Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
11. nov 2009

tak doufám,že vyhraješ 🙂

evitkamalicka
11. nov 2009

uvidime, ci budu ludia hlasovat

prcekkk
11. nov 2009

a co dárečky,evi.už máte nakoupené?

evitkamalicka
11. nov 2009

este nemame, chceme ist este pred vianocami do jedneho nakupneho centra do Nitry

prcekkk
11. nov 2009

a vymyšlené máte?
potřebovala bych inspiraci pro MM

evitkamalicka
11. nov 2009

pre maleho nejake hracky a oblecko, ale pre MM ja vobec neviem

prcekkk
11. nov 2009

no to já právě taky ne.
a jaké hračky máte pro Adámka?

evitkamalicka
11. nov 2009

chcem pianko alebo xylofon, magneticku tabulu a vlacik

luli82
12. nov 2009

Ahojky kuřátka, vidím, že řešíte Vánoce, to já ještě moc ne. Teď je pro mě hodně důležitý zítřek. Jdu na ten velký ultrazvuk co centra prenatální diagnostiky-snad bude vše ok. Ať je to co je to, ale jsem zvědavá moc i na pohlaví. Ikdyž je nám to jedno, ale je to takové napětí... Jdu tam na 16 hod. s manželem, tak držte pěstičky pro štěstíčko... Já pak písnu večer...

luli82
12. nov 2009

Jo a fogy gratuluju k úspěšné kontrole......

evitkamalicka
12. nov 2009

lu drzim palce

foogy
12. nov 2009

Ahoj holky

lu - tak na tebe dneska budu moc a moc myslet - ne tebe i mimiňáka a držet pěsti, ale určo to dobře dopadne!!! Věřím tomu!

evitko - ten dort je fakt úúúžasnej!!!!!

luli82
12. nov 2009

foogy: Až zítra mysli...
holky díky...snad to dopadne dobře...

foogy
12. nov 2009

lu - ahá, jsem to popletla! Tak zítra držím!!! Neboj!!!

Holky, já byla s našima na svatomartinské husičce a kachničce a když jsem baštila, tak čmeldík kopal o 106, asi mu taky chutnalo 😵

Holky, stejně je to krása být těhule! A je pravda, že ten 2.trimestr nemá chybu, že ti nic není, tak si to i užívám a je to fakt krása! A už chápu, když jste psaly, že vám to bříško bude chybět. Prostě takhle je to miminko jenom a jenom vaše - naše a nikdo nám ho nemůže vzít, je to krása 😵 Jsem prostě fakt šťastná!

danka24
autor
12. nov 2009

ahojte .. jeee fogy tak polovica za tebou a polovica pred tebou tak si uzivaj krasne este tieto mesiace lebo ja teraz uz neviem ani jak si lahnut ani na jeden bok a ani na chrbat a ani na druhy bok mala uz druhy den v noci nespi sa prehadzuje asi hra futbal alebo sa hraje s niejakou hrackou 😀 v noci sa zobudim na to ze tie kopance bolia ale je to krasne... 😵 😵
lu moja drzim zajtra prsteky vsetkych 10 mojich a 10 Klarkinych 😉 vsetko dobre dobadne verim tomu a ver aj ty tomu 😵 😵

luli82
13. nov 2009

Holky, tak je to tady. Den, na který jsem dlouho čekala 🙂 Včera jsme se s manžou trošku chytli, ale náladu mi to nezkazilo, takže počkám, než se miláček zbudí.........tím myslím Elišku, popapkáme, vypravíme se a jedeme......nakoupíme a pak k babičce, která bude hlídat a maminka do Brna. Mějte se hezky, moc děkuju a pak písnu...

danka24
autor
13. nov 2009

luuu ako ste dopadlii????

nechynka
13. nov 2009

lu,taky jsme ti s ondráškem drželi pěstičky 😵 😵 😵

dani,furt nic?

evitkamalicka
13. nov 2009

ahojky,

lu tak ako?

danka24
autor
13. nov 2009

nechy furt nic ☹

luli82
14. nov 2009

Ahoj holky, moc děkujem za palečky, vyplatilo se. Jsme v pořádku a kluci jako buci. Je to 100procentní, že je to kluk. Že je mimi úplně zdravé, to není nikdy jistota, ať se to narodí. Ale ultrazvuk dopadl na jedničku a žádné vrozené vady tam nejsou... 😵 V úterý mám narozky, tak to je ten nej dárek. Jsme moc šťastní a že to vyšlo i do páru, to je taky fajn...

luli82
14. nov 2009

Přijeli jsme včera pozdě a já už byla k.o., proto jsem se už neozvala..

evitkamalicka
14. nov 2009

jeeej gratulujem k chlapcekovi a predom aj k narodeninkam 😵

danka24
autor
14. nov 2009

luuu blahozelaaaaaaaaaaameeeeeeeeeeeeeeeeee velmiiii tak aj ja blahozelam dopredu k narodeninam snad uz budeme rozbaleny 😉 a prajem vam obom vela zdravicka 😵

nechynka
15. nov 2009

lu,gratuluju,vidíš tak vám nakonec vyjde páreček 😵 😵 😵 manža musí být šťastný,co? 😵 😵 😵
a už máte vybrané jméno?

dani,tak co? dneska máte termín...nebo se Klárka ještě zdobí? 😉 😵

foogy,bříško roste-nádhera 😵

až budete mít čas tak mrkněte
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

luli82
16. nov 2009

Děkuju, jojo, jsme oba moc šťastní.
evi: Děkuju...
nechy: Jojo, manžel chce, aby se jmenoval po něm......Pavlík.... 😵
dani: Děkuju....přeji rychlý a pohodový porod.....

luli82
16. nov 2009

nechy: Ondrášek je krásný......fotečky překrásné....

evitkamalicka
16. nov 2009

dobre ranko

nechy maly fesak 😵

luli82
16. nov 2009

Ahoj evi...Jak po ránu? Malá se v noci nějak budila, takže nic moc...... 😒

evitkamalicka
16. nov 2009

u nas noci ziaden problem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre