Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

foogy
7. aug 2009

ahoj megi!!!

odkaz na beremko je http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID..., tak jukněte.

megn - hele, mně je dneska konečně o dost líp!!!!!!!!!!!! Sice žaludek cítím, ale nedá se to vůbec srovnat.
Jo a holky, začínám hubnout, hihi. Možná je to právě tím, že jím málo a fakt často.
megn - to já dycky dobře snídala, já totiž snídaně miluju, dneska jsem měla chuť na chleba a nutelu, hahaha. Jindy bych ohrnovala nos, ale dneska... Nejvíc jsem si pošmákla.. 😀

megn
7. aug 2009

jůů evi děkujeme! no joo, to už není ani pravda, že jsem se před 8 měsíci v tuto dobu ještě trápila.. ale to už jsem mohla být otevřená tak na 7 cm 😀 😀 😀 😀

foogy
7. aug 2009

megn - taky gratuluju!!!!! 😵

megn
7. aug 2009

foogynko však kdy jindy si můžeš dát tak do nosu než teď, užvej, máš na to ještě 8 měsíců 😅

foogynko hmm, hezké.. hele ale ty nejsi Klára Lhotáková 😀 😀
škoda že to místo kde bude obřad je majinkatééé

megn
7. aug 2009

foogy děkujeme.. tyjo tam je klid, ticho.. ale až potom hysteráku co si střihl.. pomohlo prso, malý plyšák a je tam klid.. jsem zvědavá co z toho vyleze

foogy
7. aug 2009

megn - hahaha, ftipná 😀 Jen, co budeme oznámko mít, tak ho tam dám, to budeš koukat 😀
megn - ale ono nás bude jenom pár, víš. Na oběd po obřadu máme 20 lidí. Akce bude až v sobotu.

luli82
7. aug 2009

Ahojda, to jsem ráda, že to tady frčí, jdu dočítat....

megn
7. aug 2009

počkat počkat tak tomu jakože nerozumím 😕 😕
obřad a pjárty je v jiný den?

megn
7. aug 2009

luli ahoj, jste mě tu večer pobavily těmi příspěvky.. jsem večer ještě koukla na mobjulu 🙂

jinak tedy musím velice pochválit danuško, že nečekala na svatého dyndy 😀 😀

megn
7. aug 2009

foogy v jakých barvičkách by sis přála svajbičku? Kdy půjdeš vybírat šaty?

luli82
7. aug 2009

megn: Si myslím, to byl účel. My se vrátili před chvílí od babičky, přijdou v neděli na oběd a bude oznamko, ikdyž ultrazvuk je v pondělí. Jsem z toho docela napjatá...když je to tak brzo... 😀 Myslím budou kulit oči 😕

luli82
7. aug 2009

My jdem na svatbu za necelý měsíc, Éliška už má krásné šatičky, příští týden vložím do albumu...

megn
7. aug 2009

jé lu ty se máš že jdeš na svatbičku.. Komu, někdo z rodiny má vdavky?
Já jdu taky na svatbu v říjnu... 8.10, že foogy? 😀 😀 😀 😅
šatičky pak ukaž.. i na modelce 🙂

luli82
7. aug 2009

Jojo, ukážu. Moje sestra se vdává 😵 A 8.10. jdeme taky 😀

megn
7. aug 2009

sestra jo? takže jdeš za svědka?
neříkej ty jdeš taky 8.10?? 😕 😕 😀

luli82
7. aug 2009

Nejdu, jde brácha. Já bych byla s Elindou problematická a taky asi budu odbíhat, jelikož mi třeba bude šoufl 😵 Jojo, foogy o tom teda ještě neví 😀

megn
7. aug 2009

aha, ty máš ještě bráchu.. třeba bys tu záchodovou mísu ani nepotřebovala 😀 😀
budeš novému mrněti kupovat něco nového do výbavičky, nebo vše využiješ co máš po Eli? Asi jen kdyby to byl kluk, tak něco modrého že?

evitkamalicka
7. aug 2009

foogynka vy ste asi na kupelnove studio museli zakladat zivnost vsak? ako dlho trvalo kym vam ju vydali?

luli82
7. aug 2009

Přesně tak, pokud to bude holka, tak nemusíme kupovat vůbec nic......pokud kluk, tak půjdeme po modré, to je jasné...

megn
7. aug 2009

evi pročpak, chcete v něčem podnikat?

megn
7. aug 2009

ženské co vaříte? Já už pomalu nevím co vařit, jak vařím skoro každý den.. příjde mi, že furt střídám jedno a to samé dokola 😝

evitkamalicka
7. aug 2009

meganka ano chcem, ja uz nieco rozbehnute mam, ale potrebujem to mat aj oficialne na papieri keby nahodou dosla kontrola, lebo som pocula ze teraz chodia ako na beziacom pase

megn
7. aug 2009

evi aha.. a v čem, nehtíky? Nebo něco většího?

evitkamalicka
7. aug 2009

no a chcem este aj svoj vlastny internetovy obchod a na to potrebujem zivnost

evitkamalicka
7. aug 2009

megn svadobne a spolocenske saty

megn
7. aug 2009

evi jo aha, tak vám přeji mnoho zdaru a úspěchů 🙂

megn
7. aug 2009

jů ahááá, tak to je príma!

evitkamalicka
7. aug 2009

dakujem

megn
7. aug 2009

ty jsi švadlenka nebo něco?

evitkamalicka
7. aug 2009

megn eee nie som, ale mam niekoho v zahranici kto mi to sije podla modelu aky si zakaznicka prinesie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre