Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

evitkamalicka
1. okt 2009

luli dr. hovorila, ze pokial v rodine siroko daleko nie je ziadna alergia tak sa nie je coho bat

luli82
1. okt 2009

hm...tak to my se bát musíme...Jinak jsem se pustila do úklidu a je to dílo. To děcko nevydrží chvílu samo, chodí mně to za prdelů a řve jak tur, tak jsem to musela přerušit a pustím se asi do toho, jak bude spat....jenže já bych si šla taky lehnout, tak nevím, kdo to kdy uklidí... 😔

evitkamalicka
1. okt 2009

luli jak ked chcem nieco robit, tak ho dam do postielky, dam mu tam hracky a mam pokoj

luli82
1. okt 2009

Když mně je jí tak líto, když jí tečou slzy, jak to máte vy? Vydrží si vaši miláčci hrát, když máte práci?

evitkamalicka
1. okt 2009

nas Adamko sa vydrzi sam hrat na zemi, v postielke, hocikde aj cely den

luli82
1. okt 2009

evitka: Tak to sis dobře naučila. Malá co chce pořád chodit, tak si vůbec nevyhraje...

luli82
1. okt 2009

kam zmizel prcek?

evitkamalicka
1. okt 2009

neviem ci sa nahodou nenahnevala na tu moju otazku ci sa jej nezda 330ml mliecka do krupice vela

luli82
1. okt 2009

prcku: Jo to mléko je důležité, 500ml denně minimálně...

luli82
1. okt 2009

Já myslím, že ne...

evitkamalicka
1. okt 2009

no nic idem nieco robit, mam kopec prace s tou oslavou aby som to vobec do soboty stihla, kedze zajtra musim ist este s Adamkom na kontrolu klbikov a potom na jazdu

luli82
1. okt 2009

evitka: Tak ahojky, a dobře to oslavte... My už to máme za sebou...

luli82
1. okt 2009

No nic, jdu zkusit něco ještě udělat, než půjde malá spinkat. Zatím ahojky...

nechynka
1. okt 2009

ahojky tak jsem vás všechny propásla,co ☹

wrtulka
1. okt 2009

Ahojky Nechy 😉

megn
1. okt 2009

ahojek nechynko, lu, wrtul..
fijůů člověk chvíli nenakoukne a tu to žije?!!! 😕

wrtulka
1. okt 2009

Ahojky Megn koukala jsem že jsi dávala nový fotky Honzíčka..teda ten vám roste!
Stejně je to úžasný pozorovat jak se z ubrečenýho uzlíčku stává kus člověka! 😵

megn
1. okt 2009

wrtulko to jo roste jako z vody..
ach jo. jsem se hodinu "dupala" s fotkama a už musím jít.. toho jsem teda dnes zvládla 😝 😀
no tak jde aspoň vidět proč nerada přidávám fotky, už jen je zmenšovat mě obtěžuje 😅

nechynka
1. okt 2009

holky poraďte potřebuju radu-Ondra mi večer usíná u cecka (dudel nechce ani náhodou-když mu ho dám večer tak chytne amok ☹ ) potřebuju ho to nějak odnaučit...jak vy jste to dělali s dvouměsíčníma miminama? myslím samozřejmě to uspávání 😀 😀 😀

ahoj wrtul,kdy jdete do dalšího pokusu? 😵 a blahopřeju k dalšímu členu rodiny-Lajce 😵

evit,přejeme Adámkovi vše nej nej k narozkám 😵

nechynka
1. okt 2009

a jak se má danka,nevíte?

wrtulka
1. okt 2009

jéé Nechy ty víš že máme Lájušku? 😵
S Ondráškem neporadím..

wrtulka
1. okt 2009

nechy je to náročný viď?
No možná už koncem tohohle měsíce.. jeslti se všechno stihne.. ☹ jinak se to posune na prosinec..
zrovna včera jsem mluvila s doktorem...

prcekkk
1. okt 2009

evit,nerozlobila jsem se,jen se vzbudil Kuba,tak jsem musela běžet 😉

já má prostě spousty známých,co dávají Sunar jen ráno nebo jen v noci jako třeba já.
i dr.říkala,že mám dávat Sunar jen podle jeho potřeby,tak já teda nevim.
ale nechci zase měnit tenhle režim,když už ho máme takhle pěkně zajetý

nechy,bohužel neporadím.kuba je zase v noci na dudlíku závislý,tak ono si nevybereš 😒

evitkamalicka
1. okt 2009

prcku ved jasne, ked uz mas rezim tak netreba menit

prcekkk
1. okt 2009

😉 .

danka24
autor
2. okt 2009

ahojteee babuleeee tak mi sme dnes konecne prisli domov som myslela ze tam budem lezat donekonecna... hoc lezime nadalej ale doma je doma ... 😵 😵 😵 😵 co je tu noveho?

sluninka
3. okt 2009

ahojík holkýýý

prcku..teda Kubík je řízek 😀 je hustej 😵 koukala sjem na fotečky a udivuje mě, že máš všechny květináče, co jsou na zemi v pohodě, žehlička ho nezajímá? a postýlku máte ještě takhle nahoře? nebo už jste taky snižovali uplně dolů? 😀

my tak pomalu přestavujem bydlení 😀 Naty vleze uplně všude, teď ťapká kolem stolu, takže tam taky nesmí nic být, jen uprostřed, tam se ještě nenatáhne 😀 Její hračky jdou skoro stranou, nezájem..ale naše věci, to je pro ni jak dělaný... jo a reklamy v TV, to musí jít všechno a všichni stranou 😀

foogy
4. okt 2009

evitko - všechno nejlepší malému Adámkovi k narozeninám!!!!! Hezky to oslavte!!!

evitkamalicka
4. okt 2009

kočky torticka je v albume, neskor pridam aj ine foto

evitkamalicka
4. okt 2009

foogynka dakujeme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre