Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
28. apr 2009

nechynko koukat na ten uzlíček budeš.. taky budeš brečet zoufalstvím, ale všechno to za to stojí 😀 😅 😀 třeba budeš mít jak psala Anet mimuško o kterém ani nebudeš vědět.. takové ti přeji 🙂

megn
28. apr 2009

prcku vyřve se a pak usne vyčerpáním jo?

kristl ahoj a pěkný den

nechynka
28. apr 2009

evit,no ještě před 14dny jsem si zoufala,že skoro nekope...jen sem-tam a teďka už je z něho profesionální fotbalista I.ligy....i když mám takovy podezření,že podle toho jak mi dr. říkal,že má polohu,tak mě spíš bouchá hlavičkou a boxuje rukama 😀 😀 😀 😅

megn
28. apr 2009

evi a nejosu zuby horší jak 6ti nedělí? 😀

prcekkk
28. apr 2009

megn,jj řve a pak ho pohajcám a je tuhoš 😉

megn
28. apr 2009

nechynko je to fajn ty pohyby.. já už si to ani nedovedu představit, ale teda příjemné mi to poslední 3 týdny těhu už ani nebylo 😀

megn
28. apr 2009

prcku tak to bude dobrý zpěvák 😀

prcekkk
28. apr 2009

hele nestrašte mě s těma zubama,jo?

evitkamalicka
28. apr 2009

megn no mozno aj su

prcekkk
28. apr 2009

no plíce už má vytrénovaný od malička festově,takže nemám strach 😀

megn
28. apr 2009

evi díky to jsem přesně nechtěla slyšet 😠 😀 😀 😀

megn
28. apr 2009

prcku ale nějaký extra řvoun to musí být na palici.. moje kamarádka mi psávala v 6N, že už nemůže, páč dítě na rukách, když né na rukách tak řev.. a pak řval i na těch rukách, 😕 😖

prcekkk
28. apr 2009

tak zase takový řvoun to není,umí se i krásně usmívat

megn
28. apr 2009

to je jenom dobře, to byl příklad. prej holky jsou klidnější, bych chtěla jednou poznat 🙂

prcekkk
28. apr 2009

evi chtěla jsem se zeptat,vyváříš po každém krmení lahve?

prcekkk
28. apr 2009

já už ne

evitkamalicka
28. apr 2009

prcku ja som flase vyvarala len prvy mesiac a od 3 mesiacov uz ani nepouzivam kojenecku vodu, ale normalne z vodovodu

prcekkk
28. apr 2009

takže jen pořádně vypláchneš,nebo jak?

evitkamalicka
28. apr 2009

prcku ano poriadne s horucou vodou

prcekkk
28. apr 2009

megn a chodíš ještě na nechtíky?

lu82
28. apr 2009

Tak jsem tu. To naše Eliška má tak 71 - 72cm a 7,3 kg. Dlouho jsme nebyly v poradně, tak to nevím přesně.

megn: No místo oběda dáváme zeleninku nebo přesnídávky. Někdy tu zeleninku s kuřecím nebo králičím masem a asi týden novinka, večer kašičku- ta ji teda jede. Jinak kojení.

lu82
28. apr 2009

Já umývám taky horkou vodou, ale kojenecká voda by se měla používat, teda aspoň co já vím.

prcekkk
28. apr 2009

Lu,7,3kg?tak to Kuba má na 3M 7kg ,hustý,co? 😒

prcekkk
28. apr 2009

já nepoužívám

lu82
28. apr 2009

Holky, dětičky se strašně rychle rozmazlují, jsou strašně chytré, mnohem chytřejší než my všechny dohromady, takže pozor !

lu82
28. apr 2009

prcek, no to jo. My když byly v necelých 6 měsících v poradně, tak vážila 6890 g. Ale holky jsou teda drobnější. Prcku a kojíš?

prcekkk
28. apr 2009

to já přeci vim,holt jsem na to doplatila,no 😒

prcekkk
28. apr 2009

ne,Kuba je od 1M na UM proto víc přibírá

evitkamalicka
28. apr 2009

ja som vcera vazila Adamka a ma 8,4 kg

lu82
28. apr 2009

Jo no, to jsem taky četla. Kojené děti přibírají míň, takže my pořád ještě kojíme. Se sama divím...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre