Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
8. apr 2009

ja som si vecer navarila kuraci perkelt, kedze nam robia balkon a ten mame v kuchyni tak by som sa tam nedostala k vareniu

evitkamalicka
8. apr 2009

dala som sa na dietu, ono to vlastne ani nie je dieta, len som zacala pravidelne jest kazde 2 hodiny s tym ze po 17:00 uz nejem nic a za tyzden sa mi tymto podarilo schudnut neuveritelnych 4,4kg

prcekkk
8. apr 2009

fakt tolik?tak to gratuluju a cvičíš?a co jíš?

no to je dobrota,já vařila včera bramborový guláš

danka24
autor
8. apr 2009

ahojteeeee kraasskyyyyy a krasavciii 😵 mame sa dobre mame akurat ked pridem z roboty domov spavu nemoc musim si aspon 2hodky pospat.. 😀 a hladny sme stale.. 😀 no najblizia kontorla ma caka 20,aprila ..
evitka ti ludia fakt nemaju rozum ... ☹
fogynka ahojky moja ako sa mi mas kocka?
nechy takze drzim palce aby testy dopadli co najlepsie
anet ten vas kubik je krasny a ty si stihlucka 😉

nechynka
8. apr 2009

evit,ty jsi šikulka...já vždycky když jsem začala držet takovou dietu tak prostě já to nevydržím nemám vůli 😔 teďka na to prdím...ale po porodu chci zhubnout kvůli sobě...ať se manžovi líbím a cítím se dobře 😉 😵

foogy
8. apr 2009

evit - adámek roste jako z vody! a je krááásnej! bych ho pomuckala!

evit - tý jo, 4,4 kg!!!! jsi dobrá!

já mám dneska zeleninový salát s tuňákem, pač o polední pauze chci jít cvičit

prcekkk
8. apr 2009

dani díky,ale nejsem,ještě by se mi líbilo něco dolů dát 😉

evitkamalicka
8. apr 2009

prcku za ten cas som ani raz necvicila, ranajky cisty rozok+voda alebo nesladeny caj, desiata ovocie, obed normalne co je navarene len mensiu porciu, olovrant ovocie, vecera o tej 17tej vzdy priloha to znamena bud zemiaky, ryza, cestoviny a k tomu si dam bud tatarku, kecup alebo nieco take a samozrejme vela pit cca tie 3 litre za den, prestala som jest sladke a takisto uz ani kavu a caj nesladim

nechynka
8. apr 2009

já vařila sekanou s bramborem a včera k večeři jsme měli špekačky na pivu 😉 a dneska přijde manža až v noci...takže nevařím 😉

nechynka
8. apr 2009

jééé já kafčo taky nepiju...nějak mi nechutná a čaj sem taky přestala sladit...kvůli těm otokům ale sladkosti do sebe valím pořád 😠
evit,ale ten jídelníček vypadá suprově....je takovej rozumnej,že jde vidět že se při něm vyloženě nehladoví jak u jiných diet 😉

a Adámek je krasavec...ale přijde mi,že se nějak změnil,že dřív vypadal jinak 😅 😉 😵

evitkamalicka
8. apr 2009

nechy no je to rozumne lebo mozes jest vsetko aj vyprazane, hranolky, tatarku, proste vsetko

foogy
8. apr 2009

evit - večer si dáváš přílohu a kečup a hubneš??? tý jo, já si to dát, tak mám do druhého rána hned 2 kg nahoře.
Já jím stejně jako ty - oběd si taky dávám, ale jenom málo, ale od 3 už nejím sacharidy, to znamená, že žádné přílohy, ale jenom maso, sýry, vejce, šunku, zeleninu, zeleninu, pak taky zeleninu a nakonec zeleninu 😀

nechynka
8. apr 2009

právě je to super...protože když člověk přestane jíst to co jedl normálně a začne jíst jenom zdravě...tak má právě vlčí hlad 😖 je super,že ty kila ti jdou tak dolů 😵

nechynka
8. apr 2009

foogy, ty seš fakt zelenina 😀 😀 😀
a jak se máš vůbec? co miluna a tak? já už jsem tě neviděla snad 100let ☹ 😀

foogy
8. apr 2009

dani - a co fotky špíčku? už fotíš??
za chvlíli už budeš po 3.měsíci a už budeš klidnější, viď?

nechy - a ať ti ty testy na cukrovku dobře dopadnou!!!!

prcekkk
8. apr 2009

šikula evi,tak držím palečky,ať to jde samo....

musim končit,Kuba se budí 🙂 mějte se

evitkamalicka
8. apr 2009

foogy to si len myslis ze by si pribrala, ide o to ze musis jest pravidelne a vzdy v tu istu hodinu aby si organizmus zvykol a fakt to funguje

evitkamalicka
8. apr 2009

mne to poradila jedna znama, tiez som si myslela ze je to somarina ale ide to

foogy
8. apr 2009

evit - to vím 100%, že přiberu, mám vyzkoušené to, že od 3 prostě žádné sacharidy. V sobotu jsem si dala v 5 hodin plátek chleba a do rána půl kg nahoře..
Ale to je jedno, každému prostě vyhovuje to a to.
Já spíš ani nedržím dietu, spíš se snažím vařit a jíst co nejzdravěji, na co nejmíň tuku, hodně teď vařím soju, kuskus, celozrn.těstoviny, rýži Basmati a tak podobně.

nechy - no, dobrý! 😉 Já jsem furt ve studiu a pak chodím cvičit (4x týdně) a do toho o víku brigády, takže se fakt nenudím. Jsem strašně vytížená. No a milu je zlatej, jsem si tuhle říkala, že je to čím dál tím lepší a hezčí...

prcekkk
8. apr 2009

ještě jsem tu 😀

hodila jsem do alba fotečku a našeho baráčku,abyste viděly😉

foogy
8. apr 2009

já teda hlad taky vůbec nemám, je mi krásně, cítím se tak jako lehce - no, aby ne, když mám dole 6,5 kg, že? 😀 Ale ono je to i cvičením - se člověk dycky krásně vypotí.

A za 14 dní jsem objednaná k dietologovi, tak jsem zvědavá, co mi poradí.

prcekkk
8. apr 2009

už fakt letim

nechynka
8. apr 2009

prcku měj se a zase se ukaž

a domeček je krásnej. 😵 😵 😵 a tobě to s kočárkem suší suší 😵

foogy
8. apr 2009

prcku - tý jo, ti to sekne a žádnej vorvaň nejsi - koukáš se taky někdy do zrcadla??? ti to fakt moc sluší! A hezky ladíš ke kočárku, fakt!

nechy - a co baron?

evitkamalicka
9. apr 2009

krasne dobre ranko vsetkym

foogy
10. apr 2009

Ahoj holky

lu - koukala jsem do albíčka (už v týdnu), jak jste byli všichni tři na procházce a chtěla jsem ti říct, že ti to moc slušelo!!! Jsi kočka! Krásně jsi zhubla!!! Bomba!!!

lu82
14. apr 2009

Ahojky.

Foogy: Dík za poklonu, ale myslím, že to zase tak super není. Teď po velikonocích, kdy jsem pěkně hřešila musím zase trošku zamakat. 😀

wrtulka
14. apr 2009

Ahojky LU trošku se na chvilinku vlísnu..
já jen taky nakukuju jak vám malá roste a jak vám to jakožto rodince krásně sluší a je to moc super!🙂
Moc vám to přeju je to nádherný sledovat jak se ta malá mění a roste jak z vody🙂

evitkamalicka
14. apr 2009

ahoj kocky, tak ake boli sviatky?

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre