Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
7. dec 2008

ahojky,je tu někdo?

o megn nic nevim,nepsala ☹ hned,jak budu něco vědět,tak písnu...

prcekkk
7. dec 2008

zpráva od Megn:
Jsem kluk,konečně vypuzen z babyvaku 😀 jmenuji se Honzíček,jsem uřvaný jako tur.Vážím 3,65kg a měřím 50cm.Vyloupl jsem se za 5min.12.
Zdravím tety koníkovky

evitkamalicka
7. dec 2008

ahojky tak uz sme pokrsteny, foto v albume

megn kratulujem 😵

luccii
7. dec 2008

juuuuuuuuuuuuu strasne moc blahopreju megn, prcku pls vyrid 🙂 🙂 🙂

a i ja pridavam se svou "troskou" do mlyna: ted uz to muzu prozradit, zdravi vas tehulka 🙂 dnes jsme to pustili do sveta, takze to sdeluji i vam 🙂
u nas to je opravdu zazrak, protoze nam doktori v CARu rekli, ze nase sance prirozene otehotnet jsou 1:100, meli jsme tesne pred IVF (uz jsme ho meli schvalene pojistovnou), ale MS ani po vyvolavacce neprisla a v CARu me na ultrazvuku nasli miminko! 😵 byla jsem silene prekvapena a stastna a to jsem samozrejme dodnes 🙂 pomohla nam svatebni cesta, pocali jsme na ni ci tesne po ni a asi mega davka stesti, protoze tohle se bezne nestava... tajili jsme to do dneska, protoze prave koncim prvni trimestr...

foogy
7. dec 2008

Ahoj Luci, to je krásná zpráva, jak už jsem ti psala do IP! Mám velkou radost a moc ti gratuluji!!!

luccii
7. dec 2008

foogy jeste jednou dekuju 🙂

foogy
7. dec 2008

Luci a dneska jste to oznámili doma? co říkali?? museli být nadšení, co?

luccii
7. dec 2008

foogy, nasi to vi uz 2 tydny, neslo to uz tajit, protoze jsem doma na rizikovem... tchanovcum jsme to rekli dnes... vsichni meli radost, ale nasi vic 🙂 ja to cekala... svagrovcum se totiz uz pres 3 roky nedari a vypada to beznadejne, rikala tchyne ☹ takze proto jsem tusila, ze ji to bude i trochu lito, ze my mame mimi driv... ale s tim proste nejde nic delat... nastesti svagrova to vzala dobre, bala jsem se

foogy
7. dec 2008

luci - jo, takže jsi doma? to je dobře, aspoň budeš v klidu a v pohodě, se vyspíš a tak...
tak ty obavy chápu, ono jí to určitě mrzí - šak to obě dobře známe (je nás tady takových víc), ale vy si to mooc zasloužíte! takže jak dlouho to snažení trvalo?
a bývá ti nějak špatně nebo se cítíš v pohodě?

luccii
7. dec 2008

jj jsem, ono by to ani neslo s tim dlouhym dojizdenim a navic jsem stale hodne unavena...
nakonec snazeni trvalo 3/4 roku 🙂
spatne mi bylo jen parkrat a pak ted v pondeli uplne na umreni, ale asi to bylo od strev, zachranka me vezla do nemocnice, kde jsem pobyla 4 dny, nic mi nezjistili, ale mimi bylo na utz ok 🙂

kousinka
7. dec 2008

jééééééééééééééééééééééééééééé gratuluju nadvakrát 😀 😀 ke krásnýmu honzíčkovi i tobě lucii 😵 😵 😵 😵 to je bomba super 😵 😵 😵

foogy
7. dec 2008

hoj kousi

mě mrzí, že nemám na megn číslo, bych jí ráda napsala gratulaci, doufám, že se brzy dočkáme fotečky!

luci - no, právě, to tvoje dojíždění do práce.... hlavně, že je mimís v pořádku. a necháte si říct pohlaví nebo bude překvápko?

luccii
7. dec 2008

kousi dekujuuu 🙂

foogy
7. dec 2008

já měla včera taky radost - po skoro roce cítím ovulaci - včera, dneska... Tak jsem měla taky velkou radost, i když mimi eště nebude, ale že jsem to cítila, to je super! 😉

kousinka
7. dec 2008

tý jo luci a to už máš určo i bříšíčko co ? 😵 😵 😵

luccii
7. dec 2008

foogy asi prekvapko 😉 snad to vydrzime 🙂
foogy ony potesi i malickosti, vid? i kdyz ovulka malickost neni, ja ji prirozene nemam a jeste ze na to ma lekarska veda lek...

luccii
7. dec 2008

dobrou noc, musim jit spat, uz se mi oci klizi 😉

kousinka
7. dec 2008

jéééé holky vy mi děláte radost 😀 normálně zázraky před vánocema 😀 to je nádhera 😵

luccii
7. dec 2008

kousi ani moc ne, kdyz jsem byla v nemocnici ty 4 dny a malo jedla, tak jsem ho mela uplne plochy... ted uz je to lepsi, ale 3 dny jsem uz nebyla na zachode, takze to muze byt proto... ja jsem hubena a vysoka, takze to na me asi moc videt nebude... uz se ale na brisko moc tesim 😉

foogy
7. dec 2008

kousi - od toho Vánoce jsou, ne? 😉 Zázraky, to je nádhera!!! 😵

Luci - moje kamarádka čeká dvojčátka a vyvalilo se jí v 17.tt 🙂

Jdi spinkat, ať jsi odpočinutá!

mně se dneska bude krásně usínat.

kousi - a jak vy s gagarinem? sleduju albíčko - alex je kouzelnej! je určo i hodnej, viď?

kousinka
7. dec 2008

foggy jooooooooooooo zázraky 😉 začínám na ně věřit 😵 😵 😵 😉

malej je andílek, pořád si říkám že je to šílenej zázrak že máme miminko a pořád čekám kdy někdo přijde a řekne - táák už jste si to vyzkoušeli jaký to je bejt rodiče, tak nám ho vraťte - že neni možný že by nám zůstalo 😀 😀

kousinka
7. dec 2008

tak já jdu taky hajtat, dneska to bude divoká noc (nene, tak ne, taťka je na hokeji 😀 ) ale mně se bude určo zdát jen o samejch miminkách 😀 😀 😀

foogy
7. dec 2008

kousi - ty na ně eště nevěříš? i po otěhotnění a porodu? 😉
kousi - sice mimi eště nemám, ale něco podobného jsem zažívala, když jsem začala chodit se svojí současnou milunkou - večer před usnutím jsem se štípala, jestli se mi to nezdá, jestli jsme vážně spolu, pač jsem si to přála asi 5 let, takže jsem tomu nemohla uvěřit a i teď si to kolikrát říkám, že to není možný a s hafanem to samé - nezdá se mi to? neseberou nám jí? je vážně naše?

koukala jsem, že je malej celej tatínek, to musí být manža pyšnej, což? a pomáhá?

kousinka
7. dec 2008

pomáhá ukrutně, sice mu to chvilku trvalo, než se odhodlal, asi měl i strach aby malýmu neublížil, ale teď už mu chybí jen to kojení 😀 😀 jinak přebalí, vykoupe .. no a kopie to začíná bejt i v chování - papá každý dvě hodiny 🙂 v noci spinká jak zabitej a když se mu nechce tak dokáže bejt ukrutně línej 😀 😀 ale když se mu chce tak je šikulka na entou - pase koníčky, chytá ručičkama, směje se, brumlá ... ale když se mu chce 😀 prostě celej tatínek 😀

milunka, hafík - takže teď už je na řadě to miminko 😀 😀 😀

a teď už ale fakt jdu hajtat - jsem se zase zasekla u jedný hry, to je hrozný 😔 stydim stydim

helisek84
8. dec 2008

megn: obrovská gratulace i ode mě - každý den sem nakukuju a zjištuju:o)))

nechynka
8. dec 2008

holky tohle mi nedělejte po ránu....takovy zprávičky...jsem z toho naměkko 😢 😢 😵

megn,gratuluju k piškotkovi...ať jste zdraví a spokojení 😵 určitě to bude to nejhodnější miminko pod sluncem 😵

lucci nádhera...co víc na to říct 😵 😵 😵 blahopřeju a držím pěsti aby v červnu drželas svůj uzlíček v náručí 😵 😵 😵

urbi
8. dec 2008

ahoj holky,
přišla jsem pogratulovat Megance 😵 Honzíku, tak ať je ti na světě krásně!!!! měli to náročné, ale mají to za sebou, tak ať se jim oběma daří

a Luci, tobě obrovská gratulace 😵

foogy
8. dec 2008

ahoj holčinky

kdepak je prcek? vyspává? užívá poslední ranní spaníčko?
nechy - ty jsi v práci? a jakej byl víkend?

urbi - koukala jsem do albíčka, moc vám to na promoci slušelo! jsi hrozně podobná mojí švagrové

holky, mně se nechtělo vstávat ☹ A ani bych nemusela, když jsem na tom pracáku, ale miluna s hafem tak dlouho otravovali, že jsem nakonec teda musela, no.

a kdepak je danka?
evit - a budeš mít u rodičů počítač? abys nám někdy napsala?

holky a co vůbec pája a lu?

lu82
8. dec 2008

Ahoj holky, megn obrovská gratulace k Honzíčkovi, ať jste oba zdraví a šťastní a luccii, tobě taky moc gratuluju, a ať je vše v pořádku, abyste za pár měsíců mohli být přinejmenším tak šťastní rodiče jako jsme my.... Je to krásné najít tady po víkendu dvě tak krásné zprávy 🙂

danka24
autor
8. dec 2008

ahojte tak som tuuu vcera rano som pisala megan medzi kontrakciami 😀 ja proste som mala tušalka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre