Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
12. aug 2009

sluni u vas je to ridicak asi

sluninka
12. aug 2009

wrtul 😀 teda neřekla bych,že exot😀

my s emáme super, malá nám dělá jen radost, moc nebrečí, spíš se pořád směje..je hodná😉

a co vy? když nevyšel ten zbytek vyjíček, tak co teď??

jinak malá spinká v postýlce, kde má jen žirafy, tak my budem bojovat i ze vás 😉

co vůbec helisek..jakpak se má??

wrtulka
12. aug 2009

sluni my se nevdáme..
podrobnosti pokud chceš do IP..
S Helí jsem v kontaktu..
u ní bylo hodně změn.. rozvedli se, žije teď u rodičů, je nemocná - štítná žláza..
ale snad se to všechno vylepšuje! 😉 léky jí zabírají.. a celkově doufám že to bude jen lepší..

sluninka
12. aug 2009

jojo četla jsem IP, jen některým výrazům moc nerozumim ☹

Oni se rozvedli?? jejda...teda ta štít. žláza je teď čím dál tim častější onemocnění ☹
hlavně že zabírají léky a lepší už to snad bude...už toho bylo dost 😉

wrtulka
12. aug 2009

sluni máš IP 😉

luccii
12. aug 2009

nechy nam bohuzel na prdiky/ koliku nezabralo nic 😒 (Sab Simplex, BabyCalm, tresnove pecky, masazni gel Pupik...)...snad jen cviceni s nozickama a rektalni rourka 😉

prcekkk
13. aug 2009

ahojky holky,je tu někdo?

potřebovala byc poradit,co malému na průjem 😖

prcekkk
13. aug 2009

dávám mu smectu do mléka.....a zjistila jsem,že by neměl mléčné výrobky,ale jak to udělat když ještě baští Sunar?

evitkamalicka
13. aug 2009

prcek sunar moze

prcekkk
13. aug 2009

ahojky evit,ale vždyt je to taky mléko,ne?

evitkamalicka
13. aug 2009

prcku ale to nie je typicke mlieko

evitkamalicka
13. aug 2009

mliecne vyrobky sa myslia jogurty

prcekkk
13. aug 2009

aha 😕 a nevíš,co je ještě na průjem?

evitkamalicka
13. aug 2009

na hnacku je dobra mrkva, takze skus bud kasu alebo polievocku, ale doma robene

evitkamalicka
13. aug 2009

aj banan

evitkamalicka
13. aug 2009

a aj ryza

luccii
13. aug 2009

ahoj holky, jsem totalne nastvana 😠

prisla jsem o necelou tisicovku - vlastni blbosti a diky jednomu hovodu! ☹ 😠
sla jsem s kocarkem z kramu, kosik jsem mela plny nakupu a krom nej tam mam vzdy tasku s vecmi na prebaleni a jeste v ni mam mensi sacek s penezenkou a dokladama - v kramu Vojtik zacal plakat, tak jsem asi nezavrela tasku dobre, ten sacek byl navrchu a cestou jsem ho vytrousila... zjistila jsem to nastesti hned po prichodu... dite brecelo, ale manzel rekl, at jdu hledat ja... ja toho padoucha chytla!!! jenze penezenku uz nemel... jen tu tasticku a v ni svuj mobil a ciragety... rikam mu, kde je ta penezenka a on ze uz tam nebyla, kdyz to nasel... chtela jsem, aby ukazal kapsy, ale on jen zvenku ukazal, ze tam ta penezenka neni... mela jsem se do tech kapes kouknout... v popelnici kousek odtamtud jsem tu penezenku nasla - prazdnou... no hlavne ze mam ty doklady a kartu! urcite to byl ten kluk a penize v kapse mel, jenze me nenapadlo, ze tam muze mit jen je a ne celou penezenku 😒
...uplne mi to zkazilo den 🙄

a to jsem myslela, ze jsem poucena, kdyz se mi neco podobneho stalo v Praze (kradez v tramvaji)...

evitkamalicka
13. aug 2009

luci tak to je teda svinstvo

luccii
13. aug 2009

evi, to jo 😒 taska na kocarek se mi nevejde, bouchala by mi o nohy, asi budu muset nosit batuzek

evitkamalicka
13. aug 2009

no musis nieco vymysliet, ale je fakt ze ludia su hovada 😠

danka24
autor
14. aug 2009

tak to je hrozne kde ste vsetky?????
fogynka tehulka kde si? a meganka co sa deje??

prcekkk
14. aug 2009

🙂 ahojky,já tu jsem,vařim Kubíkovi obídek,tak jen kukám 😀

nechynka
14. aug 2009

ahojky Anet,a copak vaříš?
já vařím mm špenátek,peč.maso a br.knedlík
a nevím co dietního uvařit sobě 😒

wrtulka
14. aug 2009

Ahojky Nechy 😵

nechynka
14. aug 2009

ahoj wrtul 😉 tak co už jsi testila? jsem kukala že jsi 35DC tak to je nadějny,co? 😵

evitkamalicka
14. aug 2009

ahoj zeny 🙂

wrtulka
14. aug 2009

nechy 😵 😉
netestila..
nadějní spíš na kulový.. nefunguje mi tělo..
po tom IVF víš..
tohle se prý stává dost často ☹ ale testit asi budu abych měla jistotu.. že si mám jít asi pro vyvolávačku nebo tak.. ☹
víš po tom všem zázraky se nedějí..
ale koukala jsem na fotku Ondráška je krásnej! 😵 Moc ti ti přeju! Doufám že jsi šťastná maminka 😵 😵

foogy
14. aug 2009

ahoj holky

dani - dopo jsem hlídala psa a do práce šla až na 13. hodinu a je mi dneska krásně! Konečně mi není blivno. Juch! To musím dneska něčím oslavit 😉

Teda Luci - já bych to normálně obrečela! Ale musím ti říct, že jsi fakt statečná, že ses mu postavila, já bych měla strach, lidi jsou dneska schopní zabíjet pro stovku a ty ses mu postavila! Jsi fakt statečná!!!
Na druhou stranu Luci, si musíš říct, je to sice smůla, ale není to neštěstí, hlavně že máš doklady, kartu a jste všichni tři doma zdraví!!!!!

luccii
14. aug 2009

foogy, mas recht, tak to taky beru - stve me to, ale mohlo to dopadnout hur

nechy to musi byt Ondrasek hodnej, kdyz mas cas varit 😉

nechynka
14. aug 2009

lucci,on je dopoledne zlatíčko...takže pokud chci něco udělat tak musím ráno a dopoledne protože odpoledne a večer vyžaduje mou pozornost...buď si chce povídat nebo chovat a spinká hrozně maličko max 1-2hod a strašně lehce,že se pořád budí...ale dopoledne si buď vystačí v postýlce sám nebo většinou pořád spinká a večer to je boj....to většinou musím pořád chovat 😝 ale kolem půl 11 usne a spinká bez buzení až do půl 5....je to zlatíčko no 😵
ale stejnak jsem jakási zmohlá a už druhý den mě pobolívá hlava 😖

lucci a jsi fakt odvážná...já bych za tím chlapíkem taky nešla 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre