Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

nechynka
9. mar 2009

no už jsem tu...ale myslela jsem že tu nidko nejní 😅 😀

nechynka
9. mar 2009

evit,na jednu stranu máš pravdu...být mezi 4stěnami sama je na prd...ale na druhou stranu já bych to 5týdnů bez manži nevydržela ☹ jsem závislák ☹ ale aspoň si budete vzácnější 😉

evitkamalicka
9. mar 2009

nechy 5 tyzdnov nie je az taka strasna doba, ja som zo zaciatku nasho vztahu bola tiez furt s nim, ale potom ma to preslo a odlucenie mi uz tak nevadi

foogy
9. mar 2009

evit - tý jo, 5 týdnů bych to teda taky nevydržela ☹ Ale všichni si to užijete - ty, vaši a hlavně Adámek, to je jasný! A manža za vámi jistě přijede na víkend, ne?

no, chceme, ale furt tam je to studio, no

foogy
9. mar 2009

evit - tak jsou vaši z Adámka nadšení, ne? mamka jistě vozí 😉

nechynka
9. mar 2009

foogy,však kdybys otěhotněla tak by se studio nějak vyřešilo..... 😉

nechynka
9. mar 2009

evit a jak dlouho jsi s manžou? 🙂

foogy
9. mar 2009

nechy - muselo by se to nějak vyřešit 😉

foogy
9. mar 2009

teď psala kámoška, že jí bylo před 14ti dny taky takhle blivno, tak mi doporučila léky, tak to musím zkusit. A já si tak v duchu doufala 😅

lu82
9. mar 2009

Ahoj kuřátka 😵

foogy
9. mar 2009

ahoj lu!!! jak se s eli máte??

lu82
9. mar 2009

foogy: Máme se dobře. Jsme zdravé. Moc gratuluju k tetkovství, teda ještě nenarozenému tetkovství 😀

foogy
9. mar 2009

lu - to je fajn! a už se určo taky těšíte na jaro, co? Tady je ale dneska zima jak sviňucha!!!
A díky, už se na to moc těším, akorát že bydlí 100 km od nás, tak uvidím, jak moc si to budu užívat...

lu - a jak jde cvičení a hubnutí? Mně to jde pomalu, ale jde.

lu82
9. mar 2009

foogy: No jo, na jaro se strašně těšíme. Ani nevím, jak je venku. Po obědě usnula a tak spinká. Ven asi půjdeme až tak kolem 16., tak aspoň půjdeme počkat taťku na autobus.

Ale jo, jde to dobře. Mám dole 10 kilo. Jen dneska pěkně hřeším. Ještě chci dát dolů 7 kg. Mám cíl do léta, tak snad se to podaří.

foogy
9. mar 2009

lu - Elinka je hodná, aspoň může mamka odpočívat, co? 😉
lu - a jak často chodíš cvičánkovat? A 10 kg náhodou super! To už jsi za půlkou, to těch 7 kg určo dolů ještě dáš!!!!

lu82
9. mar 2009

no, už se zbudila.
2x týdne a pak sem tam aerobik doma. Musím končit.

prcekkk
10. mar 2009

dobré dopoledne 🙂

nechynka
10. mar 2009

bré dopoledne!
už jste byli v poradně-nebo se teprv chystáte?

lu,ahojky,kočko-ty už jsi tu dlouho nebyla
a -10kg? obdivuju a závidím...jsi holka šikovaná 😉 😵

prcekkk
10. mar 2009

nechy my? 😕

nechynka
10. mar 2009

prcku promiň...to je těhu demence 😅
já myslelela,že jdete dneska do poradny...a vy jdete až 14.4. 😅

prcekkk
10. mar 2009

v pohodě 😉 a jak je?

foogy
10. mar 2009

ahoj čučinky, tak prej řádí střevní chřipka, takže to mám já... Tak jsem dneska doma, v práci je miluna, tak odpočívám 😉

danka24
autor
10. mar 2009

dobry den krasny den ako sa mate som tu dlho nebola 😵 😵 😵

nechynka
10. mar 2009

foogy,chůdě naše...tak odpočívej a nic nepracuj,jasný! a hodně pij 😉

prcku dobrý...už se těším k dr.....dokonce jsem se uklidnila,že je mimís OK páč před chvilkou se mi tam zavrtěl...jen mě štve,že vždycky se zavrtí a pak 3dny nic... ☹ ...jo a v noci hrůza...začínají mě chytat křeče do nohou a nějak se mi celkově blbě spí 😝 a co ty a KUbík?

prcekkk
10. mar 2009

foogy,ahojky,tak pěkně odpočívej 😉

ahojky dani,styď se teda

nechy,Kuba hrozný.je teď zase nějaký šílený období.vzhůru je od 4,jsem jsem na nohou už od 6 😔 brečí a brečí je hrozně ospalý a ne a ne zabrat 😖

danka24
autor
10. mar 2009
prcekkk
10. mar 2009

dani,co to vidim???? 😕 😀 😀 😀 😀 😀

nechynka
10. mar 2009

danííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nechynka
10. mar 2009

prcku,ach jo...a nemá třeba Kubík takový ten růstový spurt (nebo jak se tomu říká),že chce hodně jíst...nebo myslíš,že ho trápí prdíky?

prcekkk
10. mar 2009

já vůbec nevim.já mu dávám Sunar a tam je stanovená nějaká dávka na den,víš?a on jí co 2hod.a to by neměl 😒 fakt nevim.prdíky asi ne,protože občas prdí jak starej chlap 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre