Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

luccii
22. jún 2009

foogy, ano, manza mel par dni dovcu a byl tu s nama, moc mi pomohl 🙂
v noci prevazne spinka, ale ne vzdy, nekdy uspavam pekne dlouho, stale spim cca 3 - 5 h, vic se mi nedari, kojeni trva dlouho a rano uz nechce spat
uz jsme se celkem zajeli, ted ho ale trapi brisko 😢

megn, jim hodne, uz na to mam cas, kdyz uz neodstrikavam a nedokrmuju 😉 ja myslela, ze stolicka je zelena, kdyz ma mimco hlad... 😕

mate pravdu, napovidaly jste toho hodne, ale na prvnich dvou stranach jste nebyly 😉

manza je ted venku, sel pro masticku na zadecek, odsavacku na vysavac a pro tetu Vojtika, ktera nam prinese palacinky 🙂
holky, nadyma cokolada? ja uz se pomalu bojim cokoli podezreleho snist 😒

megn
22. jún 2009

wrtulko palečky držet a modlit se budeme určitě všechny i tady 😉 odreaogovala ses ten minulý týden před tím Brnem ubrouskovkou? Povedla se ti odmastit ta váza, či nějaký výtvor?

Luci pokud Vojtíšek prospívá, ty baštíš tak je to dobře. Určitě mu dej kdykoliv bude chtít. Ještě neumí tak pořádně pít, proto kojíš tak dlouho.. si vzpomenu tak jsem kojila čř minut i hodinu, večer jsem uspávala výhradně u psra 😀 vydrž ono se to časem upraví, pak bude pít 10 minut, no a nakojec třeba jen 5.. Honzík přes den je rychle nabaštěný, jen v noci a nad ránem se přilepí k cecku 😀 hltá, dudlá.. pak mě bolí akorát záda z polohy na boku jak s ním pak usnu. Má rýmečku, že TM fičel pro odsávačku? To je dobrá věc. CO my se s ní natahli soplíků, Hanýsek měl rýmu sotva jsme došli z porodnice a před 14 dny taky, asi 14 dní trvající 😠
na to bříško ten Pupík, kapky Sabsimplex, polštářek z pecek, nebo do klubíčka.. a vyprdět do číňana- čínský nočník (nebo květináč) při BKM (bezplenková komunikační metoda)

s čoko nevím, tu jsem valila a valím furt, popř tady ty stránky jsou fajn http://www.kojeni.net/databaze.php třeba tady něco najdeš

megn
22. jún 2009

čř = 45 minut 😀

luccii
22. jún 2009

megn diky 🙂
rymu trosku ma, nevim, jestli je to uz na tu odsavacku - jak to poznam? hodne funi a vatovou tycinku sem tam vytahnu nudli
BKM praktikujete?

megn
22. jún 2009

luci praktikujeme, ale né nějak přehnaně, nejní čas furt sedět nad kyblíkem... nejlepší je po ránu, to praktikujeme každý den, chytáme ranní kaku a ranní vydatný čůr 🙂

s tou odsávačkou.. můžeš vyzkoušet, není se čeho bát... HOnzík měl sople, hleny až kdesi vzadu, dýchal pusinkou, měl úplně ucpané nosní dírky takže my ji využili dosti. Zkus kdyžtak třeba jen zvlhčit Libenarem...

megn
22. jún 2009

idu koupat, tak zatím pa a hezký večer. Později nakuknu kdyby ryby 🙂

luccii
22. jún 2009

megn takze myslis, ze tu odsavacku muzeme prubnout? neublizim mu nejak? ptam se asi jako vul, ale nevim, zda ma skutecne rymu ci jen ucpany nosik
my pouzivame Mucosolv, ale nezda se mi, ze by ucinkoval

megn
22. jún 2009

luci a ten Mucosolv je od narození? Nění to nějaký driják??? Odsávačkou mu neublížíš neboj, maximálně mu pomůžeš. Neboj se ji. Zní to brutálně odsávačka na vysavač, ale my ji s MM odzkoušeli prvně na nás než jsme tím vysáli a vyčistili Hanýskovi nosek. Dej pak vědět jestli jste prubli, jestli bylo potřeba 🙂

megn
23. jún 2009

kuk jdu na kontrolu páč mám chvilku a on tu nikdo? 😝 😀

megn
23. jún 2009

nikde nikdo, tož to jdu krmit dravou zvěř brokolicí 🙂

foogy
23. jún 2009

megn - ahojky, byla jsem na obídku a kousek jsem se prošla s kámoškou s dvojčaty, to jsou tak kouzelní kluci, fakt jak do reklamy. Jsou jim 4 měsíce a jeden váží 7 kg a druhej 5,5 kg, slušný, co?

danka24
autor
23. jún 2009

ahojte tak fogy tak to ich prikrmuje ze su taky velky? hlavne ze su zdravucky
ako sa mate babizne moje?

foogy
23. jún 2009

ahoj dani
né, představ si, plně kojí po 3 hodinách. Akorát jí strašně padají vlasy, že přemýšlí, že začne přikrmovat, abych nebyla za chvíli plešatá.

megn
23. jún 2009

foogynko ahooj, joo to je slušné, Honzík měl taky ve 4M 7 kilo 🙂 kojit dvojčátka to je suprová!
s vlasy nic neudělá to bohužel padají vlasy po porodu a kojící každé.. třeba já jsem nestačila vyčesávat, všude moje tmavé chlupy, ještě teď padají, ale už né tak moc.. taky jsem se nechala ostříhat tak to mi taky něco dalo. kadeřnice říkala, že jdou vidět místa kde vlasy padaly, že tam mám ježečky, ale že rostou což je fajn a podstatné 🙂

megn
23. jún 2009

danuško se mám fajn, akorát jsem po obědě, bylo mi špatně z hladu, nebo z čeho 😕 včera večer mi bylo taky špatně 😅

wrtulka
23. jún 2009

Ahojky Meng..
chvilku nakukuju a přidávám info..
dneska jsem byla na krvi - kontrola hladiny hormonů tak mi přidali jednotky - mám píchat víc než doteď tak sem z toho rozhozená a bojím se že všechno není jak má být.. že bude vajuch málo.. to kolik se jich tvoří se dozvím až v sobotu kdy zase frčím do Brna na UTZ...

foogy
23. jún 2009

megn - no, taky říkala, že je to šílený, že to jsou hrsti. Chudinka.

megn - a z čeho pak ti je špatně, co? Kdypač čekáš mršku?

megn
23. jún 2009

wrtulko žáden strach, filtruj se pozitivně, naopak je dobře že ti přidali jednotky aspoň je pro to uděláno maximum! Drž se holka !

foogy mršku jsem ještě nedostala od porodu.. moje poslední MS je z 20.2.08 😀

k.r.i.s.t.l.
23. jún 2009

AHOJKY 😀

k.r.i.s.t.l.
23. jún 2009

KOUKAM KOUKAM A NECHY NOVE ALBUM STALE NEVIDIM 😠

megn
23. jún 2009

ahoj kristl! Jak se máš holka? že se ukážeš! 😀

k.r.i.s.t.l.
23. jún 2009

tak mam se nic moc jsem naka nachcipana

megn
23. jún 2009

choroby všeho druhu jsou nepříjemné.. 😖 něco nového krom nemoci? Třeba ve snažení..?

k.r.i.s.t.l.
23. jún 2009

nee nic noveho , zmeny mam popsane v albumu beru ted clostyl tak uvidime dalsi mesic

megn
23. jún 2009

krisl áha, tak to ti jdu vočíhnout album 😀

megn
23. jún 2009

jak je v nové práci Krist?

foogy
23. jún 2009

megn - ty vogyne a nejsi těhu?? kdys byla naposled u mudra, co?

čééégo kristl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jdu ti dočíst albíčko, abych věděla, jak se máš

megn
23. jún 2009

foogynko to mě taky napadlo, dneska jsem to říkala manžovi, že si budu muset kůpit test 😝 😀
jak dneska v práci, cos prodala? 😉

foogy
23. jún 2009

megn - tý jo, to by byla paráda!
Tak držím pěstičky, aby to dopadlo tak, jak si přeješ! Megn - zlatíčko!! 😵
Dej mi určo vědět, až budeš testit, jo? Budu na tebe myslet! To je zase zpráva!!! hihi

megn
23. jún 2009

foogynko mno uvidím kdy co a jak.. dneska jsem se sice cítila divně, ale kdoví co zítra. 😀 No blbé je to, že když nemám MS tak nevím co můžu čekat. Ještě do toho kojím, tak je menší pravděpodobnost že otěhu, ale kdo ví žejo? 😀
tak jak dnes v práci a po práci plány, neplány?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre