Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

prcekkk
30. dec 2009

čauky mamino,tak co Ježíšek? 🙂

evitkamalicka
30. dec 2009

Jezisek dobry, dostala som od manzelika zlate nausnice a Adamko dostal vela hraciek, hlavne auticka a manza dostal nejake oblecko, graficku kartu a novu pamat do PC a este odo mna na narodky, zlatu retiazku na ruku, tie sme oslavili 26.12. takze ja som si vobec ale vobec cez Vianoce neoddychla

prcekkk
30. dec 2009

tak to je u nás to samé.stále v pohybu,lítáme po návštěvách a tak...a ještě k tomu Kubíno zase nějk blbě spí v noci

evitkamalicka
30. dec 2009

my uz mame nastastie pokoj a az teraz konecne oddychujem, predvcerom som este robila jednu tortu na objednavku, ale uz mam do konca roka pokoj

prcekkk
30. dec 2009

tak budete jen a jen odpočívat 🙂 a co Silvestr,co plánujete?

evitkamalicka
30. dec 2009

na Silvestra budeme doma, pekne pohodicka nejaka ta misa, salatik, jednohubky a len my dvaja a Adamko, vlastne uz my traja a Adamko 😅

prcekkk
30. dec 2009

jasně,to chápu.taky budeme doma,jen příjdou známí a to je vše.hezky televizka,gaučik a hodně jídla 😅

evitkamalicka
30. dec 2009

tak tak, pekne telka a gaucik, Adamko bude urcite spat, lebo to este nie je pre neho byt tak dlho hore a ani by nevydrzal

prcekkk
30. dec 2009

jasný,to u nás to samé.Kubík chodí okolo půl8 a pak bude snad klídek 🙂

danka24
autor
4. jan 2010

tak to je hrozne ako ta tema upada ... boli sme az na 4strane ze sa nehanbite 😀 😀
tehule a maminky ako sa mate?

foogy
4. jan 2010

dani - ahoooj!
My se máme bájo!!!
Sice se mi teda dneska po těch 14 ti dnech vůůůbec nechtělo do práce, ale nakonec je to pohoda.
Dopo jsem tady uklízela krám - takovej ten generální úklid, pak chvíli jukla na net a teď už jdu k mamce baštit, už mám strašný hlad 😀

A jak se máte vy?

evitkamalicka
4. jan 2010

ahoooooooj

my sa mame tiez super, vo stvrtok idem na krvicku a pre tehu knizku

prcekkk
4. jan 2010

nazdárek,hlásím,že mi se máme taky fajn 😉
venku krásně sněží,tak snad přichází zima

sluninka
4. jan 2010

ahojte
i u nás super, za chvilku razíme ven do sněhu 🙂

foogy
4. jan 2010

evitko - tak doufám, že se pak pochlubíš těhu řidičákem! Ať ti to dobře dopadne!!!

Tady je taky hafo sněhu, chodíme každý den na prochajdy, v tom sněhu je to romantika 🙂

foogy
4. jan 2010

Holčiny, prosím poraďte.
Chci si koupit ten odpadkový koš na pleny od Sangenic, ale nevím, jestli je lepší novej nebo stačí použitej a je jich hafo, tak jestli nevíte, jakej je v nich rozdíl....

Jinak jdu na 5 na těhu cvíčo - po 14ti dnech - to bude legranda 😀

prcekkk
4. jan 2010

ahojky foogy,no já bych šla asi do použitého,ale záleží na tobě.
a co kočárek,už je objednaný a jaká bude barva?

evitkamalicka
4. jan 2010

ja som si dnes po dlhom case dala gelovky, ale sa mi nechcelo robit samej tak som sla normalne k nechtarke

sluninka
4. jan 2010

foogy...já bych taky brala ten použitej, ušetříš a určitě v nich není rozdíl 😉

foogy
5. jan 2010

Holky a měly jste nebo máte ho některá?

prcku - kočárek objednanej není, ale před Vánoci jsme ho byli ho omrknout, zjistit všechny infa a hlavně jsme si nechali udělat cen.nabídku a chceme ještě objet nějaké obchůdky a koupit to tam, kde bude nejlevnější.
A barva - asi bude zelená. I když mně se víc líbí modrá.

evit - a co nehýtky? Dobrý? Jak dlouho jsi je neměla? Já jdu na doplnění zítra 😉

danka24
autor
5. jan 2010

som rada ze sa mate fajne aj my 😵 zacali sme prikrmovat lebo mam malo ,liecka sa a mala je leniva tahat yadne mliecko 😉 ale konecne sme zistili preco tak place ;....momentalne mi spi na rukach 😵
megaaaan kde sa tolko flakas a ani nechy tu davno nebola 😅

prcekkk
6. jan 2010

dobré dopoledne,je tu některá? 🙂 já právě uspala,tak mám tak 1,5-2hod. volno 😀

prcekkk
6. jan 2010

danka,to je dobře,že se máte fajn,malá je kouzelná a to spaní na rukách mi něco připománá 😉 😀

prcekkk
6. jan 2010

haloooooooooooooooo 😀

foogy
6. jan 2010

ahoj prcku!

Jak se máš?
Vzpomínám, jak si loni touhle dobou už každým dnem očekávala Kubíka!!! Pamatuješ?

prcekkk
6. jan 2010

ahojky
hele hrozně to utíká,sousedka má termín 27.1. 🙂

teď v sobotu bude velká oslava,na Kubíkovu počest

prcekkk
6. jan 2010

a jak je tobě?co prcek,nezlobí?

pajici
6. jan 2010

Ahojky maminy 😵

prcekkk
6. jan 2010

no konečně pájo,kde se tak dlouho flákáš?
a co u dr.?

prcekkk
6. jan 2010

páji hoď nám sem nové foto malého
🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre