Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
11. feb 2009

nechy to je škoda....tak já jdu krmit dravou zvěř,zatím se mějte 😀

foogy
12. feb 2009

teda anet - na té fotce, to jsi jako po porodu? Vypadáš tam fakt dobře!!! Jako kdybys ani nerodila 😀

nechynko - tak co? už ti není takové smutno? co máš v plánu na víkend???

lu - malá je krásňounká, taková panenka!

evit - Adámek je fakt šikulovnej!

evitkamalicka
12. feb 2009

dobre ranko

lu82
12. feb 2009

Ahojky. Fogy děkuju. Dnes ráno mi přišla sms od známé. Narodila se jim Esterka, tak mám takovou dobrou náladu. Jen měla prej těžký porod, tak nemá malou u sebe a není jí dobře. Ale hlavně že jsou v pořádku. Jinak fogy, Mám dole 7,5 kg, teď se to nějak zpomalilo, ale jde to dolů 🙂 Cvičím každý den jak blázen. Úterý ten spinning (no normálně už ujedu celů hodinu aj s tím ze sedla a raning, no bomba a ani se moc nezadýchám, jen jsem mokrá jak myš), v nedělu chodím do posilky a mimo to každý den doma aerobik podle kazety. Úplně mě to začalo bavit. Ještě mi zbývá 9,5 kg do toho, abych byla spokojená a 4,5 do mé váhy před těhu. A jak si na tom ty?

pajici
13. feb 2009

Ahojky berušky 🙂 tak už jsme doma 😉
děkujeme moc za gratulace 🙂

foogy
13. feb 2009

ahoj Pájo!!!

Moc vám k Matyáškovi gratuluju a přeju vám všem třem hodně zdravíčka a štěstíčka! Ať z něho vyrostej kluk jako buk!!! 😉

pajici
13. feb 2009

ahojky foogysku, děkujem moc. No a co je tady novýho?

foogy
13. feb 2009

paji - a dáš do albíčka nějakou fotku? abysme se mohly pokochat?
tady nic, všechny matky kojí a přebalují 😀 😉 A některé už i hubnou a sportují 😀

foogy
13. feb 2009

pájo a co porod? jak to všechno probíhalo? a co malej? je hodnej?

evitkamalicka
13. feb 2009

ahoj kocky

paji este raz gratulujem 😵 ...kedy budu fotecky? 😅

foogy
13. feb 2009

ahoj evitko!!!

evitkamalicka
13. feb 2009

foogy tak ako idu obchody? my sme akurat dosli z prechadzky, vonku je riadna kosa a fuci

foogy
13. feb 2009

evit - tady taky furt chumelí a fouká a u nás doma - na vesnici, tam je jako na horách - hafo sněhu! Ale je to romantika, asi brzo vyrazím na běžky.
evit - ale asi se ti blbě jezdí s kočárem ve sněhu, ne?

evitkamalicka
13. feb 2009

foogy u nas sice sneh nie je ale je zima a ked bol sneh nejazdilo sa mi az tak zle ako som si myslela

foogy
13. feb 2009

evit - u nás je blééé! tady ale fičí skoro furt.
evit - a co? pořád cvičíš?
já si objednala boty na spin, tak se těším, že v pondělí přijdou a hned v úterý vyrážím!!! Mám dole 4 kg, ale teď váha nějak stojí

evitkamalicka
13. feb 2009

foogy ja som musela prestat cvicit na chvilu, lebo ma dost bolela rana po cisarskom po cviceni, a samozrejme som zas pribrala to co som zhodila, ale teraz v pondelok som zas zacala a zatial neboli, tak hadam uz ani nebude lebo uz chcem poriadne zhodit

pajici
13. feb 2009

ted jsem stáhla fotečky, tak jdu je dát do albumku 😉
evitko děkujeme 🙂
foogy jinak porod byl hrozně rychlej, nelíbil se jim monitor, prý se malýmu už nedařilo v bříšku, tak mě hned odvedli na sál, žádná příprava nebyla. Pak se rozhodovali jestli budem rodit normálně nebo císařem, běhalo okolo mě spoustu doktorů, napíchli mi epidural, hodinu si nás nechali na porodním sále na pozorování a pak nakonec rozhodli císaře, takže jsem byla umrtvená jen na spodek. No byl to mazec, jsem ráda že už to máme za sebou 😵

megn
13. feb 2009

Jééé Páji posílám obrovskou gratulaci! Přeji tobě a tvojemu mazlíkovi kupu zdravíčka! 😵

danka24
autor
13. feb 2009

pajii ahooj veeelmiii moc ti blahozelaaam a prajem vam obom veeela zdravicka a vela mliecka 😉 😵 😵

foogy
13. feb 2009

paji - takže porod sis teda taky užila... Někteří doktoři - to je dílo!

no, hlavně, že je malej na světě a zdravej, je krásnej!! Doufám, že zase dodáš nějaký fotečky!
paji - a malej je hodnej? tatínek pomáhá?

ahoj megí a dani!!!

megn
13. feb 2009

jééééééééééééé no tak ten je krááááásný, takový vlasatý blonďáček!!!! 😵 😵 😵 no nádherný paji!

megn
13. feb 2009

foogynko, danuško ahoj zlatušky, jak se máte?

pajici
13. feb 2009

ahojky megn a dani, děkujeme moc 🙂

foogy jo,jo taky jsem si teda užila 😅 Jinak malej je hodnej, budí se po třech hodinách a taťka nám pomáhá 😉

pajici
13. feb 2009

jo,jo megn je pěkně vlasatej a blonďák, v porodnici se docela divili 😀

terinda
13. feb 2009

Paji, Matyášek je moc krásný! 😵 Gratuluju 😉

pajici
13. feb 2009

megn a jak to zvládáte vy? hrozně dlouho jsem tě tady nepotkala
teri děkujem 🙂

megn
13. feb 2009

Pajinko no co víc si přát. Hezky si užívej, dokud se jen budí. Ono to točo začne 😀 😵 fakt krásný!
a jééé mi se mimuško právě vzbudilo a ječíííí 😅

megn
13. feb 2009

Paji mám zlatého mimuška, krásně povídá, směje se, spinká, papká. Nijak extra nepláče, jen z hladu po probuzení jako teď 😀

pajici
13. feb 2009

megn tak to utíkej 😀

pajici
13. feb 2009

megn tak to je dobře, to je teda zlatíčko 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre