Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
30. nov 2009

tak to je jasný 😉

je tu poslední dobou pěkný mrtvo,co?

evitkamalicka
30. nov 2009

to teda je

kousinka
1. dec 2009

ahoj kočičky moje 😵 nezapomněla jsem na vás ...

protože jsem skleroza sklerotická 😀 tak radši přeju krááááásné svátky všem už teď 😀 😀 😀 ať prckové rostou, i ty co se zatím tváří nenápadně - viď evit ? 😀

evitkamalicka
1. dec 2009

kousi napodobne aj tebe 😵

danka24
autor
1. dec 2009

ahojte dakujeme velmi pekne 😵 😵

evitkamalicka
2. dec 2009
kousinka
2. dec 2009

juuu evit tak moc gratulujem 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
2. dec 2009

kousi dakujem pekne 😀

wrtulka
2. dec 2009

Ahojky Evit taky mooc velká gratulka! 😵 😵 😵

evitkamalicka
2. dec 2009

wrtul dakujem 😉 .... a dufam, ze ma budes nasledovat 😉

wrtulka
2. dec 2009

Evit taky moc doufám... uvidíme za 8 dní nebo tak.....

foogy
2. dec 2009

daniku - ještě jednou velká gratulace!!! Malá je kouzelná princeznička!!!! A jaké má rtíky!!!! Nádhera!!!
Tak ať roste jako z vody a je moc a moc zdravá!!!
Až budeš mít chvilku, přijď nám povyprávět o porodu. Ráda si to poslechnu 😉

evitko - jůůůůůůůůůůůůůůů!!!! 😵 To je nádhera!!!!! Potichounku gratuluju!!! A držím pěstičky, aby to dopadlo!!!

Člověk tady jeden den není a takových zpráv!

wrtulko - tobě držím pěsti! tfuj tfuj tfuj!!!

adelka89
2. dec 2009

juuuu danusko moooc gratuluju malicka je prekrasna 🙂 toto uteklo 🙂

wrtulka
2. dec 2009

Foogy moc děkuju 😉

prcekkk
4. dec 2009

evi moc gratuluju k // 😉

dani malá je kouzelná,ať jste zdravé 😵

evitkamalicka
4. dec 2009

prcku ďakujem pekne 🙂

luli82
4. dec 2009

Ahojdáááá, už jsem tu dlouho nebyla a ono se tady děje věcí. Dani, maličká je nádherná...ať je zdravučká. Evi, taky velká gratulace, myslela jsem, že jste si dali pohov.
My jsme teď všichni nemocní, dotáhl to taťka, ten o víkendu,já v úterý teploty, teď už jenom průdušky a chrchlu a krk - i tak nic moc, z toho kašlání mě už všechno bolí, malá ve středu teploty - 39,3 - dělali jsme poprvé v životě zábaly, no dílo. Starat se o nemocné dítko, když je člověk sám nemocný a k tomu 6. měsíc těhu. Pitomá kombinace. Letos asi mikuláše neuvidíme 😖

danka24
autor
7. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kde ste ktooooo 😀 😀 😀

foogy
7. dec 2009

dani - já byla baštit!

Tak jak se máte? Co Klárinka? Určo je hodňoučká, viď? Je kouzelná!!!!
A co porod?

danka24
autor
7. dec 2009

fogy musim ist kojit potom napisem 😉

evitkamalicka
7. dec 2009

ahoooooooooooj kočky 🙂

danka24
autor
7. dec 2009

fogy takl tu je slubeny popis 😀
no porod prebehol v pohode celkom rychlo .. doobedu som bola na ctg a doki ma aj vysetrila a prisla som domov a spinila som tak som hned volala jej ze spinim a ona ze to je z vysetrenia..a tak som sa pekne najedla doma a isla sa prezliect a na wc som zistila ze krvacam tak som opat volala doki a ze mam hned prist tak som rychlo volala jankovi nemohla som sa dovolat ... ale rychlo prisiel a o 13.30sme boli opat v SL hned ma zobrali vysetrili a dali ma na ctg ci citim pohyby tak dali klistir ... no a kontrakcie som mala kazde 5minuty potom mi prepichli plodovu vodu a kontrakcie chodili 2-3min ale boli kratke... potom mi pichli epiduralku ... a nakoniec som sa premiestnila na porodnu salu a a o 17.35h sa mala narodila bolo to rychle na 2x som zatlacila a mala bola vonku je to uzastny pocit prajem to kazdemu aby to zazil janik bol pri porode...

prcekkk
9. dec 2009

dobré odpoledne 😵 .

evitkamalicka
9. dec 2009

krasny den sa praje 🙂

prcekkk
9. dec 2009

čauky mamino,jak je?

evitkamalicka
9. dec 2009

celkom to ujde, maly mi spinka a ja mam rozrobene ananasove rezy....a vy ako?

prcekkk
9. dec 2009

kubik taky spí a já brouzdám po netu
už si začala péct vánoční cukroví?

evitkamalicka
9. dec 2009

prcku ano uz mam napecene medovnicky, kavove hviezdicky s marcipanom, este budem robit kokosove pusinky a nepecenu kokosovu roladu a tesne pred Vianocami kremove kolaciky ako medove rezy atd a samozrejme torticku manzelovi k narodeninam a este dalsie dve na objednavku

foogy
9. dec 2009

Ahoj holky
Dneska jsme byli na 3D UTZ a byla to bomba!!!! Čmelda nejenom, že na nás mával a vyplazoval jazyk, ale on se i smál! No, byla to fakt krása!!! Fotečku vložím zítra!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre