Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

luccii
15. jún 2009

megn a ostatni, diky! 🙂
porod byl prekvapko, jeli jsme do porodnice a ja si stale nebyla jista, zda rodim... no a byla jsem otevrena uz na 6 - 7 cm! pak uz to bylo rychly, ani ne za 4 h byl nas poklad na svete 🙂 mela jsem stesti, ze jsem dlouho netrpela, nakonec jsem slevila ze svych predstav prirozeneho porodu a rada si nechala pichnout plodovku a na urychleni kontrakci pri tlaceni jsem si nechala pichnout oxytocin...

megn
15. jún 2009

Luci týjo, takže pohoda lahoda! To se někdo má být otevřen na 6-7cm a ani o tom nevědět 😅

luccii
15. jún 2009

no sama jsem zirala a kdyz se Vojtisek narodil, porad jsem tomu nemohla uverit, ze uz je na svete 😅

wrtulka
15. jún 2009

Ahojky Luci a Meng 😉 😵
Luci takže jsi měla porod v poho 😵 ? ( v rámci možností..)

luccii
15. jún 2009

wrtul jj mela 🙂 tu noc jsem neusnula, takovy neklid ve mne byl... po pulnoci mi zacaly kontrakce, ale ja je nepoznala! 😨 😅 dlouho jsem vahala, zda to jsou ony... nebyly pravidelne - po 2 - 7 min rovnou! 😲 a k tomu prujem, o kterem jsem vedela, ze k tomu patri... takze pred 4 h ranni jsem probudila manzela, ze radsi pojedeme do porodnice... a hned jsem se mu omlouvala, kdybysme tam jeli zbytecne... vsechny veci do porodnice jsem jeste nemela zbalene, takze jsem tam zbytek rychle nahazela a jelo se... na prijmu jsem do zvonku rekla "dobry den, my mozna rodime" 😎 no a po monitoru nasledovalo vystreni a oznameni tech 6 - 7 cm 😉 pak uz kontrakce zesilovaly a "konecne" jsem zacala oddychovat a uz nebyl pochyb, ze rodim 😀 uteklo to desne rychle, ani zadnou pomucku jsem nepouzila, ani masaz od manzela nevyuzila, mela jsem co delat, abych to vydrzela a prevazne jsem byla na zachode a oprena o skrinku... zapomnela jsem, jak spravne dychat i tlacit, takze jsem se to s pomoci PA musela rychle naucit... nastrih byl, ac jsem ho nechtela, ale coz... hlavne ze bylo mimco rychle na svete a zdrave! 🙂 🙂 🙂

wrtulka
15. jún 2009

teda Luci tak to je super že to tak rychle a hladce proběhlo 😉 😵 😵

nechynka
15. jún 2009

Luci,taky strašně moc moc gratuluju k Vojtíškovi...je nádhernej 😵 😵 😵 a měla jsi super porod-taky bych si přála takovej 😵

holky,zítra mě čeká poslední den v práci...juchůůůůůůůůůůů a pak vás tu budu prudit pořád páč se budu doma nudit 🙄 ...no až teda pouklízím,vyperu,vyžehlím a pak budu u koníka čekat na porod 😀

terinda
15. jún 2009

Ahoj nechynko, teda ty týdny u Tebe letí 🙂
Užij si zítra poslední den v práci 😉

nechynka
15. jún 2009

ahoj Teri,jak se máš? kdy se ti vrací manža? 😉

mě se zdá...že mi ty týdny nepřibývají...už bych taky chtěla ten uzlíček u sebe a jsem zvědavá co má mezi nožkama...prostě už se nemůžu dočkat 😅

terinda
15. jún 2009

Nechynko, letí to jak blázen - hlavně u ostatních 😉
Manžel se mi vrátí v pátek v noci 🙂 taky se ho nemůžu dočkat 🙂

foogy
16. jún 2009

nechynko - tak poslední den v práci? to je krása!!!! Tak ať ho máš co nejkrásnější!

luci - tý jo, tak tvůj porod se čte pomalu jak pohádka!!! Taky bych takovej chtěla mít!!!!! 😵

evitkamalicka
16. jún 2009

ahoj kocky,

nechy super, ze uz ides na matersku

megn
16. jún 2009

nechynko dneska máš padla?! Jééé super, tak ať ti to v práci rychle uteče a dlouho se tam neukážeš! 😀
zítra na koni jo? Je třeba tady krapet zvýšit návštěvnost a taky nějaké to foto do alba dodat co? 😉

megn
16. jún 2009

přeji hezký den, někdo tu? 🙂

wrtulka
16. jún 2009

já jsem tu..Ahojky Megn 😉

evitkamalicka
16. jún 2009

ja som tu tiez tak sem tam 😀

megn
16. jún 2009

čau ženy!
Jak se máte při úterý, jaký jste měly víkend?

megn
16. jún 2009

chystám se vařit kynuté knedlíky s jahodami. Nemáte dobrý recept? Loni jsem dělala s boruvkami na páře, ale zkusila bych i ve vodě uvařit.. co je ale lepší...

wrtulka
16. jún 2009

megn kdybych je dělala já tak bych si nechala udělat kynuté těsto v pekárně a pak je vařila na páře pára je lepší!
jinak já mám ode dneška dovču uvidíme asi pak přejde v PN ale zatím kromě hlásící se ms mi nic není 😵

megn
16. jún 2009

ten Lucčin porod je úsměvný, dobrý den, my možná rodíme 😅
Luci no jo, kdo by si nástřih přál. Jenže člověk si v tu chvíli přeje jediné, ať je ten prcek venku a bolesti přejdou. Já jsem nástřih v těch bolestech u toho tlačení ani necítila. 🙂 ale zato pak to šití jo 😀

megn
16. jún 2009

wrtulko v pekárně je určitě budu dělat a na páře zřejmě taky. Prostě ten recept co mám, nebudu vymýšlet a basta, ještě by se nepovedly a co potom žejo 😀
takže ty už máš dovolenku? No to je fajn a jak je doma? Chystáš se něco kutit?

evitkamalicka
16. jún 2009

ja som akurat doobedovala tofu na zeleninke a s kuskusom

wrtulka
16. jún 2009

megn to víš od rána něco dělám..
včera jsem ještě pracovala z domu dodělala jsem důležitý věci v práci a ode dneška mám dovču..
tak peru, uvařila jsem rýžový nákyp blééééééé (pro manžu on ho miluje a má dneska svátek tak to má jako překvápko) no a asi půjdu něco zkusit z té ubrouskové metody 😉 jo a taky mám tunu žehlení
takže se vůbec nenudím 😉 😵

megn
16. jún 2009

evi no jo dieta 😉

wrtulko rýžový nákyp? jéé tak ten bych si dala taky! U nás rýže moc ne e, MM ji moc nemusí, takže ji raz za rokuvařím sobě. Nebo když jdeme někam na véču tak si dávám rýži 😅
s jakým ovocem děláš?
žehlení tfujky, jsme žehlila včera jak nešel kůň 😀

evitkamalicka
16. jún 2009

megn to by som jedla aj keby nebola dieta, lebo tofu milujem 😉 , ale je pravda ze teraz sa snazim stravovat zdravsie a kilecka ubudaju tak to je hlavne

wrtulka
16. jún 2009

megn no já žehlení odkládám už týden 😀 ještě že nemá nožičky by mi uteklo 😀
no já to dneska udělala s kompotovanýma třešněma ale nejlepší je prý s jabkala nebo švestkama ale ty nemám..
já rýži moc nee jsem bramborová ale k masu ji ještě snesu ale sladkou to už vůbec neee 😀 😖 mi stačilo už jen jak jsem to ochutnávala sem si musela vylepšt chuť májkou s chlebem 😀

evitkamalicka
16. jún 2009

ryzu ja tiez nemusim, ale ked je nasladko napr. ryzovy nakyp tak mnam

megn
16. jún 2009

wrtulko tfuj Májku a chlebem 😀 joo tak švestkový nákyp, mňááám, to bych si teda dala říct ňamíky. 🙂 Takže TM má svátek a ty budeš dnes obhospodařovat? 😀

wrtulka
16. jún 2009

megn já vím je to hnus fialovej ale já si tu chuť musela spravit..
no obhospodařovat nééé nějakej dárek už dostal a tohle má jako takový malý překvápko 😉

megn
16. jún 2009

ale hezké překvápko 🙂
Kdy jedeš do toho Brna?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre