Začali sme a stale začíname IX.

danka24
22. nov 2008

Tak pekne začnite novu temu ktora prinesie dufam všetkym snažilkam vytužene babatko a všetkym mamickama aj skoromamickam želam vela zdravia a štastia a radosti s ratolesti 😉

megn
18. máj 2010

kousi jsem zkoukla Alíka, teda to ani není možná jakého velkého kloučka už máš, ostatně já taky co 😀
nádhernej vlasatec! Budeš stříhat, či pěstujete kudrlinky?

prcekkk
18. máj 2010

jůůůůů děkuju,jsem ráda,že tě zase vidim 😲

prcekkk
18. máj 2010

megn,koukej hodit taky nový fotečky 😉

megn
18. máj 2010

prcku no jek kdyby byl ten čas. Teď jsem si sotva sedla a ještě musím jít rychle vytřít a udělat věci co s mládežníkem za zadkem nezvládnu 🙂
u Vás se spinušká?

prcekkk
18. máj 2010

jj už od půl 10,asi bude každou chvilku vstávat
a jak se jinak máte?vyhraje si honzík sám?kuba ani náhodou,furt se musí asistovat

megn
18. máj 2010

a tak vyhraje, ale stylem prudícím, že kramuje když musím vařit nebo něco a plete se pod nohama 😀 když mu vezmu to co mi zrovna háže pod nohy z šuplíku, nebo vytahuje hrnce tak spustí 🙂
Kubík má ještě 2 spánky?

prcekkk
18. máj 2010

ne,spí už jen jednou.jde před obědem a spí tak 3hod. ale navečer už je prudící.
u nás je to podobný,nejlepší jsou hrnce,vařečky a na hračky prdí
a co jinak,jsi v pohodě?máte už jméno pro prcka?

megn
18. máj 2010

díky bohu za ty 3 hodinky co? Mi Honzík spí taky něco kolem těch 3 hodin, akorát načerpám síly, to ticho tady teď je neskutečné 🙂 V noci spí už hezky a ráno budíček máš kdy?
Jméno máme holčičí, takže ta holčička musí vykouknout, pro chlapečka jméno nemáme 🙂 no mohl by to být Toník, Ondra..

kousinka
18. máj 2010

baf ...
megn zrovna včera jsme byli u holiče, všichní tří 😀 náš holič má novej salon, má tam normálně dětskej koutek, no vlastně pokoj, s chůvou ... dvě hodiny jsme o krakenovi nevěděli, jen teda když ho stříhali ..ale drží hezky, už je zvyklej, chodí každý dva měsíce

tak to já už mám pohodu, kraken už nekrámuje ven, ale uklízí 😀 myčku už umí zaklidit líp než taťka .. já mu dycky jen vyndám ty nebezpečný věci, jíme teď na plastovejch talířích tak se nemusim bát .. a hrnce a prkýnka atd, to všechno už přesně ví kam patří 😉 peťula na něj tuhle koukal jak tele na nový vrata 😀 že je šikovnější než on 😀 😀

berušky jsem ráda že jsem se tak trochu k vám vrátila 😉 novej koník je o fous snesitelnější 😉

prcekkk
18. máj 2010

holčičí,tak to je překvápko a prozdradíš? 😉
no v noci už spí celou noc,jak kdy....a vstává mezi 6 a půl8,taky jak kdy

prcekkk
18. máj 2010

čauky kousi 🙂

megn
18. máj 2010

kousi tak ještě 2 měsíce a bude od kramaření pokoj? 😀 No on Honzík taky pomáhá při vyndávání myčky, hlavně příbor ten rád podává a když nestíhám, tak háže na zem, s věšením prádla tak samo 🙂
šikulka, že ti tak krásně držel u holiče, u nás zatím stříhám já a ještě to přežil, ikdyž ty nervy!

Alík už sám a hezky spořádaně jí?

megn
18. máj 2010

prcku já ti nevím jestli si tu holčičku ještě nerozmyslíme 😀

prcekkk
18. máj 2010

jasný,tak se necháme překvapit 😉

prcekkk
18. máj 2010

musim končit,dítě už je vzhůru,tak se mějte a zase se ukážu

megn
18. máj 2010

prcku třeba na nás vykoukne nakonec ještě ten pidník 😀

megn
18. máj 2010

hezký den holky!

urbi
22. máj 2010

ahoj holky, jdu se s vámi podělit o jednu supr náhodičku 🙂 dnes jsme trávili den v zoo a náš Fík si tam začal hrát s kloučkem, blbli tam spolu a Filip pak nedal jinak než že za ním furt chtěl a kdopak ví, co to bylo za kloučka? malej Kraken Kousinků 🙂. a já si furt říkala, odkud tu maminku znám, pak už jsem si byla skoro jistá, tak jsem se drze zeptala a ono jo 🙂))) 😀 😀 😀 😀

kousinka
23. máj 2010

no holt prostě je Filípek geniální dítko 😀 😀 😀 pozná přátele 😵 a já se omlouvám že jsem v první chvíli čučela jak puk 😀

prcekkk
26. máj 2010

pěkné skoropoledne,je tu někdo? 🙂

prcekkk
26. máj 2010

tak už je po polednu a tu stále nikdo? 😠

evitkamalicka
26. máj 2010

ja som tu, pridavam dnesne foto

evitkamalicka
26. máj 2010

a este jednu

foogy
26. máj 2010

Urbi a kousi - tak to je neuvěřitelný!!!! Holky, já vám závidím, že jste se viděly online! Fakt že jo!!! A náhoda fakt obrovská!!!
Doufám, že až příště pojedete do ZOO do Jihlavy, tak dáme spicha. My to máme kousek.
Urbi - bydlíte pořád v Pelhřimově? V létě bysme se mohli sejít.

Evit - bříško máš krásný!!! Roste!

urbi
26. máj 2010

Foogy, jasně že bydlím! a co se sejít v té zoo?? to by bylo super ne? ráda bych tebe a Oliverka viděla 🙂. Mimochodem, vybrali jste úžasné jméno, se mi to dsně líbí

prcekkk
27. máj 2010

evi,krásný bříško,hezky roste a Adámek je už kus chlapa 😉

já chci taky hodit spicha 😀 ale bohužel jste všechny moc daleko

foogy
30. máj 2010

Urbi - tak až se udělá hezky, tak se domluvíme, jo? To by bylo super!!!! A hodilo by se ti to i v týdnu?

urbi
30. máj 2010

@foogy jasně, v týdnu by to bylo nejlepší 🙂

prcekkk
7. jún 2010

dobré dopoledne,tady to zase žije 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre