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
To až jako závidím!
Ty Lu, ale já, když jsem v tréninku, tak já bych jí asi neměla, co? ☹

lu82
28. jan 2009

Co, tu krupicovou kaši? Jo, když si ji moc neosladíš, je to jenom mléko. Já vlastně jím obědy normální, jen si dávám pozor na smažené a raději vařím a peču a nejím sladké. Nemůžu to při kojení moc přehánět a taky mám pocit, že docela hodně jím a kila jdou docela dolů. Nemělo by se ale tak rychle hubnout, protože pak se prej do mlíčka vyplavují nějaké škodlivé látky, ale já fakt jím, jen bez sladkého, tak nevím. Snad tím malé neubližuju 🙂 A hodně i to cvíčo pomáhá. V úterý spinning, čtvrtek cvičím doma podle dvd a v nedělu posilovna. Když jsem tak rok nedělala nic a jenom se válela a žrala, tak co.

lu82
28. jan 2009

No, je to za necelý měsíc. Nemůžu to mojí mamce ani říct, protože ona by mně začala brblat.Ještě mi zbývá 6,5 kg a jsem u své váhy před těhu.

lu82
28. jan 2009

Kdybych nejedla to sladké a neexistovaly vánoce, už bych to měla dole teď 😀 A co ty? Jak pokračuješ?

pajici
28. jan 2009

foogy to věřim že to musel bejt krásnej pocit, ale ten porod byl asi nic moc, ale už s taky těšim až ho uvidim a budu ho držet v naručí. Jmeno máme vybraný Matyáš 😉 Jo,jo mám číslo na prcka, tak písnu 😉

lu82
28. jan 2009

pajici: Neměj strach. Je to překrásný zážitek, uvidíš. Stojí to za to. Ještě v porodnici jsem říkala, že nikdy mít druhé nebudeme kvůli porodu a teď si říkám, že klidně jo - za nějaký čas.

lu82
28. jan 2009

Holky, musím končit. Jedeme dneska k našim, tak pa.

danka24
autor
28. jan 2009

lu vidim ze aj po slovensky zacinas z tej fajnovej krupice rozpravat 😀 inac 5,5kg dole to je fakt super

fogynka sa budem cervenat..

paji budeme na teba mysliet siilno a uvidis zbehne to tak rychlo ze si to ani neuvedomis jak si sa bala.. treba mysliet pozitivne ... 😉

nechynka
28. jan 2009

ahoj paji...ty brďo už příští týden?neboj budeme na tebe myslet a držet pěsti ať to máš rychle za sebou 😵 a mazlika Matyáška u sebe 😵

lu,tedaááá, 5,5kg....tak to musíš být kočka....a všechno oblečení ty musí plandat...to je fakt docela dost za měsíc 😅

já bych si taky dala krupičku nebo nudle s mákem

pajici
28. jan 2009

lu to jsem hodně slyšela že na to pak rychle zapomeneš 😀 tak pa,pa

dani to se snažim myslet pozitivně, řikám si když to zvládlo tolik maminek, že to musim taky zvládnout 😉
😀

pajici
28. jan 2009

jo,jo nechy už příští tejden, hrozně to letí 😉 a co ty? jak si užíváš těhulkování?

nechynka
28. jan 2009

paji,no to letí...a mě se zdá,že mě to utíká pomalu 😀 já se taky bojím porodu jak čert kříže...ale máš pravdu,zvládlo to tolik maminek,že my budeme muset taky 😉
a těhulkování si užívám....ale už bych chtěla trošku větší bříško a cítít pohyby ať vím,že je všechno OK 😅
a vy doma máte pro miminko všechno nachystany? 😉

foogy
28. jan 2009

lu - no, já mám dole 3-4kg dole, nevím přesnou váhu na začátku a hlavně se to furt tak jako houpe, ale zatím spokojenost obrovská! Hodně mi pomáhá to téma Hubneme XXL - jsem se tam zase něco novýho dozvěděla a hlavně mi pomáhá, když vidím, jak hubnou ostatní a drží se, tak jsem na sebe taky přísnější, abych na konci měsíce měla nějaký kg úbytek.

paji - my na tebe budeme tak strašně myslet, že to ani nebude bolet 😉 Kéž by, viď? Budeme ti tady moooc držet pěstičky, beruško, neboj!

Matyáš je krásný jméno!

nechy - ty si to klidně dát můžeš, pořádně se najez, jo? hihi

lu - no, za měsíc je to hodně, jenže když ty k tomu ještě kojíš, tak to jde tuplem rychleji, ne?
A já taky obědvám normál, spíš se pak držím odpo a večer.

nechy - já si koupila celozrnné těstoviny a chci si je udělat s tvarohem.. Čunáto! 😝 😀

foogy
28. jan 2009

paji - jakej máte vůbec kočár? A máte ho doma nebo u rodičů?

nechy - a co nový fotky???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre